Skocz do zawartości

Posiadanie Subaru i Miśka a umiejętności techniczne


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

oj panowie bajkopisarze hehehe

 

Do niedawna - jak najbardziej tak. Panicznie bałem się ustawiać samochodu bokiem zakładając, że nie wyda. Ale potem... zaczęło się od małych boczków, potem coraz większe... I dziś jakoś to idzie :D.

 

Zachęcił mnie do tego wyjazd na Ring - tam koledzy zapinali boczury co chwilę i doszedłem do przekonania, że, nie jest to coś niemożliwego do zrobienia (żeby było jasne: nie mówię, że jest hop-siup) :twisted:. A już najbardziej podobała mi się sytuacja, gdy wracaliśmy - padał deszcz, staliśmy na światłach do skrętu w lewo z małej ulicy w taką baaaardzo szeroką. No to wszyscy kierowcy, jakby się umówili: frrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuu - bok, bok, bok :shock:. Szkoda, że nie miałem kamery i nie filmowałem, bo zobaczenie trzech fur w takim układzie akrobatycznym na pewno musiało robić wrażenie 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:mrgreen:

 

Tak, tak shodan - zaimponowałeś mi wówczas niemiłosiernie :shock:.

 

Pamiętasz zresztą, że pytałem Cię wtedy o technikę tak wchodzenia w bok, jak i wychodzenia z niego. To był ten moment przełomowy, od którego sam zacząłem próbować 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi, bojkotujemy plejady w tym roku :twisted:

Predzej spotkamy sie w trojmiescie - przemeq jest tam czestym bywalcem roznych podejrzanych lokali.

 

Tylko mi się wycieczka ostatnio zbuntowała i powiedziała, że subarakiem nie chce jechać, bo twardo, a jak im powiedziałem, że zmieniłem dodatkowo sprężyny i jest jeszcze twardziej, to uciekli z piskiem. Widzicie, z jakimi ludźmi ja się muszę użerać...? :roll: :evil:

 

Tak że na weekend z Bożym Ciałem jadę jakąś kanapą (kanap4 - to nie do Ciebie :D), ale na sierpniowy, choćby się miało walić i palić, jadę subarakiem. Wówczas z przyjemnością zademonstruję. Szczególnie, że w Trójmieście na tym rondzie koło Tesco w Gdyni warunki są wręcz idealne :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rondzie koło Tesco w Gdyni warunki są wręcz idealne .

 

Całe rozkopane, ale do sierpnia będzie cacy

 

Proponuję też pod Operś leśną: Prawy zacisk do lewego prosta 100m. nawrót i odpowiednio prawy do lewego pełnym ogniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy i ja zobaczę :wink: i się czegoś naucze

 

Proponuję też pod Operś leśną: Prawy zacisk do lewego prosta 100m. nawrót i odpowiednio prawy do lewego pełnym ogniem

 

Czego Ty się chcesz od nas uczyć, jak Ty zwykłe ulice w mieście masz opisane po rajdowemu, co sugeruje, że raczej nie pokonujesz ich w stylu dziadka w kapeluszu :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ty zwykłe ulice w mieście masz opisane po rajdowemu

 

To nie zwykła ulica, a klasyk :twisted: . Będzie też odcinkiem na Plejadach

 

Uczyć się zawsze warto, tym bardziej, że moje auto ma niedobór mocy i niebardzo chce chodzić bokiem po suchym. A sti to trochę inna bajka.

w stylu dziadka w kapeluszu

Mam niezbyt szybki samochód, więc może powinienem pomyśleć nad zakupem kapelusza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ryzykantów jest też dojazd na suchy dwór (wersja kręta - czernickiego czy jakoś tak) o 5 rano w niedzielę np. bo normalnie można tam trafić na autobus czy inne ustrojstwo. Normalnie odcinek górski prawie. :D

 

Nie próbowałem tam jechać "z ogniem" (matizem to średnio widzę) ale widziałem raz jakiegoś sztukmistrza w Seju zaklatkowanym co tam ładnie poginał. Widok na miasto też niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, tamto jest malczewskiego/sopocka - też zajefajna dróżka (moja matka codziennie do pracy nią jedzie :) ) no i znana "rajdowo", tamto o czym ja piszę to ciut większy hardcore - więcej ciasnych zakrętów (no jedynie "agrafka" na sopockiej jest "lepsza"). Droga idzie tak, że z jednej strony co któryś zakręt jest widok na miasto i spad w dół, odgrodzony takim betonowym niziutkim płotkiem. Gdyby nie spory ruch to możnaby tam śmigać, ale większość zakrętów jest bez widoczności a zdarzają siedość często autobusy i ciężarówki :? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź co bądź w Sopocie są przecież organizowane Mistrzostwa Polski w Wyścigach Górskich :wink:

 

Aż wstyd, ale jeszcze nigdy nie byłem :oops: W tym roku może mi się uda w końcu wpaść na te wyscigi :roll: . Mam do tej trasy raptem 4 czy 5 kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź co bądź w Sopocie są przecież organizowane Mistrzostwa Polski w Wyścigach Górskich

 

Droga jest kręta, teren górzysty (regulaminowa różnica wzniesień między startem i metą) i w dodatku nad samym morzem. Czego chcieć więcej 8) .

Uważam, że jest to najciekawsza runda "Górskich"

Monte Carlo też leży nad morzem, a rajd do nizinnych nie można zaliczyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem pare minut temu wejsc bokowcem i wyjsc na plac MDM bo pusto i szeroko ale nawet opony nie pisnely.a ta eske przy hortexie bralem przy 140 do bani te subaraki

 

 

Trza było zadzwonić bym CI pokazał jak to się robi ;PPP

 

He he 8).

 

PS. Sztuka nie jest w prędkości, a we "wkurzeniu" samochodu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gadasz ;-) Z resztą zależy od auta niektóre same chca, inne trzeba zmusić brutalnie ;-)

 

 

Ale przyznaję bez bicia że Kwiatkowej Imprezy po suchym betonie nie umiałem puścić bokiem, usliznąć tak ale puścić bokiem nie, a bałem się że szybciej to walnę dacha (było już solidnie szybko).

 

 

Ale MY 2006 powinna pójśc sama :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...