Skocz do zawartości

służbowy dupowóz jaki? 911, m3, s5, rs4, c63, inny ?


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to naprawdę znam i przerabiałem milion razy (choć oczywiście nie w porsche) i wiem jak to zaczyna męczyć w pewnym momencie, jak za każdym razem trzeba nurkować do środka i wykonywac jakieś animacje, żeby posadzić dzieciaka czy zapiąć pasy, ot taka szara rzeczywistość B)

 

Nie trzeba :D :

 

porsche_911_cabrio_2012__22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie Premo dobrze prawi,

samochod to nie dozywocie, jak nie podpasuje to sprzedaz i najwyzej bedziesz troche stratny

ja bym bral porsche, w tym budzecie super szalu nie bedzie ale zeby sie zakochac w marce az nadto

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam jeśli pytasz o lexusa to razem z Porsche jest najbardziej oszczędny w tej grupie. Przy jeździe emeryckiej wg właścicieli można zejść poniżej 10 :) , a 15l starcza na naprawdę dynamiczna jazdę. Oczywiście pedal to the metal przy 5.0 v8 musi skończyć sie wirem w baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pytam bo od dawna chodzą za mną zmiany. SBD już mnie zmęczył a jeżdżę mało więc spalanie mnie nie rusza. Przynajmniej w rozsądnym wymiarze......

Będę kibicował bo ten Lexus faktycznie brzmi obłędnie. Zastanawiają mnie widełki cenowe w ofertach. Za ten sam rocznik MY10 od 130k do 190k pln. Z drugiej strony jak auto może kosztować 30% ceny wyjściowej po 3 latach .....

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak auto może kosztować 30% ceny wyjściowej po 3 latach .....
Auta tej klasy trzymają cenę. Auto popularne traci dokładnie 50% po 3 latach a strucle typu renault nawet 60%. Zakłada się średni przebieg 20kkm a dla dyszli 25kkm Auto kupione od handlarza kosztuje do 15% wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ten sam rocznik MY10 od 130k do 190k pln. Z drugiej strony jak auto może kosztować 30% ceny wyjściowej po 3 latach .....
nie widzę tych 130 i 190

na allegro jest 6 ofert od 115 za 08 amerykaniec, przez 149 za 09 do ponad 250 za 11 r. plus jakieś uszkodzone za 75 i 87,5

 

biorąc pod uwagę że nówka kosztuje ok 370 to faktycznie dość spory spadek wartości :blink::question:

 

dziś obejrzę białą perłę :evil2: za 149, jak dobrze pójdzie to sąsiedzi nie zauważą różnicy ;) , jedno i drugie będzie słychać na kilometr, kolor ten sam co białas :P

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy uda sie pojeździć wszystkimi ale byłoby miło ;)

Ja bym jeździł w kolejności - 911,Maserrati, M5 .................................................. i Lexusem...jak już go tak chcesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...