Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Inna sprawa, ze mi na przyklad bardzo zalezy na tym, zeby doswiadczyc od podstaw, jak dziala samochod. Nie po to, zeby potem grzebac we wlasnej furze (jak slusznie zauwazyl owoc, niedostepnej dla klienta pod tym wzgledem), ale zeby po prostu zobaczyc w praktyce, jak to funkcjonuje. Stad w tym miesiacu biore praktyke na warsztacie :)

 

to tak gwoli kontynuacji ot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym....

Znasz się na wszystkich sprzętach, których używasz? Wiesz jak działa: telefon, komórka, karta graficzna, karta muzyczna, telewizor kineskopowy, plazma, lcd, itd., itd.??

 

nie o takims czyms mówie, ale np znam dokłądne mechanizmy przejscia ładunków w złączach p-n, tranzystorach itd. a jak wiesz te sprzęty to prawie zame elementy półprzewodnikowe :wink:

 

To wymień cewki w H6.

sry, a czy ja mam H6?i musze to wiedzieć? w moim auce zrobie niemal wszystko, ostatnio wahacz wymienilem, ustawilem zbierzność, rozgrzebanie gaznika czy pompy..., mam auto na moim poziomie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mnie było stać - to też bym jeździł Porsche - kompletnie bez znaczenia byłoby to, że umiem/nie umiem jeździć.

 

Ufff, już myślałem, że to tylko moja opinia ;-)

 

Ja bym się bał w naszym kraju mieć takie auto. Poważnie. Nawet jakbym wygrał w lotka to bym sobie nie kupił, a sam WuRC fan wiesz, że lubię te faszystowskie garbusy.

 

Z drugiej strony marzy mi się pojeżdżenie RS 2.7 po torze. Takim szeeeerokim torze. Takim co ma bandy daaaaleko. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakbym wygrał w lotka to bym sobie nie kupił, a sam WuRC fan wiesz, że lubię te faszystowskie garbusy.

 

Witek, myślę, że tak mówisz, bo prawdopodobieństwo wygranej w totka jest baaardzo niskie. Punkt widzenia zależy od punku siedzenia ;-)

 

Znam siebie na tyle, że dopóki mocno mi sie w głowie nie zmieni to nie. Jak bym wygrał w lotka to bym szukał T25 i nawet rozważałbym czy nie ściągnąć takie 2 niebieskie znaczki. Choć pewnie jakieś nie nowe, nie drogie Porsche... np. Targę 4S z samego początki lat 90... :twisted: Posiadanie nowego Porsche kosztowałoby mnie więcej "zdrowia", niż go dawała, a nie oto chodzi, zwłaszcza przy tak drogim wydatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...