Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo mówili mi przed zakupem Saaba ;)

Mi mówili "zmień w końcu tą starą Toyotę" i proponowali jakieś Nissany ;) Nie dałem się do momentu, kiedy wpadła mi w oko Subaryna. Wtedy pukali się w czoło, bo to stare, "bo obstukane, dużo pali i za szybkie dla mnie" ;p

Mówiąc/pisząc krótko - nigdy nie słuchać tego co mówią tylko iść za głosem własnego (braku)rozsądku :P

 

 

btw. Witam wszystkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadaczy 4oo z napędem 4WD z jedynym słusznym emblematem Subaru

Na codzień śmigam 2oo ale jak pogoda nie dopisuje to jazda Forkiem sprawia mi ogromną przyjemność

Jestem przekonany, że każdy z Was to potwierdzi.

Trzymajcie się na winklach :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, bo gapa ze mnie straszna i pomimo pewnej aktywności na forum, jeszcze się nie przywitałem. Mam na imię Wojtek, mieszkam w małej miejscowości, ok 20km od Nowego Sącza. Jestem od miesiąca szczęśliwym posiadaczem drugiego w swoim życiu Legasia. Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostanę przyjęty do tak zaszczytnego grona posiadaczy i miłośników subaru. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Subaryci 8)

"Na każdym zebraniu trzeba zabrać głos.... :wink: " więc chciałem się przywitać :lol:

Póki co, dopiero rozważam zakup Subaru Legacy IV albo Forestera II/FL.

Waham się nad powrotem do mojej marki...Saaba, ale obecnie nie ma niczego sensownego w modelach.

Kusi Subaru...a narazie pomykam Vectra C 2.0T (175KM)

Tymczasem życzę Wam udanego weekendu i liczę na cierpliwość gdy wiosną będę Was męczył pytaniami przed zakupem.

Narazie czytam forum... :oops:

Pozdrówka serdeczne

Abbaman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich subarowiczow. Mam na imie Dawid, dokladnie od roku jestem wlascicielem Outbacka H6 MY07. Wczesniej jezdzilem Octavia 4x4. Jeszcze teraz pamietam moje pierwsze wrazenia z jazdy w Subaru - tego sie nie da opisac slowami.

Mam to szczescie mieszkac w Beskidach (tyle tylko, ze po drugiej stronie granicy), wiec zwlaszcza zima moge sie delektowac wszystkimi atutami tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...