Skocz do zawartości

Ujawnione twarze 16 pseudokibicow


Milek

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pierwszy raz w historii Polski, ujawniono twarze naszych chuliganow. Na pierwszej stronie www.gazeta.pl jest sporawy o tym artykul. Cale zajscie mialo miejsce przed sobotnim meczem Jagi z Widzewem. W Bialymstoku mamy dwie grupy kiboli, ktorzy zbytnio za soba nie przepadaja z roznych wzgledow. Jak dla mnie jest to chore tym bardziej, ze ludzie z wlasnego miasta sa gotowi zabijac sie nawzajem. Z przykroscia stwierdzilem po ujrzeniu zdjec, ze dwoch z nich znam w tym jednego zioma bardzo dobrze :( Cala 16 poszla kiblowac. Mozecie wierzyc badz nie ale moj kolezka to dobry chlopak.... ale jak widac i jemu cos do bani odbilo. Co mnie zdziwilo to w wiekszosci wiek zatrzymanych, przeciez oni maja w wiekszosci po 18-20 lat :shock:

Co myslicie o pokazywaniu twarzy i tym calym zajsciu? Ostatnio bylo o ty bardzo glosno, nawet w wiadomosciach i teleexpresie o tym mowili :roll:

 

Tutaj dokladny adres: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 98146.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to i nawet zastanawiałem się, który to Ty jesteś :mrgreen:.

 

Co do pomysłu: dobry, ale tylko pod warunkiem, że kamery dają 100% pewność, że oskarżenie nie jest rzucone na niewinną osobę.

 

Co do samego zajścia: byłem zszokowany. Przecież jaga z widzewem się kumplują, to kto się tam z kim bił I O CO / W IMIĘ CZEGO?!? :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku wyraznie zaznacze , ze nigdy nie mialem nic wspolnego z "chuliganami", nie jest ani nie bylem zadnym kibolem ale sporo ostrych chlopakow znam i to tyle. W Bialym mamy dwie nie nawidzace sie ze soba grupy - Pretorianie vs Skini. Jakis czas temu skini zabili chlopaka i ogolnie co czesto byly zadymy zwiazane z tymi grupami osob. Z tego co widze sila tych grup na dzien dzisiejszy to "dzieciaki" tylko, ze te osoby lataja z siekierami i kosami na nic nie patrzac i zaden z nas chyba nie chcialby stanac przed meczem na przeciwko takiego gnoja. Co do zatrzymanych to jestem pewien w 100%, ze to wlasciwe osoby. Jak pisalem dwoch znam a kilku kojarze po mordach i mimo swojego mlodego wieku nie sa to mili chlopacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A efekt będzie taki, że najważniejszy mecz sezonu, z Zagłębiem, Jaga zagra bez kiboli i wówczas ryzyko, że hasło "żegnajcie baraże" się sprawdzi, będzie dużo bardziej realne... :roll:

 

I zamiast kibicować pierwszej lidze, pretorianie ze skinami się będą nawalać po mordach przy okazji meczów drugoligowych. Chcociaż im jest chyba wszystko jedno... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na 100% wiadomo, że to oni to jak najbardziej ujawniać. Zależnie od stopnia przewinienia można jeszcze na czole wypalić co zrobił, ewentualnie latarni w mieście też sporo, to można powrócić do radosnego średniowiecznego wieszania wzdłóż drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że niektórym zostały postawione jakieś lewe zarzuty... Ponoć była niezła łapanka, a na komendzie wybierali policjantów, którzy mają zeznawać przeciwko kibicom... Ponoć jednego chłopaka zgarneli na moście, gdy wracał z kumplem z kina i nic nie robił. Nie wiem ile w tym prawdy, ale tak czytałem. Nie zdziwiłbym się, gdyby to była prawda. Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy teraz te bandziory chwalą się między sobą, że są sławni medialnie.....

 

chwalic to sie beda jak wyjda ale wiezienie bardzo zmienia czlowieka. Pewien kolezka, ktorego lapneli za dilerke (po raz kolejny) po wyjsciu jest nie do poznania, nie wiem moze to z powodu zjechanego kapska (chociaz nigdy sie do tego nie przyznal) ale koles jest zupelnie innym czlowiekiem, jakis taki przestraszony. Pojechalem dzisiaj na osiedle i probowalem sie czegos dowiedziec ale nikt nic nie wie a rodzine trudno zlapac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chwalic to sie beda jak wyjda ale wiezienie bardzo zmienia czlowieka. Pewien kolezka, ktorego lapneli za dilerke (po raz kolejny) po wyjsciu jest nie do poznania, nie wiem moze to z powodu zjechanego kapska (chociaz nigdy sie do tego nie przyznal) ale koles jest zupelnie innym czlowiekiem, jakis taki przestraszony. Pojechalem dzisiaj na osiedle i probowalem sie czegos dowiedziec ale nikt nic nie wie a rodzine trudno zlapac

 

Paka cholernie gnoi człowieka. Mam znajomego, który siedział chyba ok 6 m-cy i po wyjściu to był zupełnie inny człowiek - i nie mam na myśli tu człowieka zresocjalizowanego. Tak jak mówi Milek - przestraszony, jak z innego Matrixa. Z resztą zaliczył z tego co wiem jakieś leczenie psychotropami potem. Teraz jest już OK... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz w historii Polski, ujawniono twarze naszych chuliganow. Na pierwszej stronie www.gazeta.pl jest sporawy o tym artykul. Cale zajscie mialo miejsce przed sobotnim meczem Jagi z Widzewem. W Bialymstoku mamy dwie grupy kiboli, ktorzy zbytnio za soba nie przepadaja z roznych wzgledow. Jak dla mnie jest to chore tym bardziej, ze ludzie z wlasnego miasta sa gotowi zabijac sie nawzajem. Z przykroscia stwierdzilem po ujrzeniu zdjec, ze dwoch z nich znam w tym jednego zioma bardzo dobrze :( Cala 16 poszla kiblowac. Mozecie wierzyc badz nie ale moj kolezka to dobry chlopak.... ale jak widac i jemu cos do bani odbilo. Co mnie zdziwilo to w wiekszosci wiek zatrzymanych, przeciez oni maja w wiekszosci po 18-20 lat :shock:

Co myslicie o pokazywaniu twarzy i tym calym zajsciu? Ostatnio bylo o ty bardzo glosno, nawet w wiadomosciach i teleexpresie o tym mowili :roll:

 

Tutaj dokladny adres: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 98146.html

 

Oglądając doniesienia po meczu "Jagi" :mrgreen: z Widzewem RTS :twisted: nic mnie nie zdziwiło, dopóki nie usłyszałem, że bójka była pomiędzy kibicami JAGI :roll: O CO CHODZI?? :roll:

 

Jedni chcą udownić przed drugimi że są lepszymi kibicami?? Spotkanie dwóch dzielnic, a sport jest tylko pretekstemi a JAGA ideologią? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem wczoraj z kolezka, ktory zna klawisza w pudle gdzie kibluje wariat. Powiedzial, ze ma ostro przejeb..... glownie z powodu agresywnosci i ze sie stawia i poniza straznikow. Ponoc jest caly poobijany. Kaczyniak wyslal pismo do Bialegostoku zeby porzadnie ukarac chlopakow i szybko nie wyjda raczej na wolnosc, ma to byc nauczka dla innych grup kibicow. Smieszy mnie tylko to, ze prawdziwe kozaki sa na wolnosci a wyroki dostana troche przypadkowe osoby (moze wyjatek wariat, ktory nigdy nikogo sie nie bal i zawsze szedl na pierwszy ogien)

Szkoda mi ryja, ze w taki glupi sposob zrabal sobie zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...