Jump to content

Gumball 3000 - Edycja 2013

Boanerges_69

Recommended Posts

40k funtow chyba. Ale to nie przeszkodzilo pare lat temu wystartowac pewnej zalodze VW Sharanem.

Na pewno bede ogladal w Warszawie.

30 tys brytyjskich funtów, po dzisiejszym kursie okrągłe 144 729zł + paliwo+mandaty :)

• 2 months later...

a skąd w ogóle będzie wiadomo gdzie ich zobaczyć w stolicy? będą mieli jakiś właśnie postój w konkretnym miejscu czy jak?

Będzie pewnie meta odcinka, w stolicy śpią i auta gdzieś też zaparkować muszą. Pytanie tylko, gdzie?

hehhheheeh ...

nigdy nie byłem na Gumball'u ;) ale postaram się przybliżyć nieco temat osobom,

które pierwszy raz o tym w ogóle słyszą

W dużym skrócie:

Gumball 3000 narodził się w Europie w 1999r

Jest to międzynarodowy rajd samochodowy dla osób, które w portfelu zamiast kilkunastu banknotów mają kilkanaście kart kredytowych

i co roku muszą mieć nowego Veyron'a :P

Liczba 3000 symbolizuje dystans 3000 mil które należy pokonać czyli 5000 km przez różne państwa i w tym roku mamy okazję zobaczyć ich właśnie w Polsce (pierwszy i ostatni raz przejeżdżali przez Polskę w 2001 roku)

Uczestnictwo jest dla wybrańców więc nie licz, że Ci się to kiedykolwiek w życiu przydarzy ale popatrzeć nam nikt nie zabroni.

Zespoły składają się przeważnie z dwóch osób ze względu na rodzaj samochodów, którymi się poruszają zazwyczaj młodzi panowie.

22 Maja w Warszawie nie trzeba będzie ich szukać; będą po prostu wszędzie; trudno powiedzieć w jakich godzinach i gdzie dokładnie ponieważ część pewnie będzie błądzić po Warszawce, część się zatrzyma na posiłek; sen a reszta śmiga dalej

ich celem jest Checkpoint 23 Maja w Krakowie czyli duża, zamknięta impreza dla uczestników (i wybranych kobiet) którym nawet przez myśl nie przejdzie jakieś tam spanie (jak już to spanie przez "ć").

Superfury, imprezy, alkohol, kobiety i dobra zabawa - to właśnie jest Gumball !

Edited by kris88

Wraz z kolegą postanowiliśmy założyć grupe "Gumball 3000 Poland"

Łatwiej będzie nawiązać kontakt między uczestnikami, usprawni to płynność informacji (Facebook Mobile, Czat, dodawanie zdjęć czy video)

dzięki czemu będziemy na bieżąco z najważniejszymi informacjami ;)

Gorąco zapraszamy !

:icon_arrow:http://www.facebook....66279223536290/

Edited by kris88

mega impreza :)

Ja cały czas sobie odświeżam ten filmik :

Po prostu zapier...papier :D

Mega dzika impreza na drodze i w hotelach :)

ma ktoś namiar na strone gdzie jest spis uczestników?

jak ktoś ma blisko trzeba zobaczyć. nie tylko mega fury ale i gwiazdy - xzibit, tony hawk, hoff...

ja raz do berlina jechałem zobaczyć ale dzień wcześniej odwołali odcinek z powodu wypadku ;////

w tym roku m.in. Veyron, Koenigssegg CCXR, DARTZ, Ferrari F12, nowy Vanquish, Fisker Karma Lambo Countach! SLR SM! , Jaguar F-Type, CLK DTM AMG Cabrio , fura batmana (replika)

Edited by bobryt

Ja sie wybieram zobaczyc. Planuje wyjechac z Lodzi z rana.

Morze fajnie by bylo sie spotkac w jednym miejscu wszyscy razem?

Dobrze by bylo wiedziec konkretnom godzine kiedy auta bedom przejezdzali.

Edited by scrmnwrx

Wiadomo gdzie w Krakowie będą? Pasuje się wybrać.. :)

Mam w miarę blisko do Krakowa więc też czekam na jakieś info gdzie można ich spotkac :)