Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

No dooobra, mleko "ŁACIATE", bo krowa łaciata. OK krowa łaciata, mleko, łaciata krowa, ale jak na tym zarobić, żeby było na paliwko... hmm aaaamożeby :idea:

Mam dwie krowy. Sprzedam je swojej spółce giełdowej, korzystając z akredytywy nieodwołalnej poręczonej przez bank szwagra. Następnie wykonam transakcję swapową z funduszem powierniczym, dzięki czemu odzyskam wszystkie swoje cztery krowy i dostanę ulgę podatkową za hodowanie pięciu krów. Prawa do mleka sześciu krów sprzedam na rynku transakcji terminowych przez pośrednika z Panamy firmie z Kajmanów, której ukrytym udziałowcem jest żona szwagra. Prawa do mleka wszystkich siedmiu krów odkupi moja spółka giełdowa, która w rocznym sprawozdaniu wykaże osiem krów na stanie z opcją na zakup jeszcze jednej. W tym samym czasie oddam do ubojni swoje dwie krowy, bo mają złe Feng Shui hmmm, wszyscy sobie jeżdżą, a ja stoję w garażu.

Aaaaaaatam cicho byyyć

idę pojeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!! Spogladając jednym okiem na mecz Niemcy - Włochy witam sie serdecznie:). :D Wprawdzie zarejestrowałam sie juz jakiś czas temu, ale dopiero zaczynam to wszystko ogarniac, bo jest to moje pierwsze Subaru (cudowne, piękne, złote:) :D:D:D

 

W każdym razie dziewczyny i chłopaki - bardzo sie cieszę, że tu trafiłam:). Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów chop :D :wink:

Witka [you]

 

Jeśli chcesz przez to napisać, że uczynisz moje życie piekłem, to wiedz, że sie nie boje :D :wink:

Nawet mi to przez myśl nie przeszło :?

 

 

:lol: Taki żarcik. A tak w ogóle to serdecznie się uśmiałam z wcześniejszych postów :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyranka80, Ty tu nie żartuj tylko swoja fotę umieszczaj jak przystało na świeżynkę :roll: :wink:

 

 

Czyli, ze wymagania rosną :D . A już myślałam, że mi sie uda wykpić tanimi żartami :D .

 

No niestety, wymagania wobec nowych dzierlatek są wciąż takie same :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...