Skocz do zawartości

pewnego razu w okolicach Płocka....


tomekg

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.streetwarriors.pl/viewtopic.php?t=1039

 

oj działo się ostro dzisiaj u nas na ter...... przyjechały konkretne samochody żeby się posprawdzać na ćwiartkę.

Te M6 - cudo szkoda słów jaki dziwięk silnika, a te międzygazy przy redukcjach, poezja.

Było tez trochę M3(e-46) i kilka innych autek.

 

Te M6 zciągneli celowo na wyścig z moją padaką, i ...............

evo górą :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

dwa wyścigi 2:0 dla mie , ale trza przyznać że kierownik M6 nie ogarnią jeszczę auta, jak ogarnie to baty murowane.

 

Wyścigi są super, bardzo bezpieczne, policja się nie wtrąca , bo w niedzielę tam nie ma ruchu, i przyjeżdża kilkadziesiąt autek się posprawdzać. Polecam

 

PS. Jakby ktoś miał ochotę to zapraszam na PW- wstęp za darmo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tomekg, EVO ładniejsze :)

 

co do serii 6, taki lansowóz do szybkiego pomykania autostradami z punktu A do B.

 

dzięki Kropek, ale te M6 ma 507 km i strasznie wymiata, to co nadrobie nastarcie szybko odrabia i na mecie siedzi mi już w bagażniku :wink:

 

ale wystarczy trochę szuterku i kilka zakrętów.... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje tomekg ale nie rozumiem ten kierowca tego m6 dziwny jakis przeciez tam sprzegla nie ma tylko puszcza hamulec i gaz w podloge co tu jest do ogarniecia na 1/4 jedyny minus tego to ze manualem mozesz z wysokich obrotow startowac :) EVO RULEZ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje tomekg ale nie rozumiem ten kierowca tego m6 dziwny jakis przeciez tam sprzegla nie ma tylko puszcza hamulec i gaz w podloge co tu jest do ogarniecia na 1/4 jedyny minus tego to ze manualem mozesz z wysokich obrotow startowac :) EVO RULEZ :mrgreen:

 

tam jest tyle elektroniki że szok, poza tym gościu bał się wyłączączyć kontroli trakcji i to go trochę muliło na starcie, jak ogarnie sprzęt to będą z nim duże problemy.

Natomiast kolega z M3(e46 ) 346 km, super ogarniał sprzęt , ale na evo nie ma bata :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na Evo się znajdzie.

 

Podobno to Evo ma mieć niedługo większe turbo,tomekg, ? :D

 

nie potwierdzam,nie zaprzeczam :wink: , ale muszę mieć najpierw motywację tz musi ktoś mi lanie spuścić, póki co daję sobie radę :wink:

 

a jakby co w garażu leży taka wieksza suszarka :mrgreen: , tak na wszelki wypadek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na takie M6 to sorry ale patrzec prawie nie mogęm jak mozna takie cos kupic...

spalili za pieniadze ktore ladujesz w M6 mozesz miec Porsche 4s, astona V8 Vantage, Audi RS4 + jakis diesel albo Evo i STI, jak ktos ma kase niech robi co chce ale ja bym wolal M5 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie, jedziesz ta A-grupa, o ktorej pisales?

 

 

Pełna A-grupa to nie jest ale musi starczyć :-)

 

 

 

hm, mam nadzieje ze pozwolisz zasiasc na prawym, jestem ciekaw czy moje mody (podobno A-grupowe) maja sie jakos do Twojej rajdowki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...