Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

 

forum przyglądałem się już od jakiegoś czasu, (odkąd dziewczyna w prezencie kupiła mi jazdę STI ;), ale dopiero teraz nabyłem swoją zabawkę, więc pewnie zacznę się częściej udzielać :).

 

samochód to czarny Bug STI, który wcześniej był w posiadaniu:

 

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=5&t=130324

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=5&t=134696

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=5&t=152982&view=unread#unread

 

 

Życzę Wesołych Świąt i szerokości! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych i Smacznych,Spokojnych Świąt życzy witajacy sie tu niedawno Lookita,a teraz posiadacz Legacy !!!! :-)Panowie,mam Ją-Go.:-)

Dzieki temu forum i Jednemu z VIPow tego forum,stalem sie posiadaczem wymarzonej marki,a teraz realnie namacalnej w garazu....Pozdrawiam.Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych i Smacznych,Spokojnych Świąt życzy witajacy sie tu niedawno Lookita,a teraz posiadacz Legacy !!!! :-)Panowie,mam Ją-Go.:-)

Dzieki temu forum i Jednemu z VIPow tego forum,stalem sie posiadaczem wymarzonej marki,a teraz realnie namacalnej w garazu....Pozdrawiam.Dzieki.

 

Ano powitac mnie tez dzieki forum udalo sie wejsc w posiadanie subaryny o ktora kilka lat lazila mi po lbie

pozdrawiam Wszystkich Swiatecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych i Smacznych,Spokojnych Świąt życzy witajacy sie tu niedawno Lookita,a teraz posiadacz Legacy !!!! :-)Panowie,mam Ją-Go.:-)

Dzieki temu forum i Jednemu z VIPow tego forum,stalem sie posiadaczem wymarzonej marki,a teraz realnie namacalnej w garazu....Pozdrawiam.Dzieki.

 

Ano powitac mnie tez dzieki forum udalo sie wejsc w posiadanie subaryny o ktora kilka lat lazila mi po lbie

pozdrawiam Wszystkich Swiatecznie

 

Ja też tak zaczynałem, podobno to choroba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello hello :D

witam nowych forumowiczów :mrgreen:

zapraszamy na spoty, oklejajcie świniami auta żeby byś rozpoznawalnymi na ulicy :mrgreen:

o

wytłumacz świeżynkom, bo pogłowie bydła nierogatego się zmniejszy wprost proprcjonalnie do ilości subaru w rejonie, a wzrośnie poziom chichotu rolników widzących knury przytroczone do lusterek. A i średnia prędkość przelotowa też spadnie, zamiast bulgotu będzie kwiii kwiii. Zlituj się Pietrek. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Chociaż jeździłem kilkoma Subarakami to swojego własnego nie posiadam...

zarejestrowałem się jednak tutaj gdyż prywatnie i zawodowo interesuję się wieloma motoryzacyjnymi zagadnieniami.

 

Już znalazłem kilka ciekawych tematów więc zajmę się czytaniem i nie będę zbytnio przeszkadzał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim !

 

Witam wszystkich aktualnych jak i przyszłych posiadaczy Subaru oraz sympatyków tej stajni ! Jak na razie należę do drugiej kategorii "posiadaczy" ale mam nadzieje , że szybko się to zmieni...stąd moja obecność na forum :)!

Pozdro !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim !

 

Witam wszystkich aktualnych jak i przyszłych posiadaczy Subaru oraz sympatyków tej stajni ! Jak na razie należę do drugiej kategorii "posiadaczy" ale mam nadzieje , że szybko się to zmieni...stąd moja obecność na forum :)!

Pozdro !!!

 

Witaj!

Co takiego posiadasz:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valdiiaga

Jestem na etapie poszukiwania mojego pierwszego Subaru a będzie nim Forester II...zastanawiam się tylko czy to będzie 125 czy 158 km...jakieś rady ?

230KM 320Nm. Bo za chwilę będziesz chcieć z N/A robić XT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...