Skocz do zawartości

Szukam informacji na temat Subaru Legacy z roku 93


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam legacy 92 2.0, wiec moge sprobowac ci pomoc.

(za sukces nie recze :wink: .)

 

pozdrawiam,

abt

 

 

ps. w tej budzie nie bylo silnika 2.5

najwieksza pojemnoscia bylo 2.2

(2212ccm, 136/6000, 189/4800)

 

no właśnie

ja mam Legacy 2.2 sedan w nowszej "budzie" '94 i do tego były wkładane boxerki 2.0, 2.2 i 2.5, więc skoro piszesz 2,5 to może chodzi o nowszego (np. 95, albo składak?) ?

 

Śmiech'us przyjacielus pomagierus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w silniku 2.0 jest (bylo) 115 hp, czy wiecej?

 

115 hp - no chyba, ze masz na mysli wersje turbo... tam bylo ponad 200 :D. Standardowe wersje: 2,2 - 136 hp. 2,5 - 156 (nowsze wersje 165hp)

 

Czy w 2.0 i 2.2 byl silnik 4x4?

 

hmmm... silnik 4x4.... ? mowisz o rozmiarach? :wink: bylo juz trzy po trzy... ale silnik cztery po cztery?? :shock: :lol:

 

a mowiac powaznie - to generalnie wersja napedowa 4x4 wystepuje w standardzie - aczkolwiek pojawialy sie wersje z napedem na jedna os (a fe!). W Polsce szczerze mowiac nie zdarzylo mi sie spotkac takowego cudaka... Ale moze inny z Forumowiczow mial wiecej szczescia (?)...

 

Uzupelnienie z powodu olsnienia :wink: - Zygstajn (Zygmunt) ma Subaru 1800, w ktorym naped na 4 jest dolaczany... Tak wiec - nietypowy pojazd... no i najstarszy na tym forum :D

 

Pozdravka

Szymon vel Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel

My mamy w SIP Legacy 1.8 AT. Po 100.000 przejeżdżonych po Warszawie musielismy zmienić łaczniki stabilizatorów i bodajże 2 amortyzatory.

Ponadto drobna kosmetyka blacharsko-lakiernicza przedniego błotnika po wcześniejszej lekkiej kolizji. Aktualnie ma coś ok 150.000 km i jest używany prawie wyłącznie w Krakowie.

W związku z licznymi pytaniami stawianymi nam w salonie na wszelki wypadek informuję - nasze Legacy nie jest przewidziane do sprzedaży - sorry :wink:

 

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mozna znalesc jakies dane techniczne, osiagi itp. starszych modeli SUBARU?...

 

Dane te są ściśle tajne. W sprawie instruktażu " jak sie to załatwia ", proszę się skontaktować z Panem RYWINEM.

 

Siwy Sciśle na luzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Legacy.....jest rewelacyjnym autem i jezeli jeszcze kiedykolwiek bedziesz mial okazje kupic to sie nie zastanawiaj..Jednym tzn 92' 2.2 gx combi rok jezdzilem zanim jakis slepy taxowkarz mi go nie zniszczył: nie zepsuło sie NIC!! Teraz jezdze Legacy '92 sedan 2.0 T :D ..ale tego auta juz nie bede komentował......bo za krotko nim jezdze :mrgreen:[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o Legacy, to byla za***ista okazja!!!

 

uwaga...

 

2500pln!

 

lekko stuknieta z przodu, na chodzie, do roboty, ale na naprawe wydalbym o wiele mniej, niz za taki sam model w dobrym stanie!...

(z tego roku to wartosc takiego autka to ok. 14.000pln)

 

jesli chodzi o Octavie RS, to moge miec autka polieasingowe z Czech!...

modele 20% tansze niz w polsce...

 

ale na RS juz trzeba polowac...

bo niewiele ich jezdzi firmowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byla za***ista Octavia RS, to moge miec autka polieasingowe z Czech!...

 

Jakem sie lagował na te forum, to mie sie zdawało że to jes forum Subaru, i że jak kto oferuje jako okazje, to to bedzie też Subaru. Ale mie sie zdawało tyko.

 

Siwy. Kupie Trabanta. Warunek - ma być nowy i ...... z NRD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
to byla za***ista Octavia RS, to moge miec autka polieasingowe z Czech!...

 

Jakem sie lagował na te forum, to mie sie zdawało że to jes forum Subaru, i że jak kto oferuje jako okazje, to to bedzie też Subaru. Ale mie sie zdawało tyko.

 

Siwy. Kupie Trabanta. Warunek - ma być nowy i ...... z NRD.

jak mnie cytujesz, to nie manipuluj moimi wypowiedziami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie cytujesz, to nie manipuluj moimi wypowiedziami

 

Szanowny Pająku, na tem forumie, manipuluje sie:

-wypowiedziami

-forumowiczami

-cenami

-Dyrekcją Szanowną

-danymi technicznymi

-osiągami

-osiągniąciami

-rozkaładem jazdy PKP

-PiT 5

-VAT 7

-budżetem państwa

-harmonogramem pracy Związku Kominiarzy Polskich oraz kwiatostanem młodzieży polskiej.

Pańskie indywidualne zapatrywania w tem względzie powiewają wszystkim nacią pietruchy. Się Pan zaznajom z Regulaminem, to sie Pan przekonasz że Forum Subaru z motoryzacjo ma raczy luźny związek ...jakby, a z gentelmeństwem jeszcze luźniejszy. To że ludzie rzucajo tu sloganami typu: "o gustach się nie dyskutuje", to pierdzielom bez sensu, ponieważ to powiedzonko wymyślił angielski gentelnam na początku XXw i chodziło mu ino o konie i kobiety. Od tego czasy, cywilizacja zrobiła krok do przodu, i pod gusta podciągnęła wszystko włacznie z alkoholem prostym, fioletowym, nie rektyfikowanym bynajmniej. Gównym przesłaniem forum na które żeś się Pan zlagował, jest przeprogramowanie Pańskiego rozumu, na napęd na cztery opony mózgowe, i pracę w systemie przeciwsobnym. Sposoby przewinięcia Pańskich zwojówq mózgowych som dowolne, a jedynie majo być skuteczne. Co nam dopomóż SIP.

 

Łączę różne wyrazy ....... sympatii również

Siwy

Ps. Prawda potrawi nawet wybić oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...