Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witam wszystkich razem i każdego z osobna.

 

Od miesiąca jestem posiadaczem Outback'a diesla i jest to moje pierwsze subaru i pierwsze 4x4 (firmowego forda f150 nie liczę), dlatego od razu proszę o wyrozumiałość bardziej doświadczonych forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zarejestowalem sie dzis (12 lipca), natomiast widze posty o mnie z 8 lipca, czary jakaie czy co?

Jesli ktos mial wczesniej taki login, to uprzejmie informuje, ze najwyrazniej juz go nie ma. Nie wiem o co chodzilo.

Szukam dla siebie subaru albo moze inaczej, szukam auta 4wd i subaru jest moim pierwszym typem.

 

pozdrawiam wszystkich

 

Typ jaj najbardziej słuszny, jest w czym wybierać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy jaja se robicie swiezynki?

 

marsz do szeregu [you] i przedstawiaj sie w trybie natychmiastowym :mrgreen:

 

 

Aj Aj Subaru :)

 

Witam dołączyłem do Tego szlachetnego grona bo nie interesują mnie samochody tylko Subaru :D

 

Od dawna kochałem się w Smerfetce z Japońskim rodowodem ale wystarczało mi jak widziałem w TV i czasami na ulicy

oko cieszyło że takie cacko jest wg że można sobie popatrzeć . Ale przyszedł ten czas że kolega zaproponował upalanie tłoków w STI i ... no i co i mimo naderwanej głowy i problemem ze zdjęciem narożników ust z uszu :lol: to spoglądanie od czasu do czasu nie wystarczyło ....dręczy nachodzi po nocach ... Także postanowiłem zeby w życiu pożyć dwa razy i przytulić Smerfetkę .

 

Kilka Smerfetek już próbowałem przytulić ale były na tyle chore że z padlina nie chciałem się wiązać.

 

Więc poszukuje Subaru STI 2002 - 2006 ( kolor boski / felgi ze szlachetnego kruszcu ).

 

Subaru musi mieć pełna historie serwisową od A do Z i Z do A. ( autentyczna )

 

Autem będzie pochodzenie PL - odpada / UK /.

 

Nie interesują mnie autko do rejestracji. Może być sprowadzone ale zarejestrowane i po przeglądzie udokumentowanym.

 

Jeżeli miało przygody stuku puku - chciałbym o tym wiedzieć bo jak potem wychodzi przy przeglądzie to jest już czar pryska.

a naprawy udokumentowane. ( oszczędzajmy sobie czas i szanujmy się wzajemnie ).

 

Przed kupnem Subaru jedzie na rentgen - do ( nie ASO ) tak dla weryfikacji.

 

Szukam bez ciśnienia - kura dziobie to i wydziobie .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze u Was jest miło, więc dołączam do Was.

Ja mam przyjemność od kilku dni jeździć Imprezą WRX i muszę przyznać, ze się z nią zaprzyjaźniam (nie znosiłam tego auta jeżdżąc jako pasażer) a teraz jeszcze chwila i się w niej zakocham!!! Bardzo mi było smutno jak sprzedawałam moje wyslużone autko i bałam się tego potwora, ale nie taki on straszny a jak mruczy!!!! :)

 

ps. dlaczego olej rzepakowy nie jest traktowany jako płyn wlewany do samochodu (w antyspamie przy zakładaniu konta)? (pytanie blondynki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. dlaczego olej rzepakowy nie jest traktowany jako płyn wlewany do samochodu (w antyspamie przy zakładaniu konta)? (pytanie blondynki)

 

Z tym pytaniem to tylko do technicznego :!: :mrgreen::P

 

 

Witam Świeżynki na The Forum 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze u Was jest miło, więc dołączam do Was.

Ja mam przyjemność od kilku dni jeździć Imprezą WRX i muszę przyznać, ze się z nią zaprzyjaźniam (nie znosiłam tego auta jeżdżąc jako pasażer) a teraz jeszcze chwila i się w niej zakocham!!! Bardzo mi było smutno jak sprzedawałam moje wyslużone autko i bałam się tego potwora, ale nie taki on straszny a jak mruczy!!!! :)

 

ps. dlaczego olej rzepakowy nie jest traktowany jako płyn wlewany do samochodu (w antyspamie przy zakładaniu konta)? (pytanie blondynki)

 

Witaj!

Podobno przy zakładaniu konta [you] miał aktywną opcję zaznaczenia oleju rzepakowego, ale mogę się mylić bo do tej pory nie widać takiego usera na Forum :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam!!!

 

-- N lip 15, 2012 9:47 am --

 

Jestem z Gdanska-Ujescisko,posiadam subaru forester turbo automat z 2001roku.Przepraszam za nie zabieranie glosu wczesniej i brak powitania,trocha mi wstyt,wybaczycie?

:oops:

 

-- N lip 15, 2012 9:53 am --

 

Korzystam z waszej wiedzy i doswiadczenia zawarte na tym forum od pewnego czasu za ktory wam dziekuje.

 

-- N lip 15, 2012 9:53 am --

 

Korzystam z waszej wiedzy i doswiadczenia zawarte na tym forum od pewnego czasu za ktory wam dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za wyrozumialosc.Jak bede w tygodniu w kraju to browarka postawie.Mam do was kilka pytan ale to juz jak sie zobacze z moim autkiem.Nie jezdzilem nim trzy miesiace , moze jeszcze jakies dojda i przypuszczam ze nie w tym dziale. JESZCZE tego forum sie ucze,no i nie zawsze mam dostempnosc do internetu,tak ze nie zawsze moje odpowiedzi moga byc natychmiastowe.

Jeszcze raz pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Wszystkich :D

 

Od kilku dni mam przyjemność latać outbackiem diesel my11.

 

Na razie się poznajemy, prowadzi się to zupełnie inaczej niż wszystko czym do tej pory jeździłem... ot taka pozytywna ciekawostka:)

 

 

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...