Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, B-52 napisał:

Porównujesz suchą bułkę (na którą pisałem, że nie mam) ze snikersem? Jakbym miał snikerska, albo na snikersa to bym go przecież zjadł i się nie skarżył ;)

Sucha bułka to teraz szczyt wykwintności: fit, fancy, sexy - po prostu odpowiedź Regionów na wielkomiejskie sushi.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mnie najdzie ochota na mielone z dnia na dzień to Moja Luba staje na rzęsach aby zdobyć 3 suche bułki i często jeżdzi od jednego do drugiego sklepu bo nigdzie nie ma na stanie suchych.

Edytowane przez ipsx82
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, sluf napisał:

to się przecież da jakoś załatwić

 

No właśnie nie bardzo bo zapomniałem portfela. Jestem wobec tego zmuszony chodzić i prosić o jałmużnę. W odpowiedzi jednakowoż słyszę wyłącznie kpiący śmiech, a co najwyżej propozycje wysoko oprocentowanych pożyczek. Dlatego pomyślałem, że chociaż tutaj mógłbym liczyć na zrozumienie i zwykłe ludzkie współczucie ;)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ipsx82 napisał:

A jak mnie najdzie ochota na mielone z dnia na dzień to Moja Luba staje na rzęsach aby zdobyć 3 suche bułki i często jeżdzi od jednego do drugiego sklepu bo nigdzie nie ma na stanie suchych.

A nie lepiej ususzyć samemu? Tak się tylko pytam, wiecie, w ramach oszczędzania, zamiast wyrzucać ususzyć - albo zrobić forumową zrzutkę dla Bartka, co to portfela zapomniał ;)

 

1 minutę temu, B-52 napisał:

 

No właśnie nie bardzo bo zapomniałem portfela. Jestem wobec tego zmuszony chodzić i prosić o jałmużnę. W odpowiedzi jednakowoż słyszę wyłącznie kpiący śmiech, a co najwyżej propozycje wysoko oprocentowanych pożyczek. Dlatego pomyślałem, że chociaż tutaj mógłbym liczyć na zrozumienie i zwykłe ludzkie współczucie ;)

.

Sprawdź, czy w aucie nie masz zachomikowanych monet - u mnie zwykle kilka złotych się w ten sposób znajduje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, stoi w garażu na letnich oponach ;)

Przyjechałem żony XTekiem mówiąc serio, ale ona nieustannie mówi, że potrzebuje kasy, gdyż jej nie ma, więc szkoda czasu na szukanie. Chyba, że może akurat coś w nim zgubiła? Jednak pójdę, popatrzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sluf napisał:

A nie lepiej ususzyć samemu?

Suszone są na planowane , a że ma skromna nadwaga nie bierze się z planowanych posiłków a zachciajek bo z głodem nie można walczyć, to jeździ i kombinuje z tymi suchymi bułkami :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ipsx82 napisał:

ma skromna nadwaga nie bierze się z planowanych posiłków a zachciajek

Ha! Zatem melduję, że moja niekoniecznie skromna obłość bierze się z dokładnego i skrupulatnego planowania, które można streścić następującymi słowy "Zjadam wszystko, co mogę i mam w zasięgu wzroku i węchu :)"

Poza tym, skoro Twoje zachciewajki mają charakter ciągły i powtarzalny, to Twoja młoda metabolicznie niewiasta powinna być na wzmiankowane zachcianki przygotowana, chociażby poprzez zrobienie odpowiednich zapasów -_-

 

Melduję, że przez chwilę padał deszcz, a teraz znowu świeci słońce. Melduję również, że absolutnie bezproduktywne spotkanie (w trakcie którego nie mogłem oddawać się mojemu ulubionemu zajęciu pracowemu, czyli spamowaniu na The Forum) tak mnie zirytowało, że postanowiłem o godzinie 14 zakończyć wytężony, 6-cio godzinny dzień nicnierobienia B)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, sluf napisał:

że postanowiłem o godzinie 14 zakończyć wytężony, 6-cio godzinny dzień nicnierobienia B)

 

A później się każdy dziwi ze słupki z PKB  spadają  poniżej przyjętych norm i jak tu żyć w tym zacofanym, biednym kraju jak tylu nierobów istnieje :coffee:

chociażby poprzez zrobienie odpowiednich zapasów

A czy ja wyglądam na świnie , która żre starocie jak popadnie ? Jam jest wybredna świnia i żre tylko to co świeże lub na świeżo przygotowane i żadnych zapasów nie wpierdzielam bo mi godność nie pozwala :biglol:

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ipsx82 napisał:

A później się każdy dziwi ze słupki z PKB  spadają  poniżej przyjętych norm i jak tu żyć w tym zacofanym, biednym kraju jak tylu nierobów istnieje :coffee:

Spokojnie, @elmoz powodzeniem wyrabia normę za siebie, za mnie i pewnie za jeszcze jakieś 10 osób ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, przemekka napisał:

Że pierogi ruskie za 6.50. Pycha.

A u mnie z kaszą, za darmo, bo od ... Teściowej :D a w weekend sernik, też za darmo, bo od @Sabaru :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Guliwer napisał:

bo od ... Teściowej :D

Ja bym się tak nie cieszył i dał najpierw kotowi do spróbowania tylko jak będzie martwy to sprawdź upewnij się bo czasem robią psikusa i udają martwego a później patrzą jak mordujesz darczyńce :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ipsx82 napisał:

Ja bym się tak nie cieszył i dał najpierw kotowi do spróbowania tylko jak będzie martwy to sprawdź upewnij się bo czasem robią psikusa i udają martwego a później patrzą jak mordujesz darczyńce :biglol:

Pierogi od Teściowej jadam już od 30 lat i nawet zdobywają nagrody na Dniach Pieroga :rolleyes:

Koty też mam, a dotykanie "martwego" kota może skończyć się w szpitalu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ipsx82 napisał:

Może jakiego cukierka na dywaniku znajdziesz to nić że będzie w piachu , włosach , pypciach itp. zawsze możesz go pociućkać i zanieczyszczenia bez problemu się odkleją , a Ty zaspokoisz pierwszy głód.

 

Wszedłem na ostatnią stronę wątku w piatkowy wieczór... a tu widzę jakieś ekstremalne rady typu 'skąd zdobyć pożywienie tam, gdzie go nie ma'. Specjalnie nie sprawdzę stronę wcześniej o co chodzi, żeby nie zabijać fantazji...

 

Napiszę tylko: sprawdź w klawiaturze. Z mojej zawsze coś wytrzepię. Nawet od biedy bułkę mieloną przypomina (to i to okruchy przecież).

No chyba, że piszesz na ekranie dotykowym - to masz przerąbane!

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto nie ? natomiast o tej 11 ta porada Knurka by życie ocaliła szanownemu @B-52 i dał bym wszystko co mam by zobaczyć  jak po nieudanych próbach wsparcia (LICHWIARSKIE PROCENTY)  od współpracowników wyrywa im klawiatury i przechyla nad głową wytrzepując okruchy by zaspokoić głodek :biglol: bez urazy @B-52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...