Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

zauwazyles ze Francja jest sama sobie winna zaistniałej sytuacji, zauważ tez ze tak jest wszedzie gdzie jest duze skupisko muzlumanow i to jest problem, u nas tez tak moze byc wystarczy tylko przyjmowac wszystko to co nam eu i merkel nakaze to za 10-15 lat bedzie juz nie ciekawie. Oni sie mnożą jak króliki. Wsptołczynik dzietnosci rodowitych francuzow to 1.8 chyba a muzlumanow 8.1 wiec to samo mowi za siebie

 

Szmajgiel,to jest kwestia egzekwowania własnego prawa,które w przypadku Francji mówi jasno,że NIEDOZWOLONE są wszelkie publiczne demonstrowanie swojego religijnego światopoglądu podczas ,gdy oficjalnie zezwala się na muzułmańskie modlitwy na publicznych ulicach Paryża nie mówiąc o pozwoleniu na noszenie burek.

Mam nadzieję,że pójdą po rozum do głowy i zaczną to zmieniać,już dziś słyszałem o konieczności zamknięcia wielu podejrzanych meczetów.Lepiej późno niż wcale.

 

 

To po co była ta aluzja żebym się oderwał od TVN?Sam zacząłeś to masz

 

Nie nie, to Ty wczoraj pierwszy zasugerowałeś, że łykam jak pelikan wszystko co w internecie piszą.

 

 

Żeby się nie licytować i nie szukać kto co pierwszy napisał,czy mogę uznać,że jesteśmy kwita? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim osiedlu mieszka trochę Arabów, niby tacy zeuropeizowani (ztcw większość to obywatele Arabii Saudyjskiej, studiują tu albo nie wiem co robią :huh: ), ale do regulaminu wspólnoty nie chcą się dostosować... mają swoje zwyczaje i robią se co chcą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj tam. Zaraz niektórzy powiedzą, że to wszystko jest zmontowane i tak nie może być. A że jest to na serwisie GP to już na pewno jest to jedna wielka manipulacja. Co innego gdyby to było na TVN czy GW :)

 

 

 

Na moim osiedlu mieszka trochę Arabów, niby tacy zeuropeizowani (ztcw większość to obywatele Arabii Saudyjskiej, studiują tu albo nie wiem co robią :huh: ), ale do regulaminu wspólnoty nie chcą się dostosować... mają swoje zwyczaje i robią se co chcą ;)

No bo taka jest ich natura. Oni nigdy się z Europejczykami nie zasymilują. Tylko niektórym się wydaje, że jak już ich tu przygarniemy to będą przestrzegali naszych praw i przepisów. Przecież oni tacy biedni i poszkodowani. No i oni dobrze o tym wiedzą i to wykorzystują. :mellow:

 

 

 

A ponieważ, mieliśmy dziś już tutaj codzienną dawkę hejtu na nowy rząd to taka mała przeciw waga. Można by rzec, że doskonałe podsumowanie ostatniego prezydenta i jego koleżków B)

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wsieci-krajobraz-po-sitwie/bw853x

Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Problem z pewnością jest i nie ma co ukrywać.Pomijam fakt ,że filmik jest dość sprytnie zmontowany,żeby nakręcać nasze fobie.

 

Pytanie jest co teraz robić,bo mleko już się rozlało.Islam aktualnie to wiara ludzi biednych(o czym mówił człowiek w filmie który wrzuciłem) a do biednych najmocniej trafiają nauki imamów i różnego rodzaju fanatycznych przywódców.To właśnie oni są największym zagrożeniem dla wolnego świata.

Dlatego uważam,że sprawę trzeba postawić jasno,jak to próbuje w tej chwili zrobić Hollande,że mamy wojnę z ISIS,uruchomić w NATO 5 pkt. paktu i spuścić im manto tam na miejscu,bez brania jeńców.A później stanowczo egzekwować prawo w stosunku do muzułmanów żyjących w Europie.Myślę,że jak zostaną odcięci od tych którzy zatruwają ich mózgi,będzie dużo łatwiej nad nimi zapanować.

 

A na koniec można by sobie zadać pytanie co tak naprawdę zbudowało nasz świat europejski,co stworzyło ten nowy porządek dobrego życia ludzi,że reszta świata chce w nim żyć narażając się śmiertelnie żeby tu dotrzeć?W moim przekonaniu była to ciężka i uczciwa praca wielu pokoleń europejczyków,która niestety byłaby nie możliwa dzięki ideałom wywodzącym się z Rewolucji Francuskiej,czyli "wolności,równości i braterstwa" i równości wobec prawa ze współudziałem zasad naszej wiary-czyli miości do bliźniego.Czy powinniśmy dziś się ugiąć i zrezygnować z tych ideałów pod presją kilkudziesięciu Imamów?Mnie się wydaje że nie.

 

 

Na moim osiedlu mieszka trochę Arabów, niby tacy zeuropeizowani (ztcw większość to obywatele Arabii Saudyjskiej, studiują tu albo nie wiem co robią :huh: ), ale do regulaminu wspólnoty nie chcą się dostosować... mają swoje zwyczaje i robią se co chcą ;)

 

Saudowie u nas studiują.Ich studia są opłacane przez króla a dodatkowo,ponieważ do wiedzy garną się jedynie dziewczyny,król również opłaca pobyt opiekunki-matki,siostry,ciotki etc.

Akurat przyjmuję rodzinę Saudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim osiedlu mieszka trochę Arabów, niby tacy zeuropeizowani (ztcw większość to obywatele Arabii Saudyjskiej, studiują tu albo nie wiem co robią :huh: ), ale do regulaminu wspólnoty nie chcą się dostosować... mają swoje zwyczaje i robią se co chcą ;)

U mnie na osiedlu tez mieszka sporo obcokrajowców, muslimy, skośne, hindusy. Najgorzej i to jak totalne świnie zachowują się jednak Polscy studenci ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Saudowie u nas studiują.Ich studia są opłacane przez króla a dodatkowo,ponieważ do wiedzy garną się jedynie dziewczyny,król również opłaca pobyt opiekunki-matki,siostry,ciotki etc.

U nas było ich dużo rok, dwa lata temu i na wakacje wyjeżdżali do siebie. Dziewczyn też, wszystkie chodziły w chustach.

 

 

 

Najgorzej i to jak totalne świnie zachowują się jednak Polscy studenci ;)

Z polskimi studentami bez problemu radzi sobie nasz dzielnicowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A na koniec można by sobie zadać pytanie co tak naprawdę zbudowało nasz świat europejski,co stworzyło ten nowy porządek dobrego życia ludzi,że reszta świata chce w nim żyć narażając się śmiertelnie żeby tu dotrzeć?W moim przekonaniu była to ciężka i uczciwa praca wielu pokoleń europejczyków,która niestety byłaby nie możliwa dzięki ideałom wywodzącym się z Rewolucji Francuskiej,czyli "wolności,równości i braterstwa" i równości wobec prawa ze współudziałem zasad naszej wiary-czyli miości do bliźniego.Czy powinniśmy dziś się ugiąć i zrezygnować z tych ideałów pod presją kilkudziesięciu Imamów?Mnie się wydaje że nie.
 

 

kolonie i ich wyzysk też odrobinkę do sukcesu ekonomicznego Europy się przyczyniły

 

wielkie potęgi kolonialne nie jedno bestialstwo mają na sumieniu 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A na koniec można by sobie zadać pytanie co tak naprawdę zbudowało nasz świat europejski,co stworzyło ten nowy porządek dobrego życia ludzi,że reszta świata chce w nim żyć narażając się śmiertelnie żeby tu dotrzeć?W moim przekonaniu była to ciężka i uczciwa praca wielu pokoleń europejczyków,która niestety byłaby nie możliwa dzięki ideałom wywodzącym się z Rewolucji Francuskiej,czyli "wolności,równości i braterstwa" i równości wobec prawa ze współudziałem zasad naszej wiary-czyli miości do bliźniego.Czy powinniśmy dziś się ugiąć i zrezygnować z tych ideałów pod presją kilkudziesięciu Imamów?Mnie się wydaje że nie.

 

kolonie i ich wyzysk też odrobinkę do sukcesu ekonomicznego Europy się przyczyniły

 

wielkie potęgi kolonialne nie jedno bestialstwo mają na sumieniu

Tu na pierwszej pozycji mocno okopał sie Angol. W Indiach zagłodzili więcej ludzi niż Koba na Ukrainie. A chłopcy zwani "Jam boy" to jakaś masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Saudowie u nas studiują.Ich studia są opłacane przez króla a dodatkowo,ponieważ do wiedzy garną się jedynie dziewczyny,król również opłaca pobyt opiekunki-matki,siostry,ciotki etc.

U nas było ich dużo rok, dwa lata temu i na wakacje wyjeżdżali do siebie. Dziewczyn też, wszystkie chodziły w chustach.

 

 

 

No włąśnie,dziwna sprawa z saudyjkami,chodzą w hustach a tyłki opięte dźinsami ;) Podobno wg. muzułmanów szatan siedzi w kobiecych włosach :ph34r:  :twisted:  :biglol:  :facepalm:

 

 

 

A na koniec można by sobie zadać pytanie co tak naprawdę zbudowało nasz świat europejski,co stworzyło ten nowy porządek dobrego życia ludzi,że reszta świata chce w nim żyć narażając się śmiertelnie żeby tu dotrzeć?W moim przekonaniu była to ciężka i uczciwa praca wielu pokoleń europejczyków,która niestety byłaby nie możliwa dzięki ideałom wywodzącym się z Rewolucji Francuskiej,czyli "wolności,równości i braterstwa" i równości wobec prawa ze współudziałem zasad naszej wiary-czyli miości do bliźniego.Czy powinniśmy dziś się ugiąć i zrezygnować z tych ideałów pod presją kilkudziesięciu Imamów?Mnie się wydaje że nie.
 

 

kolonie i ich wyzysk też odrobinkę do sukcesu ekonomicznego Europy się przyczyniły

 

wielkie potęgi kolonialne nie jedno bestialstwo mają na sumieniu 

 

 

Zgadza się,nie zdążyłem dopisać.

Tyle że kolonializm wzbogacił garstkę możnych a pozytywne skutki RF odczuli wszyscy obywatele i odczuwają do dziś.

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tyle że kolonializm wzbogacił garstkę możnych a pozytywne skutki RF odczuli wszyscy obywatele i odczuwają do dziś.
 

 

kto odczuł pozytywne to odczuł

 

w wielu miejscach na świcie na nas europejczyków wciąż patrzą przez pryzmat szeroko rozumianego "kolonializmu"

 

"Żeby zniszczyć przemysł tekstylny w Indiach
i narzucić swój monopol Anglicy w XVIII wieku
obcinali palce miejscowym tkaczom -
mężczyznom, kobietom i dzieciom."
Sarala Fernando (dyplomatka ze Sri Lanki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja offtopowo zamelduje: ustawiłem geometrię zawieszenia (bo mi się wydawało, że w lewo skręca inaczej niż w prawo).

 

No i po raz kolejny okazało się, że jeśli coś mi się wydaje, to mi się nie wydaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ponieważ, mieliśmy dziś już tutaj codzienną dawkę hejtu na nowy rząd to taka mała przeciw waga. Można by rzec, że doskonałe podsumowanie ostatniego prezydenta i jego koleżków B)

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wsieci-krajobraz-po-sitwie/bw853x

 

 

łapy opadają, biedacy :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja offtopowo zamelduje: ustawiłem geometrię zawieszenia (bo mi się wydawało, że w lewo skręca inaczej niż w prawo).

 

No i po raz kolejny okazało się, że jeśli coś mi się wydaje, to mi się nie wydaje ;)

 

Mnie się tak kiedyś wydawało,potem przestało a teraz znowu mi się tak wydaje :P

 

 

 

A ponieważ, mieliśmy dziś już tutaj codzienną dawkę hejtu na nowy rząd to taka mała przeciw waga. Można by rzec, że doskonałe podsumowanie ostatniego prezydenta i jego koleżków B)

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wsieci-krajobraz-po-sitwie/bw853x

 

 

łapy opadają, biedacy :czerwona:

 

 

Każdy orze jak może ;)

 

1508056_10152815953247118_13488015822393

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba jednak jest trochę różnica Stachu. To co zamieściłeś to jeszcze jakoś można usprawiedliwić, że niby w ramach swoich zadać wydawali kasę. Aczkolwiek dla mnie i tak takie wydatki są skandaliczne. Tu natomiast mamy rozkradanie przez prezydenta i jego współpracowników rzeczy które do nich nie należą. Wyobrażasz sobie, żeby Obama wywiózł gdzieś po zakończeniu swojej prezydentury pół Białego Domu? No ale tu widać przynajmniej, kto nami ostatnio rządził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Antoni Macierewicz 19 tys. zł na rozmowy telefoniczne" to jakaś bzdura. Kto wytrzymałby go słuchać dłużej niż 5 sekund?

 

Ooo,byś się zdziwił ;)

 

 

No chyba jednak jest trochę różnica Stachu. To co zamieściłeś to jeszcze jakoś można usprawiedliwić, że niby w ramach swoich zadać wydawali kasę. Aczkolwiek dla mnie i tak takie wydatki są skandaliczne. Tu natomiast mamy rozkradanie przez prezydenta i jego współpracowników rzeczy które do nich nie należą. Wyobrażasz sobie, żeby Obama wywiózł gdzieś po zakończeniu swojej prezydentury pół Białego Domu? No ale tu widać przynajmniej, kto nami ostatnio rządził ;)

 

Kto nami rządził to widać po parametrach gospodarki i ilości wybudowanych autostrad ;)

Zakładasz ,że raport otwarcia robiła firma zewnętrzna czy ekipa Dudy? Poczekałbym na dementi doniesień tego raportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...