Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy i pochwal się fotkami. :mrgreen:

 

kasa poszła na rozrząd i sprzęgło, na aparat zabrakło hehe. A tak poważnie to narazie jest u mechanika - wymieniam w/w.

 

to jak juz auto wytoczy się z warsztatu, a ty nadal nie dorobisz sie aparatu, to przyłacz się do frakcji warszawskiej podczas któregoś ze spotów - może jakaś dobra dusza cyknie kilka zdjęciówek :wink:

 

witam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy... to ja napisałem dżekowi, że jeśli przestanie używać tego poprzedniego, to można :roll:.

 

Bo wydaje mi się (tak na zdrowy rozsądek), że jedyne, czego nie można, to równolegle pisać z dwóch nicków*.

 

* - z powszechnie znanymi wyjątkami, typu... no dobra, nie powiem :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy... to ja napisałem dżekowi, że jeśli przestanie używać tego poprzedniego, to można .

 

Bo nie można równolegle mieć dwóch i z nich pisać*.

 

* - z powszechnie znanymi wyjątkami, typu... no dobra, nie powiem .

 

Wielkie dzieki Przemeq za sprostowanie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy... to ja napisałem dżekowi, że jeśli przestanie używać tego poprzedniego, to można .

 

Bo wydaje mi się (tak na zdrowy rozsądek), że jedyne, czego nie można, to równolegle pisać z dwóch nicków*.

 

Ja kiedyś to samo poradziłem adamstreciwilkowi, ale się wtedy okazało, że na naszym Forum, jak w wojsku - stosuje się regulamin, a nie zdrowy rozsądek.

 

Proponuję, cobyście w gronie Modów uzgodnili wreszcie wspólną wersję (mam nadzieję, że tę Twoją).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, cobyście w gronie Modów uzgodnili wreszcie wspólną wersję (mam nadzieję, że tę Twoją).
Jako młody stażem i obracający się w gronie różnych kawiorów i pasztetów, postuluje jednak za pozostanie przy aktualnym systemie forum. Dlaczego? Bo tak jest przyjemnie - przynajmniej dla mnie. The Forum jest ciekawe - przynajmniej dla mnie. Inne niż wszystkie - przynajmniej dla mnie.

 

Również witamrraphal, :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś to samo poradziłem adamstreciwilkowi, ale się wtedy okazało, że na naszym Forum, jak w wojsku - stosuje się regulamin, a nie zdrowy rozsądek.

 

i zastosowałem się do regulaminu, tzn musiałem bo modowie zablokowali mi konto (nowe) a starego nie miałem zamiaru już używać, ale zostało już po staremu, tylko dodałem sobie w profilu że jestem adaś a nie jakiś tam adamsteciwilk!

A teraz widać, że pojawił się na forum terzeci wyjątek, bo jak była moja sprawa to modowie tłumaczyli się że pozwolili tylko na 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy i pochwal się fotkami. :mrgreen:

 

kasa poszła na rozrząd i sprzęgło, na aparat zabrakło hehe. A tak poważnie to narazie jest u mechanika - wymieniam w/w.

 

to jak juz auto wytoczy się z warsztatu, a ty nadal nie dorobisz sie aparatu, to przyłacz się do frakcji warszawskiej podczas któregoś ze spotów - może jakaś dobra dusza cyknie kilka zdjęciówek :wink:

 

witam :twisted:

co do fotek to przecież nic nadzwyczjnego: normalne , niebieskie, z turbodziurką.

a co do spotów to chętnie bym przystąpił do tej frakcji warszwskiej, ino sie wstydze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do spotów to chętnie bym przystąpił do tej frakcji warszwskiej, ino sie wstydze.

 

Wytatuujemy Owocowi na plecach piersi, może to Cię zachęci...

 

:mrgreen:

 

O! teraz to pojechałeś! :twisted:

 

A tak a propos - Owoc się anonsował na Cynę? Bo może byśmy zaśpiewali: "leje się, leje się, leje się tequila..." :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem, czy przemyslałes to co napisałeś

 

The Forum ma charakter specyficzny... wskazane jest rowniez specyficzne poczucie humoru... czyzbym wyczul jego niedobor... :?:

 

OK! Uspokoiliście mnie.

 

Malujcie te cycki... tylko żeby duze były!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...