Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego customowego batmobila,  zrobionego na doskonałym "czarnym koniu" udało mi się ustrzelić.

Jako ciekawostkę dodam, że wysiadł z niego....z pomocą oczywiście ;) playboy....z lat sześćdziesiątych jak sądzę, obecnie już po 90-tce ;)

 

Taki wczesny Bruce Wayne.  ;)

_20210913_102009.JPG

_20210913_101838.JPG

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adi napisał:

Takiego customowego batmobila,  zrobionego na doskonałym "czarnym koniu" udało mi się ustrzelić.

Jako ciekawostkę dodam, że wysiadł z niego....z pomocą oczywiście ;) playboy....z lat sześćdziesiątych jak sądzę, obecnie już po 90-tce ;)

 

Taki wczesny Bruce Wayne.  ;)

_20210913_102009.JPG

_20210913_101838.JPG

To nie custom tylko Ferrari Monza SP2, 499 sztuk zrobili.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Neutrino33 napisał:

Doktoracik? :rolleyes:

A po co mi drugi ;)

 

1 godzinę temu, FOR CVT napisał:

 

 

o ile pamietam zdjecie to miala dystynkcje starszego wykladowcy to raczej juz doktorem jest   B)

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Adiunkt ;)

 

13 minut temu, Neutrino33 napisał:

 

Aaaa, to nie widziałem...zatem :hi:

A dziękuję, doktorat mam z lodów. Drążę temat :mrgreen:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aga napisał:

A dziękuję, doktorat mam z lodów. Drążę temat :mrgreen:

Ponieważ moja córka (lat 12) jest absolutnym "lodożercą" więc przed chwilą poinformowałem ją, że Pani Moderator na The Forum zrobiła doktorat z lodów.

Oboje prosimy o rozwinięcie kwestii :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Neutrino33 napisał:

Ponieważ moja córka (lat 12) jest absolutnym "lodożercą" więc przed chwilą poinformowałem ją, że Pani Moderator na The Forum zrobiła doktorat z lodów.

Oboje prosimy o rozwinięcie kwestii :rolleyes:

Poproszę o pytania ;)

 

Generalnie, to teraz planuję się rehabilitować w tym temacie... a co z tego wyjdzie to się okaże. 

Problem polega na tym, że towaroznawstwa już nie ma jako dyscypliny naukowej i nie mamy się gdzie podziać. Ja się miotam między zarządzaniem i jakością, a technologią żywności i skłaniam się ku temu ostatniemu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Aga napisał:

Poproszę o pytania ;)

 

Generalnie, to teraz planuję się rehabilitować w tym temacie... a co z tego wyjdzie to się okaże. 

Problem polega na tym, że towaroznawstwa już nie ma jako dyscypliny naukowej i nie mamy się gdzie podziać. Ja się miotam między zarządzaniem i jakością, a technologią żywności i skłaniam się ku temu ostatniemu ;)

 

Technologia żywności... jeśli się się wahasz :P

Co możesz powiedzieć ciekawego o lodach (jak napiszę robieniu lodów to zaraz się temat rozjedzie :upside-down-face_1f643-small:) ? Tak dla 12 latki, w prostych słowach i by ja zaciekawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Neutrino33 napisał:

Technologia żywności... jeśli się się wahasz :P

Tak wychodzi, niemniej są przeciwwskazania ;)

 

4 minuty temu, Neutrino33 napisał:

Co możesz powiedzieć ciekawego o lodach (jak napiszę robieniu lodów to zaraz się temat rozjedzie :upside-down-face_1f643-small:) ? Tak dla 12 latki, w prostych słowach i by ja zaciekawić.

Niech czyta skład na opakowaniach, kupuje te cięższe oraz w lodziarniach tzw. "rzemieślniczych" niech nie wierzy, że wszystko jest od podstaw robione na miejscu. Poza tym niech unika lodów włoskich i amerykańskich (świderków). Lepiej iść obok do tzw. lodziarni rzemieślniczej...

;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Aga napisał:

Tak wychodzi, niemniej są przeciwwskazania ;)

 

Niech czyta skład na opakowaniach, kupuje te cięższe oraz w lodziarniach tzw. "rzemieślniczych" niech nie wierzy, że wszystko jest od podstaw robione na miejscu. Poza tym niech unika lodów włoskich i amerykańskich (świderków). Lepiej iść obok do tzw. lodziarni rzemieślniczej...

;)

 

Tak właśnie postępujemy...zapraszamy do Łodzi na lody "Lód miód" ...choć te w kawiarniach "Sowa" też bywają wyśmienite.

Dziękujemy za lapidare podsumowanie pracy naukowej :hi:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Aga napisał:
22 minuty temu, Neutrino33 napisał:

Technologia żywności... jeśli się się wahasz :P

Tak wychodzi, niemniej są przeciwwskazania ;)

...I ja bym wskazał technologię żywności. Nie przebije ona co prawda technologii kosmetyków jednak i tu i tam TECHNOLOGOWIE nieustannie wprowadzają innowacje ratujące ludzkość przed zagładą. Jedna i druga dziedzina to pikuś w dziele nazwanym przeze mnie "przemysł opakowań". 

 

Bo dopóki na Ziemi jest "biały człowiek" to musi mieć wszystko opakowane. "żółty człowiek" tak samo potrzebuje opakowań jak "biały człowiek". Jedynie "czarny człowiek" potrafi obyć się bez opakowań i co gorsza - bez elektryczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...