Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

i stało się - najpierw zachorowałem na Forestera, potem zarejestrowałem się na Forum... I póki co jeszcze cały czas choruję na to nieosiągalne zjawisko MY"03, najchętniej wolnossące i to tego bez istotnych "krzywd losowych"...

Pozdrawiam

Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce mam zdrowe :grin: - gdyby nie trafił się wyjątkowo udany egzemplarz, to już dawno bym go zdemolował swoim trybem życia :twisted:

 

Natomiast spać faktycznie nie będę mógł... :cool:

 

Witam sąsiadkę serdecznie! :twisted: :cool:

 

PS. Coś czuję, że frakcja kielecka The Forum się teraz jakoś ożywi i zintegruje :roll: ...Mariolka, FOTY DAWAJ (Subaraka, of course :wink: )

 

PPS. To gdzie i kiedy robimy kieleckiego spota forumowego...? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich miłośników Subaru.

 

Zarejestrowałem się, ponieważ rozważam zakup 9-letniego Forestera.

Stąd mam pytania:

 

- na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu w takim wieku (co najczęściej leci)

- czy warto wogóle kupowac auto w takim wieku (dodam, że przebieg jest blisko 230 tys km

 

Chciałbym kupić auto do dość ciężkiego użytkowania (nogę mam ciężką i własnie zajeździłem suzuki baleno), dużo po kiepskich warszawskich drogach, ale także trochę jazdy w terenie, gdzie przyda się napewno napęd na 4.

 

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce mam zdrowe :grin: - gdyby nie trafił się wyjątkowo udany egzemplarz, to już dawno bym go zdemolował swoim trybem życia :twisted:

 

W takim razie tylko zazdrościć :razz:

 

Natomiast spać faktycznie nie będę mógł... :cool:

 

Cóż, na to nie mam rady-sama ostatnio cierpię na bezsenność a to dlatego, że dziś odbieram autko-zdjęcia soon s pojawią :grin:

 

Witam sąsiadkę serdecznie! :twisted: :cool:

 

Witam sąsiada

 

PS. Coś czuję, że frakcja kielecka The Forum się teraz jakoś ożywi i zintegruje :roll: ...Mariolka, FOTY DAWAJ (Subaraka, of course :wink: )

 

PPS. To gdzie i kiedy robimy kieleckiego spota forumowego...? :twisted:

Czekam na info-jestem nowa :roll: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

Zagladam tu czasem wiec myśle że trzeba sie przedstawić tym bardziej że w kilku postach mógłym sie wypowiedzieć :lol: a sam też czasem mam jakieś problemy, ale o tym póżniej :oops:

Mam forka 98' justynke 96', wcześniej libero 91' a jeszcze wcześniej subaru 1800 (taki wynalazek z 88 roku bez nazwy poprostu 1800)

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...