Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Melduje ze wywalam pier.... Węgiel z piwnicy z domu który wlasnie sprzedałem. Obłęd, 30 stopni, weekend, człowiek by oblał te doniosłe wydarzenie a tu ku... prace górnicze :/

 

Przepraszam za bluzgi ale jestem bliski załamania nerwowego :)

Jak sprzedałeś to po co wywalasz (skoro już nie Twój)... No chyba, że kupiłeś dom... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Melduje ze wywalam pier.... Węgiel z piwnicy z domu który wlasnie sprzedałem. Obłęd, 30 stopni, weekend, człowiek by oblał te doniosłe wydarzenie a tu ku... prace górnicze :/

 

Przepraszam za bluzgi ale jestem bliski załamania nerwowego :)

Jak sprzedałeś to po co wywalasz (skoro już nie Twój)... No chyba, że kupiłeś dom... :)

 

 

a może sprzedał dom bez węgla ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję, że weekend pracowity - samochody umyte (więc oczywiście spadł deszcz), zatankowane, płyny ustrojowe wozideł uzupełnione :)

 

że targanie paczek z płytkami podłogowymi nie jest moim ulubionym zajęciem ;)

 

że sąsiedzi jacyś zawstydzeni pozdejmowali flagi w barwach narodowych reklamujące pewne piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a może sprzedał dom bez węgla ?

To musiałby mieć tego węgla z 10t. I wtedy nie nazywałoby się to 'dom' tylko 'kopalnia'...

 

 

Sprzedalem dom bez wegla, z tym ze byl w nim wegiel :/ a ten kto kupil jakos nie chce palic weglem. Zreszta dom po wujki zbieraczu, wiec byl tam wegiel, drewno w przeroznej postaci, smieci, metal, bagaznik i przednie reflektory do malucha, pewnie jakis trup by sie znalazl tez.

Ale ale, znalazlem koniaczek "bialy bocian" z zwiazku socjalystycznych republik radzeckich, a ze wujek nigdy nie pil nic co jakikolwiek procent podejrzewam ze ma *eghm mial* ze 40 lat. Cos wspanialego.

 

A z zupelnie innej beczki, knurku, wygluszylem drzwi (na razie tylne) i przy 33* te maty wulkanizuja sie same :)

Lapy tez, nie wiem czy myc czy od razu obciac przy samym tylku :/

 

Aaaa glosniki tez zalozylem i jest kicha kompletna :)

 

Ide na obiadek tylko chyba w rekawiczkach bo wstyd nad wstydy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwozniak, o 02 Jul 2016 - 17:08, powiedział:

A z zupelnie innej beczki, knurku, wygluszylem drzwi (na razie tylne) i przy 33* te maty wulkanizuja sie same :)

Lapy tez, nie wiem czy myc czy od razu obciac przy samym tylku :/

Jak to czytam to odnoszę wrażenie, że coś musisz robić źle... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

piwozniak, o 02 Jul 2016 - 17:08, powiedział:

A z zupelnie innej beczki, knurku, wygluszylem drzwi (na razie tylne) i przy 33* te maty wulkanizuja sie same :)

Lapy tez, nie wiem czy myc czy od razu obciac przy samym tylku :/

Jak to czytam to odnoszę wrażenie, że coś musisz robić źle... :P

Jakich mat używałeś? Butylowe się nie odklejają.

Odtłuściłeś powierzchnie?

Dociskałeś je małym wałkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

piwozniak, o 02 Jul 2016 - 17:08, powiedział:

A z zupelnie innej beczki, knurku, wygluszylem drzwi (na razie tylne) i przy 33* te maty wulkanizuja sie same :)

Lapy tez, nie wiem czy myc czy od razu obciac przy samym tylku :/

Jak to czytam to odnoszę wrażenie, że coś musisz robić źle... :P

Jakich mat używałeś? Butylowe się nie odklejają.

Odtłuściłeś powierzchnie?

Dociskałeś je małym wałkiem?

 

u siebie butyl na wszystkie 4 wrotka (na zewnętrzna blachę i dodatkowo  wewnętrzne poszycie) i filc na wszyskie tapicerki+ bagaznik i podloga pod tylna kanapa i jest suuuuuperaśnie. Mimo upałów wszystko na miejscu. W krytycznych momentach użyłem kleju tapicerskiego w fukaczu (i do filców)- dobrze odtłuśćisz ekstrakcyjną "i będzie Pan zawodolony"- jest przepaść (myślałem że mam coś za słuchem na początku). Aha - opalarka musowa nawet w upały (ja robiłem jak było niewiele na plusie i wtedy to bez opalarki nie było najmniejszych szans podchodzić- maty miały konsystencję płytek chodnikowych). Całość- w cholerę zabawy (ok 30- 35 h) ale warto. Jedyne jak do tej pory auto gdzie da się rozebrać tapicerkę i złożyć cuzamen do kupy bez strat w kołkach, plasticzkach i że tak powiem "oryginalnie" - nic nie odstaje ani nie chaczy. Zamiast wałka do dociskania - paliuchy Panie paliuchy!

A żeby nie było że offtop to melduję że ZACZYNAM URLOP !! 7 dni bez lekarzów, żony, dziecków - moje 7 dni. My and only mine jak mawiają bracia brexitowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję, że poniedziałek będzie przebiegał pod hasłem: "jak przekonać się do pracy skoro mi się nie chce" - oj, rozleniwił mnie ten weekend ;)

że czereśnie były pyszne - wczoraj z małżonką dzielnie robiliśmy z nich kompot, i wyszły 22 słoiki - będzie co popijać zimą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...