Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

@@b-52, poprawność polityczna jest ok, ale w zdroworozsądkowych granicach ;)

Azor to oklepane imię dla psiaka - proponuję Irasiad :P


 

Oj z Murzynkiem to bym nie ryzykował

Afroamerykanin ? :P  

 

jeżeli pochodzi z Europy to Afroeuropejczyk, w końcu jest na naszym kontynencie sporo ludzi z ciemną skórą, którzy ameryki na oczy nie widzieli...

tylko jak nazwać białego mieszkańca Afryki - kiedyś nazywano go po prostu Panem, a teraz? Europoafrykanin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azor to oklepane imię? A znasz jakiegoś? ;). Chodzi o to, że właśnie jest tak oklepane, że nie ma ani jednego Azora i się wzięło i zapętliło ;)


Jak moja obecna bestia (mówię o psie) już odejdzie do krainy wiecznych łowów, to następny na 100% będzie Azorem ;). To znaczy na 100% chciałbym, żeby był ;).


@@mahu, wieszczył rychły koniec wątku, a tu masz - dzieje się, jak nie wiem co ;)


Może Bambo? :D

Bambo akurat bardzo fajnie ;) Znałem jednego takiego pudla, jak byłem mały ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ulicy, na której szczęśliwie zamieszkuję, na 16 domów, w 3 zamieszkują psy o wdzięcznym imieniu Azor :) jest jeszcze As, Bibi, Iskra, Reks (a może Rex) i Szajba :) plus dwie istoty psopodobne (takie małe coś, kudłate i piskliwe, a że kota nie przypomina, to zakładam, że to pies) o imionach mi nie znanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brry :)

 

Dzień jak co dzień z tą różnicą, że nie czuję, że jest piątek.

 

 

WueM mieścisz się w tym? Jak? :o

I kiedy to cudo zobaczę na własne oczy? :P Kawka w Mc? ;)

Jak juz pisałem...zapraszam :-)

Edytowane przez WueM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

na ulicy, na której szczęśliwie zamieszkuję, na 16 domów, w 3 zamieszkują psy o wdzięcznym imieniu Azor :)

 

W takim razie muszę cofnąć to, co napisałem. Nie spotkałem żadnego Azora od 33 lat i chyba dlatego założyłem, że ich nie ma. A bardzo lubię psy i "gadam" w zasadzie z każdym napotkanym ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Labragłodomory są rasą wywodzącą się z Kandy, więc może Afrykański-Kanadyjski-Drwal ? :huh:

Logicznie / semantycznie stąd to już tylko mały krok do nazwania psa 'Forek' ;)

 

Azor to oklepane imię? A znasz jakiegoś? ;). Chodzi o to, że właśnie jest tak oklepane, że nie ma ani jednego Azora i się wzięło i zapętliło ;)

Jak moja obecna bestia (mówię o psie) już odejdzie do krainy wiecznych łowów, to następny na 100% będzie Azorem ;). To znaczy na 100% chciałbym, żeby był ;)

Czyli, że Azor to stan umysłu? ;)

Edytowane przez Knurek1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

córeczka znajomych wykazywała dużą inwencję przy nadawaniu imion swoim sierściuchom, był już Krefik (bo szczeniak się skaleczył i krew się pojawiła), był też Kafel (przez przygłuchą i mającą problemy z pamięcią babcię nazywany Waflem, albo Batonem), Ogonek oraz pies zwany Szczeniaczkiem - by kiedyś był mały - aktualnie jest wielkości kucyka :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...