Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

a dzisiaj trafiłem od razu na

aferę Milek kontra Mamusia .... o co chodzi?. Robi się gorąco.

Pozdrawiam

 

Witam świweże miensko armatnie.

W tem szpitalu zazwyczaj chodzi zawsze o to samo, tylko jak zwykle ....nikt nie wie o co. Potraktuj to jako rodzaj terapii. Zastanów sie dwa razy zanim sie tu zadomowisz. Z afery - jak to nazwałeś - wyciągnąć należy następujący wniosek: albo piszesz czystą poprawną polszczyzną z zachowanie zasad gramatyki, ortografii i interpunkcji ...znaczy sie studjujesz na czwartym roku Politologii, abo nie czepiasz sie mamusi.

Jak kcesz poczytać mamusie piszonco czysto polszczyznom to se kup Plejady.

A to co mamusia pisze na forum potraktuj jako gimnastyke gałek ocznych.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz czystą poprawną polszczyzną z zachowanie zasad gramatyki, ortografii i interpunkcji ...znaczy sie studjujesz na czwartym roku Politologii,

 

Matka!!!

Czy Mamusia jest, za przeproszeniem, niedopita - czy może studentów politologii zna jeno ze słyszenia...?

:twisted::lol: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z temi studentami, że mamusine teksty tutaj - to w porównaniu z ich produkcją pisarską wzór poprawności ortograficzno-stylistyczno-interpunkcyjnej :evil: Że o logiczno-merytorycznej już z litości nie wspomnę.

 

Przypadkiem czytam tego trochę w ramach niskopłatnego hobby, zwanego pracą dydaktyczną. Jak się kiedyś trafi okazja przy flaszce, opowiem Mamci to i owo... Ale dopiero przy trzeciej flaszce, bo wcześniej Mamusia mogłaby mi nie uwierzyć... :mrgreen:

 

Z politologicznym pozdrowieniem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak to musi być choroba :wink: ... auto mi się zepsulo a ja dzwonie w stylu " ... stalem się dumnym posiadaczem subaru...".

To chore ale dobrze mi z tym :D

witam wszystkich

 

Halo! Panie doktorze! Następny popierdolony! Szczęśliwy z zepsutego Subaru! Przypadek beznadziejny !!!!! Pan doktor będzie łaskaw przeprowadzić eutanazje !!!!

 

Jak sie zepsuło to trzeba sprzedać a nie żeby sie chwalić.

 

mamusia forumowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystki w oficjalnym wątku, jestem fanem wyścigów rajdów i wszystkiego, co się ściga i jeździ od dziecka, obecnie jeżdżę Focusem, ale mam zamiar kupić subaru, chyba impreze, ale może coś innego, jeszcze nie jestem zdecydowany do końca i właśnie dlatego postanowiłem zajrzeć na to forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie jestem zdecydowany do końca i właśnie dlatego postanowiłem zajrzeć na to forum.

 

Witam

I dobrze zrobiłeś :mrgreen: Jak sie jeszcze nie zdecydowałeś to my Ci w tym pomożemy :twisted:

 

Pzdr M;)

 

Ta...... tera to mu już całkiem porąbiecie w głowie. Nie słuchaj ich, kup se Beemke.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, z którymi się jeszcze nie witałem.

 

Tifosi, mam nadzieję, że nie należysz do grona "ambitnych kierowców Focusów", którzy za wszelką cenę chcą wyprzedzić lub nie chcą się dać wyprzedzić Imprezie ?

 

 

Dla niektórych BMW* to auto do "pracy" :wink:

 

* Bojowa Maszyna Wiejska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tifosi, mam nadzieję, że nie należysz do grona "ambitnych kierowców Focusów", którzy za wszelką cenę chcą wyprzedzić lub nie chcą się dać wyprzedzić Imprezie

 

Co to za pytanie?

 

Ach, to takie powitanie - 'miło, że do nas wpadłeś' ? :mrgreen:

Owoc,

Witek Ci zaraz odpisze, ze zartowal... Szkoda tylko, ze jego zarty sa smieszne chyba tylko i wylacznie dla niego :twisted:

Lepiej nalezec do grona "ambitnych kierowcow Focusow" niz pierdół w Nubirach Witku...

 

Tiffosi witaj na forum i baw sie dobrze:)

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe powitanie :)

 

Co do BMW to uważam tą markę za bardzo ciekawy samochód, ale jeszcze bardziej siemierżny w środku no i z jeszcze baradziej kosmicznymi cenami.

 

Zaproszono mnie na premierę nowej 3, jeździłem 160 konnym dieslem, wszystko super ale ponad 180 tys. za tak mały samochód to już "lekka" przesada, no i ten środek jak ociosany z deski, wiem że to się może komuś podobać, niestety mi osobiście nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...