Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

melduję, że niechcący wkrótce stanę się teoretycznym ekspertem od malowania konstrukcji offshore - jest to fascynujące i absolutnie pochłaniające zagadnienie

Jak Ci się znudzi dotychczasowa praca, to będziesz mógł się szybko przekwalifikować ;)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

melduję, że niechcący wkrótce stanę się teoretycznym ekspertem od malowania konstrukcji offshore - jest to fascynujące i absolutnie pochłaniające zagadnienie

Jak Ci się znudzi dotychczasowa praca, to będziesz mógł się szybko przekwalifikować ;)   

 

a wtedy Ty zajmiesz moje dotychczasowe stanowisko, jednocześnie wchodząc w posiadanie służbowej Skody i służbowej sekretarki - chytry plan :lol:

w sumie... stawka godzinowa dla wykwalifikowanego malarza nie jest taka zła, więc właściwie czemu by nie, jak powiedział porucznik Rżewski wchodząc do stajni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałam się na wizytę u onkologa, na grudzień 2017 :facepalm: ... po co się badać i robić różne badania skoro nie można tych wyników odebrać bo były robione na NFZ, a najbliższa wizyta za 13 miesięcy ... można kilka razy w międzyczasie się zawinąć....

 

A może o to chodzi :evil::wacko::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W proteście przeciwko temu, że pracujecie do tak późna postanowiłem rzucić robotę w cholerę, wyemigrować do Portugalii, zaciągnąć się na kuter krewetkowy, spokojnie żyć w słońcu i wśród uśmiechniętych ludzi, a wieczorami chadzać na wino ze znajomymi.

;)

 

Zapomniałem o Obituary. I jeszcze dużo słuchać Obituary ;).

Edytowane przez B-52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W proteście przeciwko temu, że pracujecie do tak późna postanowiłem rzucić robotę w cholerę, wyemigrować do Portugalii, zaciągnąć się na kuter krewetkowy, spokojnie żyć w słońcu i wśród uśmiechniętych ludzi, a wieczorami chadzać na wino ze znajomymi.

;)

 

Zapomniałem o Obituary. I jeszcze dużo słuchać Obituary ;).

 

Mój pomysł na idealną przyszłość: pisać scenariusze do filmów. Ale tylko wtedy, kiedy wiem, że mam dobry pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałam się na wizytę u onkologa, na grudzień 2017 :facepalm: ... po co się badać i robić różne badania skoro nie można tych wyników odebrać bo były robione na NFZ, a najbliższa wizyta za 13 miesięcy ... można kilka razy w międzyczasie się zawinąć....

 

A może o to chodzi :evil::wacko::facepalm:

W przypadku zwiększonego prawdopodobieństwa genetycznego bym nie pepperowsł się z nfz-em. Wiem z najbliższego otoczenia, że czas GRA rolę. W sensie nawet jeśli teraz nic. Więcej wydajemy na samochody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapisałam się na wizytę u onkologa, na grudzień 2017 :facepalm: ... po co się badać i robić różne badania skoro nie można tych wyników odebrać bo były robione na NFZ, a najbliższa wizyta za 13 miesięcy ... można kilka razy w międzyczasie się zawinąć....

 

A może o to chodzi :evil::wacko::facepalm:

W przypadku zwiększonego prawdopodobieństwa genetycznego bym nie pepperowsł się z nfz-em. Wiem z najbliższego otoczenia, że czas GRA rolę. W sensie nawet jeśli teraz nic. Więcej wydajemy na samochody...

 

Wiadomo ;)

 

Paradoksem jest to, że nie mogę odebrać wyników badań inaczej niż podczas wizyty u onkologa, który je zlecał. Wizyta musi być na NFZ. Za ponad rok :biglol:

Spróbuję prywatnie. Na szczęście to nic groźnego, chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - co za wuje - ten faken zus (i nie łapię się na forumową kontrol wyrazów powszechnie uznawanych za obraźliwe - c'nie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj się jeszcze dokładnie dowiedzieć i ew. postraszyć. ZTCW masz prawo do kopii dokumentacji medycznej (kserokopię na twój koszt) i nie musisz mieć wizyty u lekarza, żeby ją uzyskać. 

No chyba, że badania robiłaś w ramach programu profilaktycznego (badania przesiewowe) to nie mają obowiązku wydać wyniku badania, aczkolwiek w Krakowie z reguły wydają. 

 

Poza tym trochę długie terminy tam macie na Północy. ;)


zus jest od tzw. "emerytur" ;)


Że ubrałem własnoręcznie Forka w zimowe obuwie :D

 

post-3997-0-45924100-1478123540_thumb.jpg

 

Imprezka Justyny też się załapała. ;)

 

W nagrodę odkorkowałem zakupione dziś w Lidlu za jedyne 30zł. 

 

post-3997-0-74444400-1478123602_thumb.jpg

 

Wasze Zdrowie. :)

Edytowane przez przemekka
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie były badania profilaktyczne, mogę podobno "zobaczyć" wynik, co mi nic nie daje ;)

 

 

 

ZTCW masz prawo do kopii dokumentacji medycznej (kserokopię na twój koszt) i nie musisz mieć wizyty u lekarza, żeby ją uzyskać.

Dzięki, spróbuję, powołam się na Ciebie ;)

 

 

 

Poza tym trochę długie terminy tam macie na Północy. ;)

Invicta ;) są wizyty na NFZ i prywatne. Do niedawna z wyprzedzeniem 1-2 miesięcy można się było zapisać. Pani mnie dzisiaj zabiła terminem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :)

 

melduję, że za oknem bardzo zimny, ale pogodny dzień :) w sumie, to nie spodziewam się deszczu, bo wczoraj wieczorem wymieniłem pióra wycieraczek - zatem znając przewrotność losu nie będzie okazji do ich użycia ;)

@@Aga, zdrowia i cierpliwości życzę, o Banowładna :)

@@b-52, nie rezygnuj ze swojego planu - z chęcią Cię w tej Portugalii odwiedzę i posiedzimy sobie miło nad skrzyneczką Madery ;)

@@przemekka, kolega nie dość, że wykształciuch, to jeszcze i serwis subaraków ogarnia - tylko czy Wielebny nie będzie zazdrosny?


 

 

W proteście przeciwko temu, że pracujecie do tak późna ...
melduję, że wcale do późna nie pracowałem - 4 rano to jest wczesna, a nie późna godzina ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek ma tak często obuwie zmieniane, że kupiłem sobie elektryczny klucz do kół i zmiana trwa 15 minut. A że koła zimowe były świeżo złożone i wyważone, więc nie trzeba było korzystać ze "specjslistycznego" serwisu. ;)

 

A do Wielebnego z Levorgiem pojadę (TPMS). ;)

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...