Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

AZRAEL widac mnie nie widziałeś :) najbardziej dziwili się turyści i kierowcy jak zawitałem na parking pod sanktuarium (no co prawie pusty był) i ten śnieg, no nie dałem rady musiałem się pokręcić. a wszystkie porszawki i tuaregi jeździły jakby miały tryb geriatryczny wrzucony i 30km/h nie przekraczały.

 

MICHAŁ BAJOREK mnie nie tyle denerwuje samo auto jak aura wokół niego roztaczana a niczym szczególnym poza ceną się nie wyróżnia żeby tyle kosztowało, i te ciągłe defekty i akcje serwisowe. Dobrze że cayena nie kupiłem hehe.

 

Przy okazji pozdrawiam nową czrną impreze WRX kręcącą sie po Zakopanem, codziennie ją widywałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston ma całkiem do dupy serwis w Polszcze

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Michał, będę się od Ciebie uczyć pozytywnego podejścia! :D

 

A mnie się na szczęście to auto nie podoba... Jakieś takie nieproporcjonalne. Ja jestem konserwatysta - jak coupe, to coupe, a jak limuzyna - to niekoniecznie "sportowa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston ma całkiem do dupy serwis w Polszcze

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Michał, będę się od Ciebie uczyć pozytywnego podejścia! :D

 

A mnie się na szczęście to auto nie podoba...

Coż, szczęściaż jesteś. Mnie się podoba choć należy do dużej grupy aut pt. Podoba się ale nie chciałbym tym jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z nowych Astonów podoba się jedynie DB9, ale za to bardzo. Jedno z nielicznych, nowych aut, które zapiera mi dech w piersiach swoim wyglądem, zarówno zewnętrznym jak i wewnętrznym ( te proste zegary ! ).

 

Ten 4 drzwiowy ma zdecydowanie za długi przód, za małą powierzchnię bocznych szyb i brzydkie zakończenie bocznej tylnej szyby :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porsche Panamera

 

BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

Popieram porsche paskudztwo, ale maserati zawsze mi się podobało, ma w sobie to coś co powinno mieć auto sportowe i luksusowe. prosiakowi brakuje drapieżności ot poprostu kolejne poprawne auto niemieckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiak bleee, Maserati ujdzie... (choć bym nie kupił, ale nie powoduje odruchu wymiotnego przynajmniej).

 

Lambo sympatyczne, no i kolor trendy :twisted: - jakby tak postawić tę Limonkę obok wiadomego Banana, to sałatka owocowa ( :wink: ) byłaby apetyczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...