Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie forumowicze. Od tygodnia jestem w 7 niebie. Życzę Wam i sobie owocnej współpracy na (i nie tylko na) forum.

Chciałem kupić WRX-a, ale kolega namówił mnie na 320 konne STI. Przez pierwsze 2 tygodnie byłem przerażony... teraz jestem zintegrowany (z kubełkiem i kierownicą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

Od miesiąca jestem posiadaczem Imprezy GT'98 i wzmacniam szeregi Trójmiasta.

Jestem trochę zszokowany, myślałem że po "ogarnięciu" mocnych FWD, 4x4 będzie jak bułka z masłem a tu co chwilę dzikus pokazuje pazur i uczy pokory. Ale to mnie bardzo cieszy, nie jest nudno :twisted:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) Impreza Sti `03 to moje marzenie ;) Póki co podróżuje almerką - też japonieć;) a Sti mam tylko w pomniejszonej o 18 razy skali (zawsze to coś) mam nadzieję że uda mi się z wami zagłębić w temat subaru , aby w przyszłości kupić jak najlepszy egzemplarz i niemusi to być od razy STi `03 - bo wiadomo student biedny to i wu er iksem się zadowoli ;) Pozdrawiam serdecznie !!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :)

niedawno stałem się posiadaczem czarnego wrxa z 2005

już jakis czas czytam posty na forum, no i przyszedł czas zeby tez sie zapisac :)

Samochód mam dopiero 2 miesiace ale zdązyłem go juz 2 razy 'ochrzcic'.

Najpierw 4 punkty karne podarowane w terenie zabudowanym (pierwsza modyfikacja to bedzie cb radio)

A pozniej naogladałem sie na youtube jak sie lata bokiem i poleciałem... na kamien. No i zderzak do klejenia... :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Właściwie to nosiłem się z zamiarem nabycia jakiegoś taniego parcha w stylu golfa, civica, corolli, czy czegoś w tym stylu. Subarynki w ogóle nie brałem pod uwagę, dopóki nie zobaczyłem JEJ :grin:

 

Pozdrawiam wszystkich zwolenników jedynie słusznej marki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim.

 

Fakt ze po pierwszym poscie (w dziale technicznym Imprezy) ale sie witam ladnie :)

Powiekszylem grono wroclawskich (klodzkich z pochodzenia) szczesliwych posiadaczu Imprezy GT.

 

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim.

 

Fakt ze po pierwszym poscie (w dziale technicznym Imprezy) ale sie witam ladnie

Powiekszylem grono wroclawskich (klodzkich z pochodzenia) szczesliwych posiadaczu Imprezy GT.

 

Konrad

Witam, witam. Troche sie nazbieralo Subarek u nas w Kotlinie. Granatowe GT ? Zgadlem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim.

 

Fakt ze po pierwszym poscie (w dziale technicznym Imprezy) ale sie witam ladnie

Powiekszylem grono wroclawskich (klodzkich z pochodzenia) szczesliwych posiadaczu Imprezy GT.

 

Konrad

Witam, witam. Troche sie nazbieralo Subarek u nas w Kotlinie. Granatowe GT ? Zgadlem ??

 

A nie zgadles kolego bo CZARNA :)

I w wiekszosci bedzie pewnie jezdzic we Wro bo tam tyram (ale jakies polatanki po naszych pieknych gorkach mam nadzieje beda czesto) :))

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...