Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba w VelSatisie go montowali

 

Teraz znalazłem coś takiego :shock:

 

"Bład. To jest japonski silnik VQ35DE wystepujacy tez w kilku Infiniti oraz

nowym "Skyline".

To, ze jego slabsza wersje uzywaja w Renault VelSatis nie znaczy, ze jest

juz francuski."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, ze od czasow polaczenia z Renault, jakosc Nissana spadla :| Bycmoze wyglad teraz maja lepszy, ale z reszta tak srednio... i to nie jest wyczytane w necie, ale to sa opinie ludzi, ktorzy lata cale pracowali w Nissanie (i w niektorych przypadkach dalej pracuja) ;) Wynika to miedzy innymi z ciecia kosztow, jakie wprowadzono u Nissana po fuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, ze od czasow polaczenia z Renault, jakosc Nissana spadla :| Bycmoze wyglad teraz maja lepszy

Chyba żartujesz, ze primera i almera lepiej wyglądają niż 10 lat temu? Są obleśne, zrobione przez naćpanego stylistę, który szuka co by tu zorbić by jeszcze bardziej udziwnić (jak większość nowych aut). O ile w środku faktycznie jest lepiej, to niestety kształt opakowania sprawia, że jak kiedyś będę kupował nowe auto, to chyba będę musiał zamurować okna w grażu i światło na stałe wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci sie od owoca dostanie :lol:

 

Szczerze to mi sie tez zbytnio nie podobaja, mowiac "lepszy" mialem na mysli chyba "bardziej rzucajacy sie w oczy". No bo powiedzmy szczerze, moja Primera, gdyby nie miala lakieru, to by byla kolejnym smutnym Japonczykiem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, a czemu z logo infinity? To wersja na USA? Widać w nim ciężkie i koślawe linie nowej primery, ciekawe czy też mu kamerę z tyłu wsadzili bo nic nie widać? Dla mnie porażka. Jeszcze ma w sobie coś z 350Z (ale to też mu urody nie dodaje). Jedno z nielicznych aut które mi się podoba to Brera, przynajmniej z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, nooo prototyp byl przedstawiony w 2001 roku na Tokyo Motor Show. Ten, ktorego wstawilem wyzej juz raczej zasluguje na miano Concept Car*, bo byl przedstawiony w zeszlym roku i podobno w takiej mniej wiecej postaci ma wejsc na rynek GTR R35 :)

 

Tu ten z 2001 roku: http://www.streetracersonline.com/articles/gtr35/

 

 

*wiem, wiem - prototyp i concept car to prawie to samo, ale moim zdaniem concept juz bardziej przypomina ostateczna wersje, bo prototyp to takie bardzie pierwsze stadium (proto = pierwszy chyba, nie? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...