Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na Forum Subaru.

 

Od kwietnia jestem posiadaczem granatowego Foresterka 2,5XT 2006r.

Nie jest to jednak pierwsze Subaru, bo wcześniej była Impreza 2.0 a w rodzinie jest jeszcze F 2.0D i XV 2.0

 

Foum przeglądam już od dawna jednak dopiero teraz zdecydowałem się ujawnić :)

Mam nadzieje że pomoże nam to się lepiej poznać, a mi nawiązać kontakt z innymi zakręconymi na punkcie Subaru w Łodzi ale i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Nowych.Przynajmniej niektórych bardzo miło. ;)

@@Mex jak do tej pory napisałeś,a nie przepraszam,powieliłeś 1 post 6 razy. :huh:

Forum potraktowałeś jak słup ogłoszeniowy albo portal do handelku.Postaraj się o te 25 postów i napisz porządną ofertę sprzedaży.

Chcesz sprzedać to włóż trochę wysiłku,jeśli nie chcesz,to masz kilka portali na których można od ręki umieścić ofertę. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo to witam wszystkich. kolejny ogarniety mania subaru:) chetnie sprzedam jednego z moich cukierkow jest to wersja jdm sti wrx z 96r:) biala strzala na 18 calowych felgach 156 tys przejechane no ii to co wiem o tym aucie to ze auto stalo ponad rok czasu w irlandi i wymaga wkladu finansowego. mialem okazje nia jezdzic przez weekend i tak sie zaczela przygoda moja z subaru. aktualnie mam dawce na przekladke i kolejnego jdm ale juz przerobionego i szykuje go juz do kjs... sprzedaje bo nie pasuja czesci noo i szkoda rozebrac w mak autko ktorego serduszko bije jeszcze bardzo dobrze:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...