Skocz do zawartości

Topic dla tych co na Plejady nie jadą :)


kropek

Rekomendowane odpowiedzi

W tym topicu, będzie można wylewać swoje żale lub też cieszyć się z powodu, że nie pojedzie/ pojechało się na PLEJADY :) lub spekulować, kto w jakiej konkurencji zdobył pierwsze miejce lub miał awarię i został na trasie wytyczonej przez oraganiora lub odpadł na morderczym nocnym oesie Zapraszam do robienia wpisów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja nie jadę i... nie ubolewam :mrgreen:. Była to świadoma decyzja. Gdyby Plejady wypadły w jakimś bardziej szczęśliwym terminie (-> nie w w długi weekend), pierwszy zameldowałbym się na miejscu.

 

Co do spekulacji: według mnie będzie kilka spektakularnych, choć niegroźnych dla kierowców/publiczności dzwonów, ktoś komuś da w mordę (pasztet kawiorowi, bądź odwrotnie), a wygra zupełnie niespodziewanie ktoś, kto w ogóle nie wchodzi na Forum i popsuje wszystkim Forumowiczom zabawę. O. 8)

 

PS. kropek - fajny wątek 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie jadę i... nie ubolewam :mrgreen:. Była to świadoma decyzja. Gdyby Plejady wypadły w jakimś bardziej szczęśliwym terminie (-> nie w w długi weekend), pierwszy zameldowałbym się na miejscu.

 

Co do spekulacji: według mnie będzie kilka spektakularnych, choć niegroźnych dla kierowców/publiczności dzwonów, ktoś komuś da w mordę (pasztet kawiorowi, bądź odwrotnie), a wygra zupełnie niespodziewanie ktoś, kto w ogóle nie wchodzi na Forum i popsuje wszystkim Forumowiczom zabawę. O. 8)

 

PS. kropek - fajny wątek 8).

 

No to chłopie pojechałeś ...... ale to chyba z zazdrości że musisz zostać w domu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sejsa wcale nie przeszkadza. W piątek rano egzamin z fizyki wsiadam w AŁTO i smigam na zlot. W sobotę tylko zabawa a w niedziele przed południuem już w domku i jeszcze zdąże sobie coś powtórzyć :-]

 

Ps. Przepraszam, że oftopie w tym smutnym wątku

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez ubolewam ale sesja ma wieksza sile przebicia...

 

to samo u mnie :?

 

No popatrzcie, u mnie też... 8)

 

To może sobie osobny wątek założymy? :mrgreen:

 

bo jestescie pały i kujony :P (wyjatek WiS i jego praca) Ja juz powinienem byc magistrem a mam to gleboko......

Sesja nie zajac, nie ucieknnie. Jak nie w tym roku to w przyszlym :lol:

Na plejady tez nie jade, moze za rok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq - a w czym Tobie ten długi weekend przeszkadza ?? To chyba raczej okoliczność sprzyjająca bo węcej czasu mają ludziki.

Przemeq zapewne ma inne plany weekendowe. :lol: Pewnie znowu jakieś imprezowanie nad morzem, czy coś. :wink:

 

Komentarz zbędny, ponieważ oczywistych faktów się nie komentuje :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...