Skocz do zawartości

Rajd Wawelski 29.06.2006. Prolog


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

drugi raz już się nie dam nabrać

SIP zawsze może na mnie ... nie liczyć

 

Ywone, to nie jest dobre podejście bo SIP to też forumowicze. Choć oni nie mają wpływu na to jak postąpi góra. Po części to SIP nam umożliwia poznawanie się, patrz Plejady. Prawdą jest że wyszło nie za bardzo fajnie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ywone, to nie jest dobre podejście

niedobre podejście to takie ,że przez dwa tygodnie jest cisza na forum , a potem ,na kilka dni przed finałem , wybucha bomba

ja musiałam postawić wszystko na głowie, żeby w pracy mieć wolny czwartek przed końcem miesiąca , więc się nie dziw mojej złości

ze swojej strony zamykam temat i żegnam ozięble SIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem żal osób pominiętych w przejeździe, ale tak jak już wspomnieliśmy to nie jest dobrowolna zmiana planów SIPu, najwięcej do powiedzenia ma organizator i to on narzuca pewne ramy w których musimy się zmieścić, naprawdę chcieliśmy zrobić z tego większe show, ale się nie udało.

 

Cisza na forum była spowodowana zarówno Plejadami jak i oczekiwaniem na ostateczne wytyczne organizatora, które to zostały niedawno przedstawione.

 

Jeżeli ktoś chce przyjechać to jak najbardziej zapraszamy na prolog, po prostu nie będzie możliwości wzięcia udziału swoim samochodem w przejeździe, ale Wasze towarzystwo jak najbardziej jest mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ywone, to nie jest dobre podejście

niedobre podejście to takie ,że przez dwa tygodnie jest cisza na forum , a potem ,na kilka dni przed finałem , wybucha bomba

ja musiałam postawić wszystko na głowie, żeby w pracy mieć wolny czwartek przed końcem miesiąca , więc się nie dziw mojej złości

ze swojej strony zamykam temat i żegnam ozięble SIP

 

Ywonka nie dziwie się rozumiem, tylko że tutaj też są forumowicze a że SIP robi jak robi tego nie komentuje. Ja też byłem na liście i powiem że byłem dłużej od ciebie ale że mam prace i nie dałem rady być na 18 tylko na 19 to zostałem z listy usunięty. Powód - bo się nie stawiłem o czasie. Pewnie bym był gdyby SIP miał mnie na swojej liście płac a co do roboty to ja też poprzesuwałem różne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już niektórzy z Was mieli okazję słyszeć przy okazji ostatniego piątku u Emila,

w związku z objęciem patronatu nad tegoroczną edycją rajdu wawelskiego i roli

głównego sponsora, Subaru Import Polska sp. z o.o. wraz z lokalnym dealerem Emil

Frey Polska S.A. chce upiększyć show jakim będzie niewątpliwie prolog Rajdu Subaru

Polska - Wawelski. Postanowiliśmy zorganizować jedyny w swoim rodzaju przejazd

kolumny samochodów Subaru i to nie tylko obecnie sprzedawanych modeli. Chcemy aby w

kolumnie, która przejedzie przed zawodnikami trasą prologu znajdowały się wszystkie

generacje produkowanych dotychczas modeli Subaru, a na końcu jak najwięcej ImprezSTI. I tutaj nasza wielka prośba do Was! o zgłaszanie się osób, które chciałyby

wziąć w tym udział i pojechać w kolumnie spod znaku Plejad...............

 

"Gratulacje": marketingowo - porażka

 

 

Może trzeba było pomyśleć i przełożyć ten przejazd (jako np: Super -Oes) lub spotkanie na sobotę przed wręczeniem pucharów zwycięzcy - przyszłoby więcej ludzi, mieszkańcy Krakowa nie byliby wściekli na zamykanie części Centrum i jednego mostu.

 

PS. Kiedy w wreście skończy się robienie rajdów czwartek - sobota a zacznie sobota niedziela?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która przejedzie przed zawodnikami trasą prologu znajdowały się wszystkie

generacje produkowanych dotychczas modeli Subaru, a na końcu jak najwięcej ImprezSTI.

Jak najwięcej Imprez STi tzn w liczbie trzy :lol::lol::lol::lol:

 

Jakie trzy :lol: jedna i to jeszcze nie wiadomo :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która przejedzie przed zawodnikami trasą prologu znajdowały się wszystkie

generacje produkowanych dotychczas modeli Subaru, a na końcu jak najwięcej ImprezSTI.

Jak najwięcej Imprez STi tzn w liczbie trzy :lol::lol::lol::lol:

 

Jakie trzy :lol: jedna i to jeszcze nie wiadomo :wink: :mrgreen:

 

carfit jedziesz :?: :wink: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja bym się zabrał z lolkiem jesli to możliwe;)chcialbym się przejechać bo bardzo się rozpatruje za takim gackiem i jak bedzie kasa to lykamy taką Subarke;) Ale mam prośbe do kogoś kto bedzie jechał Imprezą 06' jakby się dało zmieścić tam mojego brata?byłby wdzieczny niezmiernie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru Poland Rally 2006 RSMP

Impreza na Prologu ! update

2006-06-26 04:19:15, opublikował Magda, komentarze: 28

Rajd Subaru ruszy już w czwartek popołudniu. Na stronie rajdu pojawiła się mapka z trasą prologu. A tuż przed startem zawodników z mistrzostw Polski na trasie superoesu czeka nas parada wszystkich modeli Subaru!

Warto obejrzeć mapkę z trasą prologu, gdyż oznaczone są na niej dokładnie miejsca, w których obowiązuje zakaz ruchu, a także wyznaczone sektory dla kibiców. Na dwadzieścia minut przed rozpoczęciem prologu, czyli około 19-tej, trasę tego odcinka pokonają wszystkie Subaru. Począwszy od Leone, przez Legacy, które poprowadzi nasz redakcyjny kolega, kończąc na tym, co tygryski lubią najbardziej - Imprezy!

 

swieze info z rallyonline.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...