Skocz do zawartości

pilot zamka centalnego


grs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem ostatnio forestera '97, nie ma pilota do zamka centralnego ale mysle że był, prawdopodobnie zgubił go poprzedni właśiciel, czy da się zaprogramować pilot z innego? i czy wiele z tym zachodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zaprogramowac z innego pod warunkiem że Twoje auto miało moduł do centralnego zamka z pilotem. Potrzebujesz pilota od centralnego z takiego modelu. Musisz zdjąc osłona dolna lewego przedniego słupka przy nogach i znaleźć dwie rozłączone białe wtyczki, Połacz je, zamknij drzwi i wcisnij przycisk na nowym pilocie. Auto się zamknie, otworzy i zamknie. Rozłączasz wtyczki, składasz z powrotem osłonę i masz juz zakodowanego pilota

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zaprogramowac z innego pod warunkiem że Twoje auto miało moduł do centralnego zamka z pilotem.

@@siekla, chodzi o dowolny niefabryczny moduł? , Bo jesli w kluczyku nie ma przycisków i był dodatkowy pilot z jakims modułem/alarmem to takie programowanie chyba nie zadziała?

 

Potrzebujesz pilota od centralnego z takiego modelu

czyli subaru fabrycznie dawało piloty ? Sam w GT 99 nie uzywam pilota( kupiłem tylko z jednym) - alarm montowany za granicą i drugiego pilota nie da sie kupić,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ponawiam pytanie

 

Już nieaktualne, udało mi się zaprogramować pilota. Nie mam tego przycisku do programowania. Zdjąłem całą deske dolną i szukałem i nic. Wkońcu odłączyłem na chwile moduł centralnego chwile poczekalem i podłaczyłem. Spiąłem białe kostki i przytrzymałem przycisk na pilocie. Centralny zamek zamknął się i otworzył, zrobił chyba tak dwa razy. Odłączyłem kostki, wyszedłem z auta i zamykanie i otwieranie z pilota działa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Potwierdzam udało mi się zdobyc pilota i po złączeniu białych kostek i wciśnięciu przycisku na pilocie centralny ożył :), nastepnie rozpiąłem białe kostki i jest oki

Zamek trochę odsapnie od ciągłego kluczykowania :)

Edytowane przez trotodyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli na wysokosci kolana lewego - za oslona pod kierownicą - masz czarną skrzynkę - to możesz szukać samego pilota - i tak jak napisano powyżej - złączenie białych kostek - wciśnięcie przycisku na pilocie - programuje go w centrali - potem należy kostki rozpiąć.

Edytowane przez siekla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zaprogramowac z innego pod warunkiem że Twoje auto miało moduł do centralnego zamka z pilotem.

@@siekla, chodzi o dowolny niefabryczny moduł? , Bo jesli w kluczyku nie ma przycisków i był dodatkowy pilot z jakims modułem/alarmem to takie programowanie chyba nie zadziała?

 

Potrzebujesz pilota od centralnego z takiego modelu

czyli subaru fabrycznie dawało piloty ? Sam w GT 99 nie uzywam pilota( kupiłem tylko z jednym) - alarm montowany za granicą i drugiego pilota nie da sie kupić,

@@siekla, może wiesz cos na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kupiłem dwuprzyciskowego gołego pilota - kumpel w tym roczniku ma własnie taki. Na dniach zabieram forka i robię próby - mam nadzieję, że się uda bo to spóźniony prezent na dzień ojca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...