Skocz do zawartości

służbowy dupowóz jaki? 911, m3, s5, rs4, c63, inny ?


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Cybel, w przypadku isf'a jakbym wybrzydzal w kwestii koloru to nic bym nie kupił. 6 aut na Allegro bez względu na kolor, wiek, cenę :)

Choć nie powiem, biała perła daje radę i przynajmniej jest jakieś pocieszeńie po bialasie, ale brałem pod uwagę każdy, wyszło na biały.

 

Jak juz pisałem wiele razy w tym wątku, isf wygrał z rs4/c63/m3 głownie swoją oryginalnoscia. Lexus nawet jako ogół modeli jest rzadkością w porównaniu do wszedobylskich a4/c-klassy/3seria. Zdaje sobie sprawę ze być moze isf nie jest najlepszym autem w tej klasie, ale trudno.

 

Sleeper jest pierwszorzedny, tylko te problemy z trakcja ;), muszę zmienić przyzwyczajenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleeper jest pierwszorzedny, tylko te problemy z trakcja

 

Wczoraj ogłądałem program Automaniak 9 czy jakoś tak. "Zawodowy kierownik" z Anglii pięknie latał bokami IS-F'em na torze w Poznaniu. Bardzo się zdziwiłem, że tej wielkości auto tak ładnie przechodzi ze z boku na bok.

Podsumowanie: "IS-F ma najlepsze ceny Subaru starszych generacji do latania bokami". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogłądałem program Automaniak 9 czy jakoś tak. "Zawodowy kierownik" z Anglii pięknie latał bokami IS-F'em na torze w Poznaniu. Bardzo się zdziwiłem, że tej wielkości auto tak ładnie przechodzi ze z boku na bok.

Podsumowanie: "IS-F ma najlepsze ceny Subaru starszych generacji do latania bokami". :)

 

To byly Stig, Ben Collins

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudzysłów był jak najbardziej pozytywny i żeby było wiadomo, że profesjonalista prowadził IS-F'a. Właśnie bez niego mogło zabrzmieć dziwnie. :)

W każdym razie to co widziałem na suchym torze zapowiada duże "atrakcje" zimą :D

 

A to zwracam honor :) Źle zrozumiałem :P

 

Bębęn nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze... w Toruniu mamy jednego IS-f'a - czarnego. Zawsze jak go widze dostaje ślinotoku... dokonałbym dokładnie takiego samego wyboru! :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paru dniach jazdy zauważyłem tylko jedną cholernie denerwujaca wadę ................... zbiorńik paliwa ma 50 l z małym hakiem :( . To jest chyba żart projektantów !!!! Zakładając jazdę miejska starczy na max 250-300 km, czyli w sumie nic sie u mńie nie zmieniło po zmianie auta :lol:

 

W mieście to bedzie smok, przy delikatnej jeździe bedzie palił min 17/100 a każde żwawsze wystartowańie ze świateł zdecydowanie powiększy ten wynik, realnie myśle ze 19-20 zakładając 100% miasto. Za miastem isf okazuje sie bardzo oszczędnym autem jak na parametry oczywiście. Przy jednostajnym 160km/h na autostradzie pali 12,5/100 a trasa Sochaczew Łowicz po starej "2" z prędkościami do 120km/h schodzi poniżej 10 ;). Zakładając ze u mnie 80-90% baku to trasa to w 13-14 powińienem sie mieścić czyli bedzie oszczedniej niż w Subaru ;)

 

Dźwięk V8 jest piękny, cały czas walczę z myślami czy robić wydech czy nie. P 4 tys robi sie pięknie donosnie, a poniżej to totalny sleeper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomościami o apetycie zaskoczyłeś mnie... kurcze nie sądziłem że ponad 400 konne V8 może palić tak mało w trasie. Zresztą może to kwestia fizyki? Przy powiedzmy jeździe w trasie czy to 100 konne czy 400 konne auto przy tej samej prędkości potrzebuje tej samej mocy na pokonanie oporów powietrza więc pali tyle samo... Chwilowo wpakuję kilka PLN w TT więc pozostanie jeszcze jakiś czas ale kolejnym autem będzie chyba Lex IS. Tyle, że raczej nie F bo potrzebuję auta na co dzień także zimą. więc będę szukał wersji AWD a takiej w IS-F nie ma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mokrym nie miałem okazji ale to moze i lepiej ;), na razie to sie boje kontrole trakcji wyłączyć ;) przy starcie do conajmniej 100-120 czuć ze systemy walczą żeby auto utrzymać w kierunku na wprost :lol: , po wyłączeniu powstaje siwy dym :) . Zdaje sie ze wszedłem na zupełnie do tej pory nie znany mi poziom zużywania opon ;)

 

Muszę gdzieś zboczyc na parking i pierwsze boki zaliczyć bo troszkę mi szkoda uczyć sie zachowania auta na drodze nawet pustej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...