Skocz do zawartości

Posiadanie Subaru i Miśka a umiejętności techniczne


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

vercik, ja 11 Ty 15 w klasie, więc różnica ciut większa, w generalce mogła być większa ;PPP

no i... :mrgreen: tak czy siak bylo fajowsko i chetnie bym sobie co weeeeeekend tak pocwiczyl KUBUSIU i ty pewnie tez.

 

hehe jaki szybki bil jestes :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, ja tak bym mógł i codziennie :)

 

 

Jestem powolny jak ślimak ale się staram.

no tu juz z tym slimakiem to przegiales.mnie wyplulo z 2 proby jak jasny gwint a ty pieknie to przejechales wiec plis przestan pieprzyc.inna sprawa to to ze to cholera strasznie drogi sport.niezle mi sie wiedzie a i tak szukam justy do upalania bo wrxa mi szkoda i za dlugo na niego zapieprzalem.ale jak by byla mozliwosc to tez dzien w dziem bym cwiczyl.

no ale trudno trza sie cieszyc z zycia jakie jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tu juz z tym slimakiem to przegiales.mnie wyplulo z 2 proby jak jasny gwint a ty pieknie to przejechales wiec plis przestan pieprzyc

 

 

No bo musisz posłuchac tego Wróbla i nie przekręcac tak kieryki i wolniej najeżdżac na zakręty :-) Stara dobra SJSowa zasada "Chcesz jechać szybciej? Jedź wolniej!"

 

A ja straciłem 2-3 sekundy głupio na torze i z sekunde na hamowaniach na giełdzie ale masakrycznie zardzewiałem :-( Kiedyś będzie lepiej ale do zadowolenia trochę brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe są Wasze odpowiedzi, prawdę mówiąc spodziewałem się jakiegoś chwalenia się z Waszej strony, że boczki macie w jednym palcu :mrgreen:

 

A propos SJS: dużo z Was uczestniczyło w szkoleniach ? jak już kupię Foresia to na 100% będę chciał się tam wybrać.

 

Czy są jakieś różnice między kursami na lecie lub w zimie? tzn. czy program zajęć jest jakoś bardziej nastawiony na śnieg (w zimie) czy raczej się nie zmienia?

 

Sorki, że Was tak zawalam pytaniami w kilku tematach, ale jestem laik jeśli chodzi o napęd AWD, Turbo i inne sprawy związane z wozami takimi jak Subaru czy Evo :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak szukam justy do upalania bo wrxa mi szkoda i za dlugo na niego zapieprzalem.

 

no no no :) kupuj Justy i zapraszamy do naszej KJSowej, nieoficjalnej, nieformalnej ligi MicroAWD... czyli do klasy 2 zwanej w zimie Pucharem Subaru Justy :)

 

Jak bedzie 5 jezdzic, to bedac 4 nie bede plakal ze ostatni jestem, a bedac 5, ze nie jestem znowu 4, bo ile mozna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak szukam justy do upalania bo wrxa mi szkoda i za dlugo na niego zapieprzalem.

 

no no no :) kupuj Justy i zapraszamy do naszej KJSowej, nieoficjalnej, nieformalnej ligi MicroAWD... czyli do klasy 2 zwanej w zimie Pucharem Subaru Justy :)

 

Jak bedzie 5 jezdzic, to bedac 4 nie bede plakal ze ostatni jestem, a bedac 5, ze nie jestem znowu 4, bo ile mozna ;)

 

spoko juz szukam z kumplem i nawet fajne 3 sztuki kolega namierzyl.moze za dwa tygi skikniemy do szkopow zobaczyc malenstwa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do boków, powiem tyle:

 

- nie mam 8)

- RE070 "utrudniają" zabawę w boki

- w mieście jest baaardzo mało miejsc, gdzie można je "potrenować", pomijając już w ogóle sensowność jazdy bokami po mieście :twisted:. Sytuację w moich okolicach ratuje tylko rondo Babka, ale wyłącznie nocą, bo w dzień to tak "nie za bałdzo" :twisted

- jak już się pójdzie bokiem, to jest zajebiście. BUYAKASHA! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...