Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o zrozumienie

 

A co to takiego zrozumienie ? :roll:

 

Może ty wiesz [you] ?

 

 

 

Zrozumienie jest właściwym postrzeganiem czegoś, postrzeganiem czegoś takim, jakim jest albo też tego, dlaczego coś się dzieje tak, a nie inaczej. Można mówić o zrozumieniu wewnętrznym, czyli zrozumieniu samego siebie i własnych zachowań, ale też można mówić o zrozumieniu zewnętrznym, czyli zrozumieniu postępowania innych i sytuacji w jakiej się znaleźli z jakiegoś powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubeusz, jeszcze Ci się nie znudziło? :twisted::mrgreen:

 

 

Witaj [you] i reszta Świeżynek :mrgreen: 8)

Witam... :wink:

 

-- Wt cze 19, 2012 11:21 am --

 

proszę o zrozumienie

 

A co to takiego zrozumienie ? :roll:

 

Może ty wiesz [you] ?

:wink: Nie wiem

 

-- Wt cze 19, 2012 11:35 am --

 

Witam, witam i o zdrowie się pytam :lol: .

Czy ktoś może mi podać namiar np: memory5 - i wszystko jasne, gdzie założę gaz do STi?

 

Ja wiem :wink:

najlepiej to w bagażniku... :P

w swoim zalozylem w miejscu na k. zapasowe, ale pelna butla wystarcza tylko na odpalenie :P

 

-- Wt cze 19, 2012 11:36 am --

 

kamilos28, mam Cię :P

[you] widzisz to co ja ? :mrgreen:

 

:P

 

nie widze, ale slysze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

może nie taki nowy użytkownik, ale odświeżony ;). Od czasu do czasu zaglądałem na forum, a teraz chciałbym być czynnym jego użytkownikiem, gdyż małymi krokami (i powoli) przymierzam się do kupna Forestera. Tak, chcę wstąpić do rodziny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynocha stąd wyjadacze, spam robicie :lol::lol::mrgreen:

 

Rozkojarzone są świeżynki. Prawda [you]?

 

Kupiłeś już Subaru [you] teraz przedstaw się grzecznie, nie słuchaj kolegów i opowiedz nam coś o sobie :mrgreen::P

 

Kupiłem jakis czas temu, ale ciągle się wstydzę mówić coś o sobie, no chyba, że w barze :wink:

 

Witka świeżaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jakis czas temu, ale ciągle się wstydzę mówić coś o sobie, no chyba, że w barze

 

Nie bądź skromny, nowi chcą wiedzieć o Tobie wszystko :D

 

Dasz wiary [you] pisał do mnie, widział Twoje STI, trąbił za Tobą, chciał umyć Twoje auto a że głośna muzyka była u Ciebie to nie słyszałęś. Tak było [you]?

 

skiba STI następnym razem zatrzymaj sie dla [you] 8)

 

witajcie świeżaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam i o zdrowie się pytam .

Czy ktoś może mi podać namiar np: memory5 - i wszystko jasne, gdzie założę gaz do STi?

 

Do STI zaklada sie tylko gaz propan w butlach ten jaki kladzie sie do kuchenek gazowych.

 

Wiem że [you] zajmuje sie tym, pisz do niego spora część ludzi jest z tego bardzo zadowolona 8) :mrgreen:

 

Powitać nowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy szczegolnie [you] :!: Czekalismy z wiadomoscią taka iz jestes 1mln gosciem na forum otrzymujesz prezent ktory odbierzesz w najblizszym ASO po pokazaniu swojego loginu i hasła na forum.

 

Witam Cwaniaczki :Dpawelszuszu, sumo , ADK90, ladi1976 , valdiiaga , widzę, że też macie chwile nudy i kombinujecie co by tu "sprzedać", a przy okazji trochę to działa jak gaz - rozweselający

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo wkońcu Swieżynka zakupiła swoje obk :P trzeba troche porobić przy nim ale pierwsze jazdy już były :) pozytywne :) i pomruk tez ma fajnyz pod maski:) znacie może kogoś kto ma cześć do obk 2006 przed liftem wersji europejskiej z wielkopolski lub dolnyślask chetnie bym skorzystał :) dajcie znać na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...