Skocz do zawartości

Podróż na TENERYFĘ, czyli nietypowy case ...


ukiman

Rekomendowane odpowiedzi

Z nowości wartych zauważenia - pupy zaczynają dawać o sobie znać :unsure: Hotel oferuje 4h rowerów gratis, ale ... nie skorzystają. Siedzenie daje o sobie znać.

 

czy ktoś widział rower na który Carlos wlezie? chyba tylko wodny :lol:

 

mimo tysięcy kilometrów to troszkę mu zazdraszczam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jedziemy jedziemy, choć pupska faktycznie juz bolą od siedzenia :) beben Ty to mnie znasz :)

 

...zrobilismy sobie mały postoj przed Cordobą na lunchyk, zaraz zaserwują Paelę :)

 

zjechałem dziś z Autostrady w okolicach Valencji i postanowiłem zrobić ok 350km drogą przez góry :) ...to sa miejsca na subaru , pomimo iż jadę german wagenem to i tak droga przysporzyła masę frajdy :)

 

 

....oooo i zostałem zatrzymany do kontroli (dobrze ze nie z powodu prędkości ;) ) , ale sz. Pan oficer gdy usłyszał piękną mowę polską z dużą ilością "sz,cz,ą,ę" postanowił nie dyskutować, obśmiał się i kazał spitalać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działając z upoważnienia ... B)

 

:wub:Walentynki w Barcelonie, na pierwszym planie San Miguel :D

 

68901_300411093418494_1494593899_n.jpg

 

 

Wieczór w Sevilli. Zgodnie z relacją carlosa, wszystkie historie o tym jak jeździ się w południowej Hiszpanii są .... PRAWDZIWE :yahoo: Na pierwszym planie coś jak herbata z

 

538193_301023033357300_376350424_n.jpg

 

 

Huelva, koniec ziemi :) przed nami tylko woda i Volcan del Teide (prom :). W pierwszej linii OOOO gotowe do załadunku, a załoga gotowa do odpoczynku / imprezowania * (* niepotrzebne skreślić :D )

 

72924_301264489999821_1850413194_n.jpg

 

 

Tak oto wygląda człowiek po pokonaniu bariery bólu, po przejechaniu 3500 km. Na pierwszym planie aperitif :)

 

563301_301325039993766_1063955176_n.jpg

 

 

Impreza się rozkręca, na razie tańczą chłopaki :)

 

574478_301353996657537_1535903827_n.jpg

 

 

Ciąg dalszy nastąpi ... ?

 

Miłej zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx zameldował się w Puerto Santa Cruz de Tenerife, długa podróż ... teraz wytoczenie się z promu, trzymanie kciuków, żeby nie było przetrzymania przez celników, 50 minut drogi Autopista TF-1 na południe i ... San Miguel :)

 

Dzień dobry, tu Teneryfa ...

 

MISSION ACCOMPLISHED

 

Teraz słonko, plaża, foteczki i drineczki ....

 

Dziękuję raz jeszcze carlos-wrx i maniujr za nieocenioną pomoc. Po prostu ... it's amazing :yahoo:

Edytowane przez ukiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło było, ale się skończyło -_-

 

wypada podsumować tak niesamowity wyjazd, a nawet podróż którą śmiało można nazwać przygodą :)

 

Łukasz "Uki" - totalnie pozytywny i gościnny człowiek, oczywiście czym byłaby "głowa" bez "szyi" i tutaj należą się równie duże słowa uznania dla małżonki Gosi. Mogę śmiało powiedzieć iż czułem się u Was - jak w domu :) ...czasem nawet aż za bardzo :D

Oczywiście nikomu nie polecam tak naprawdę odwiedzania Was ;) bo jak się "towarzystwo" dowie jakie macie widoki z okna to już nie wbiję się na kolejny termin :D

 

ehhhh to był piękny urlop, bo tak trzeba to nazwać, jak inaczej może wyglądać plażowanie w lutym....

66915302550659871204159.jpg

 

* tak wiem - majtasy mam pojechane w dechę :P:biglol:

 

Warto było się wybrać, to forum już nieraz mnie zaskakiwało, ale jedno przekonanie utrwala się we mnie coraz mocniej - to nie marka auta tworzy tu klimat, ale ludzie którzy potrafią się nigdy wcześniej nie oglądać na oczy, a przy spotkaniu traktują się jak dawno niewidziani przyjaciele. ...i to jest przeSzacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Warto było się wybrać, to forum już nieraz mnie zaskakiwało, ale jedno przekonanie utrwala się we mnie coraz mocniej - to nie marka auta tworzy tu klimat, ale ludzie którzy potrafią się nigdy wcześniej nie oglądać na oczy, a przy spotkaniu traktują się jak dawno niewidziani przyjaciele. ...i to jest przeSzacun.

Nie lubię się z Tobą zgadzać ale teraz wyjątkowo to zrobię :D

Super przygoda!! Tylko pozazdrościć..... ( no może poza tymi gatkami :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek "Uki" - totalnie pozytywny i gościnny człowiek, oczywiście czym byłaby "głowa" bez "szyi" i tutaj należą się równie duże słowa uznania dla małżonki Gosi.

 

chyba ostre picie było, skoro przez tydzień się nie dowiedziałeś (albo nie zarejestrowałeś), że ukiman to Łukasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...