Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich fanów Subaru... od czerwca jestem w posiadaniu Imprezy WRX z 2001 roku i chętnie dołączę do Waszego grona.

Pozdrawiam

Robert z Poznania

 

PS. Nie wiem czy to miejsce na to gdyż nie rozpoznałem jeszcze w 100% całego Forum, ale korzystając z okazji... gdy naście lat temu byłem zafascynowany jednośladami to rozwijało się coś takiego jak motocyklowe SOS (pomoc na trasie)... i jako, że zamieniłem 2 kółka na 4, właściwie na 4x4 to chciałbym zaoferować swoją dyspozycyjność posiadaczom Subaru i wszystkim fanom marki, którzy w Poznaniu bądź okolicach będą potrzebować wsparcia - jakby co, mój numer: 0697020890

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich fanów Subaru... od czerwca jestem w posiadaniu Imprezy WRX z 2001 roku i chętnie dołączę do Waszego grona.

Pozdrawiam

Robert z Poznania

 

PS. Nie wiem czy to miejsce na to gdyż nie rozpoznałem jeszcze w 100% całego Forum, ale korzystając z okazji... gdy naście lat temu byłem zafascynowany jednośladami to rozwijało się coś takiego jak motocyklowe SOS (pomoc na trasie)... i jako, że zamieniłem 2 kółka na 4, właściwie na 4x4 to chciałbym zaoferować swoją dyspozycyjność posiadaczom Subaru i wszystkim fanom marki, którzy w Poznaniu bądź okolicach będą potrzebować wsparcia - jakby co, mój numer: 0697020890

 

Jeszcze jak miałem forda scorpio to na tamtejszym forum powstawała mapka całej polski, gdzie i u kogo szukać pomocy podczas podróży po naszym kraju. Pomysł wypalił i byl imho bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

 

po kilku miesiącach spędzonych na oglądaniu i wertowaniu ogłoszeń - stało się

 

zostałem szczęśliwym posiadaczem Subaru Tribeca 2007 , w absolutnie idealnym stanie z przebiegiem 18tyś mil - w wiadomej wersji "hamerykańskiej"

 

pozdrawiam

 

-- Wt paź 18, 2011 2:39 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono :D Czytam sobie skrycie forum już od paru tygodni, ale może warto by się wreszcie przedstawić i napisać parę słów o sobie...

Mam na imię Michał, z wykształcenia i zawodowo jestem inżynierem mechanikiem, prywatnie motocyklistą :P

Czemu subaru? Większość roku poruszam się jednośladem, a samochód wykorzystuję tylko wtedy, gdy już motocyklem nie jestem w stanie latać, czyli na śniegu... No to co u diabła innego miałbym wybrać :mrgreen: Przez ostatnie 7 lat jeździłem zabytkową hondą civic, babcia ma obecnie 22 lata i spisuje się lepiej niż cała masa innych, 10x młodszych aut. Mam nadzieję, że z subaru będzie podobnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...