Skocz do zawartości

Honda Legend SH-AWD - Wasze opinie


OWOC

Rekomendowane odpowiedzi

moja była grafitowa ;)

jeszcze nie kupiłem ale ciągle jestem zainteresowany (akcja z aso była wczoraj)

 

moja była grafitowa ;)

jeszcze nie kupiłem ale ciągle jestem zainteresowany (akcja z aso była wczoraj)

 

Grafitowa najładniejsza ew szara tez jest :wub:

 

Wow widzę że jesteś spokojnym człowiekiem z charakteru jeśli już Ci złość minęła po takim incydencie w ASO :o:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Legenda (troszkę starszego, więc bez SH-AWD), ale znam wiele osób jeżdżących tymi nowszymi i wszystkie są baardzo zadowolone, również z napędu. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jeśli przez dwie generacje nic się nie zmieniło, to jakość wykonania stoi na wysokim poziomie i mimo upływu lat auto ciągle jest bezawaryjne i sprawuje się świetnie.

 

Slesz, na forum Legenda w Twoim wątku powitalnym skrobnąłem coś o szerokości wnętrza, myśląc, że kupujesz KA9, a nie KB1. Małe te internety. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam.. niech sobie ten nowy właściciel bezawaryjnie jeździ.. nawet do sylwestra :P

 

teraz myślę że to była za dobra okazja.. gdzieś musiał być haczyk (teraz ten handlarz wystawia legacy gt 2011 jako bezwypadkowe choć w luźnej rozmowie ze mną przyznał że było uderzone)

 

 

Krzysztov, małe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zamiaste legendy kupic a8 d3 4.2 334km? Cena podobna, oba maja dobry naped, a8 ma ostatni dobry silnik (bez wad napinaczy, itp) v8 benzyna, swietnie znosi lpg.

Ja narazie szukam wlasnie a8, jedna mi przeszla kolo nosa (aukcja wewnatrz firmy w ktorej pracuje), szukam na razie dobrego egzemplarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zamiaste legendy kupic a8 d3 4.2 334km? Cena podobna, oba maja dobry naped, a8 ma ostatni dobry silnik (bez wad napinaczy, itp) v8 benzyna, swietnie znosi lpg.

Ja narazie szukam wlasnie a8, jedna mi przeszla kolo nosa (aukcja wewnatrz firmy w ktorej pracuje), szukam na razie dobrego egzemplarza.

 

Nie lepiej, ba... gorzej ;)

Tak jak w pierwszym poście napisałem musi być Japończyk ew coś z okolic Japonii B)

Nie zamierzam kogoś kogo dobrze znam od 24lat :) ukierunkowanego od lat na Japonię, a w szczególności Honde uszczęśliwiać niemieckim bardzo popularnym ostentacyjnym samochodem z klasy luksusowych limuzyn bo to mija się z celem i założeniami głównie finansowymi. Nauczyło mnie życie, że nie ma sensu zaspokajać swoimi motoryzacyjnymi typami kogoś kto tego nie lubi i jest zafascynowany bądź co bądź całkiem dobrą marką ;) Po co mam potem wysłuchiwać "a mówiłem kupić... coś Japońskiego!" :rolleyes: JA tym jeździć nie będę przecież B)

Ja i tak nagiąłem widełki bo uważam że klasa niższa średnia jest optymalna jak na samochód do jazdy w tyg po Krakowie, a w weekendy poza Krakowem.

Tym wyborem uważam, że osiągnąłem kompromis pomiędzy nietuzinkowością, japońską techniką i niezawodnością oraz jakością wykonania :)

No i bardzo pochlebne wypowiedzi forumowiczów za które dziękuje raz jeszcze przypieczętowały ten mój wybór i propozycje na taki wóz ;)

 

Hehe Legend mnie prześladuje właśnie przełączyłem z radiowej Trójki na rajdową Czwórkę i o czym mówią?

 

 

 

 

O Honda Legend :wub:

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam kolega właśnie nabył legenda z 07r z LPG autko super po mieście trochę wydaje się mułowaty po trasie żeby fajnie jechał trzeba kręcić po obrotach ale ogólnie super jedynie co z Japończyków można porównać to lexsus GS lub LS jeżeli chodzi o audi a8 d3 miałem doczynienia z tymi autami dość awaryjna elektronika szczerze jeździłem wszystkimi z wymienionych autami i wybrał bym lexusa lub honde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolega właśnie nabył legenda z 07r z LPG autko super po mieście trochę wydaje się mułowaty po trasie żeby fajnie jechał trzeba kręcić po obrotach ale ogólnie super jedynie co z Japończyków można porównać to lexsus GS lub LS jeżeli chodzi o audi a8 d3 miałem doczynienia z tymi autami dość awaryjna elektronika szczerze jeździłem wszystkimi z wymienionych autami i wybrał bym lexusa lub honde

 

Masa robi swoje.... :toobad:

Fajne info! :)

 

Ehh gdyby Lex miał awd B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolega właśnie nabył legenda z 07r z LPG autko super po mieście trochę wydaje się mułowaty po trasie żeby fajnie jechał trzeba kręcić po obrotach ale ogólnie super jedynie co z Japończyków można porównać to lexsus GS lub LS jeżeli chodzi o audi a8 d3 miałem doczynienia z tymi autami dość awaryjna elektronika szczerze jeździłem wszystkimi z wymienionych autami i wybrał bym lexusa lub honde

 

Masa robi swoje.... :toobad:

Fajne info! :)

 

Ehh gdyby Lex miał awd B)

Lex miał i ma AWD, masz tu pierwsze z brzegu ogłoszenia

http://otomoto.pl/lexus-gs300-gs-gs300-awd-prestige-C30439001.html

http://otomoto.pl/lexus-gs300-awd-C30425421.html

http://otomoto.pl/lexus-gs300-gs300-awd-prestige-C30058622.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolega właśnie nabył legenda z 07r z LPG autko super po mieście trochę wydaje się mułowaty po trasie żeby fajnie jechał trzeba kręcić po obrotach ale ogólnie super jedynie co z Japończyków można porównać to lexsus GS lub LS jeżeli chodzi o audi a8 d3 miałem doczynienia z tymi autami dość awaryjna elektronika szczerze jeździłem wszystkimi z wymienionych autami i wybrał bym lexusa lub honde

 

Masa robi swoje.... :toobad:

Fajne info! :)

 

Ehh gdyby Lex miał awd B)

Lex miał i ma AWD, masz tu pierwsze z brzegu ogłoszenia

http://otomoto.pl/le...-C30439001.html

http://otomoto.pl/le...-C30425421.html

http://otomoto.pl/le...-C30058622.html

 

Panowie dziekuje!

 

Ano ma tylko chyba nie tak fajny jak SH-AWD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos hondy. widziałem kiedyś na ulicy takiego dziwoląga. po przeczytaniu paru info (np łatwo zmywalna tapicerka, funkcjonalne wnętrze) na temat tego modelu zacząłem się rozglądać za nim i ku mojemu zdziwieniu było tylko parę ogłoszeń. nie mówię już o częściach. szkoda ze w Polska to takie zadupie motoryzacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...