Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Krebelka, masz jakieś kompleksy, depresje czy co, że tak na mnie "najeżdżasz" ? Jeśli uważasz, że lepiej jeździć po drogach Focusem na granicy możliwości auta i łamiąc dużo przepisów drogowych, niż wlec się spokojnie Nubirą, to muszę się z Tobą nie zgodzić.

Skąd Ty możesz wiedzieć czy moje żarty są śmieszne czy nie skoro nawet nie wiesz kiedy żartuję, a kiedy nie ?

 

owoc666, co poradzę, że najczęściej Focusy "wariują" na widok Imprezy ?

 

Zapytałem Tifosa czy jest, a nie stwierdziłem, że jest takim kierowcą. Co więcej wyraziłem nawet nadzieję, że taki nie jest. Nie twierdzę, że wszyscy kierowcy Focusów nie znają umiaru, ale dużo. Nie twierdzę też , że Focus to zły samochód. Ba ! Mógłby nawet w sprzyjających warunkach nieźle złoić WRXa, pod warunkiem, że to byłby RS lecz takiego tylko raz widziałem na naszych drogach.

 

Tifosi, powiedz, szczerze, czujesz się urażony/dotknięty moim poprzednim postem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, nie czuję się obrażony ani poruszony, ale pytanie było nie na miejscu i bez sensu, fokusów jeździ tyle po naszych drogach, że szufladkowanie charakteru ich kierowców jest pozbawione jakiejkolwiek logiki i wynika najpewniej z twoich uprzedzeń...

 

Coś na wzór dresów w BMW, łysych dziadków w Mercedesach i górników w Daewoo...pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie oczka bielmem zaszły... Wobec tego WITAM WSZYSTKICH CZCIGODNYCH FORUMOWICZÓW!!! To ja, kolejna swieżo upieczona ofiara subarofilii... Póki co :mrgreen: ale mam nadzieję że jakoś dam radę. A'promti mojego nikusia bo widziałem zdziwienie u niektórych :twisted: To wszystko przez tego Niemca, no jak mu tam... U mnie wszystko jest klipper007. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy się witałem z Wami czy nie ale w razie czego : ELO wszystkim wariatom

a co do kłótni to proponuje założyć osobny temat na forum ( może mieć duże wzięcie...jak widać na załączonym obrazku) :mrgreen:

 

klipper007 pozdro ziomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co poradzę, że najczęściej Focusy "wariują" na widok Imprezy ?

 

Eeeee, prawda jest taka, że każdy jest "uczulony" na pewien rodzaj zachowań na drodze, pewne samochody, pewne okoliczności, bo miał takie a nie inne doświadczenia.

 

Moje doświadczenia kazałyby mi powiedzieć, że na widok Imprezy "wariują" głównie rachityczni panowie pod trzydziestkę, z lekkim pryszczem na twarzy i łysiejącą głową, przydziani w tanie garniturki i żyłujący swe służbowe Skody Fabie. :wink:

 

A spotkać takiego na światłach... Ojoj... Krew i spalone gumy w biednej skodzinie... :lol:

 

Witam "nowych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...