Skocz do zawartości

Rzym-koniec wrzesnia


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Po burzliwych domowych dyskuscjach zapadła decyzja na wypad do Rzymu. Ma ktoś do polecenia jakiś hotelik w Rzymie w rozsądnej cenie i lokalizacji. jak odpaliłem booking.com to chyba by mi rok zajeło znalezienie czegoś sensownego :)

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w Toskanii w lipcu zrobiliśmy sobie wycieczkę dwudniową do Rzymu i spaliśmy w Residenza Ponte Sant Angelo

 

Atutem była świetna lokalizacja w samym centrum oraz, ponieważ byliśmy samochodem, także bliskość parkingu Terminal Gianicolo.

"Hotel" to kilka apartamentów w starej kamienicy, z małą recepcją, czynną w określonych godzinach. Pokoje wyglądały na świeżo wyremontowane, było czysto, przestronnie (z wyjątkiem małej ale czystej i kompletnej łazienki), była lodówka, TV i bezpłatny internet. Ja za pokój 4 osobowy płaciłem 150EURO w lipcu więc cena jak na tę lokalizację i 4 osoby nie była tragiczna. Lokalizacja jest taka, że w ciągu jednego dnia (od 14), wieczora i przedpołudnia dnia następnego zrobiliśmy pieszo około 15 km i "zaliczyliśmy" większość najważniejszych zabytków, co z dwójką dzieci (8 i 10 lat) uważam za niemały wyczyn.

 

http://www.booking.com/hotel/it/residenza-ponte-sant-angelo.pl.html?aid=311097;label=hotel-81561-it-t3KqWpNiB1JW4JMHZ5uDvQS937934057%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg;sid=7a4c69348b4d8a8ebdcd36a859af1730;dcid=1;srfid=62698be3d9c3bb9d0ef9f439d8992d0aace4131aX1

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Podbiję temat, ponieważ wybieram się w połowie czerwca do Rzymu i potrzebuję apartamentu 2 dorosłych + 2 dzieci, na 4 noclegi, ten wyżej polecany przez przemekka jest w moim terminie niedostępny, może ktoś coś poleci? Zależy mi na miejscu w centrum, żeby można było dotrzeć do głównych atrakcji piechotą + oczywiście metro w razie potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Ktoś coś może polecić 5 osób dorosłych i jedno dziecko 1.5 roczne. Na bookingu moc tego ale z polecenia forum jeszcze się nigdy nie zawiodłem

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Jedziemy 1-5 maja

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UP.
Mam przesiadkę w Rzymie w nocy z 8 na 9 kwietnia. Daje mi to ok 5h (od 23.30 do 4.30) do spędzenia w Wiecznym Mieście. Ma ktoś jakieś porady odnośnie tego co warto w tych godzinach zobaczyć? Poza standardowymi "punktami zabytkowymi" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

f943ccb93c3223fbf11cbf8864ff511d.jpg

 

Wróciłem i juz tęsknię

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Może jakaś obszerniejsza relacja?

Ja jeszcze namiętnie delektowałem się tym:

00ult5ijiqqw6.jpg

IBirra_Peroni_Package.jpg?1462565047893

Edytowane przez szamann1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...