Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

Wymaksowany tzn z założonymi najlepszymi modułami dostępnymi dla tego czołgu. Najlepszy silnik, wieżyczka, radio, działo, gąsienice. Nie za złoto - nie ma żadnych lepszych modułów dostępnych za złoto do czołgów. Wszystko można kupić za srebro. Za złoto można co najwyżej kupować lepszą amunicję lub też za srebro ale wtedy wychodzi baaaardzo drogo strzelanie. Można ewentualnie wymieniać złoto na zsrebrne kredyty ale to chyba najgorszy sposób wydatkowania waluty premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my z Hogim terroryzujemy Hetzerami ;-)

 

Hetzers gonna' Hetz!

 

Siostra i ja też polujemy wymaksowanymi i wymodułowanymi (klima, dosyłacz, przyśpieszone celowanie) Hetzerami z haubicą 105mm :) Mnóstwo frajdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a jak z plynnoscia gry ?

w WOT obraz jest w maire statyczny, w samolotach juz bedzie to pewnie wszystko duzo bardziej dynamiczne i pewnie sporo wieksze wymagania sprzetowe za tym ida.

da sie grac normalnie z klawiatury i myszki ?

wciaga jak WOT czy raczej nieudana kopia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) płynność jest ok, na ja lapku gram, core i5 + zintegrowana karta intel HD4000, zmniejszyłem jakość, rozdzielczość i jest ok!

2) da się ale lepiej sobie podłubać w ustawieniach :)

3) wciąga, mnie nawet bardziej niż WOT, mimo, że jeszcze sporo jej brakuje, żeby być tak rozbudowaną jak WOT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem E-100 i się zraziłem do tej gry - każdy mnie w sumie przebija, ja mam z nimi spore problemy na 128, a koszty utrzymania (gram bez premium) powalają.

 

Czekam na 8.6, może coś się zmieni, na razie gra niemieckimi czołgami mija się z celem. Pieprzona ruska propaganda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
AT2 daje rade ;-)

ło matko jak ja nie trawię AT-2 i AT-8. Żółwie jedne... - bez ciężkiego sprzętu albo arty to na odległość nic tylko unikać, chyba że uda się zajść od tyłu i zerwać gąsienice.

Generalnie celowo przedłużam sobie zabawę na Tierach 4-7, z maksymalizacją umiejętności i wyposażenia ;)Tylko jakoś do francuzów i brytoli nie mogę się przekonać. Poza tym 4 nacje obsadzone różnym sprzętem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...