Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, llkuba napisał:

 

Dwa tygodnie i kilka dni, szybko zleci :). Mieszkasz blisko morza, więc teraz też masz takie prawie wakacje :).

Taaaa... od 7 do 16 w robocie, a po południu nie pamiętam jak się nazywam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano widziałam jak rowerzysta został potrącony przez samochód. Rowerzysta przejeżdżał przez przejście dla pieszych oczywiście. Nic mu się nie stało na szczęście. 

Ułamki sekund dosłownie... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Aga napisał:

Dzisiaj rano widziałam jak rowerzysta został potrącony przez samochód. Rowerzysta przejeżdżał przez przejście dla pieszych oczywiście. Nic mu się nie stało na szczęście. 

Ułamki sekund dosłownie... 

 

 

Znajomy kiedyś otworzył drzwi od auta i rowerzysta przeleciał przez nie. Poszkodowanemu śpieszyło się na pociąg i nie chciał jechać do szpitala. Ale jak to taksówkarz zgłosił się na Policję. Po miesiącu szukali go na radiu i dobrze, że zapisał sobie kiedy zeznawał. Dostał grzywną i zawiasy mało tego Policja pytała się sąsiadów czy jest grzeczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Aga napisał:

Taaaa... od 7 do 16 w robocie, a po południu nie pamiętam jak się nazywam ;)

 

Dzisiaj obudziłem się taki nieprzytomny, że nie byłem pewny czy jest środa czy czwartek i nawet na siłowni pod chmurką nie doszedłem do tego. Dopiero Subaru mnie przekonał po włączeniu zapłonu, gdy przeleciał z "listą kontrolną" :).

 

I ja od 7 do 16 albo i 17 i dużo z tego na świeżym powietrzu czyli na słoneczku, w ciepełku. Dobrze, że kask mam biały. Trzeba myśleć pozytywnie ;) .

 

Druga połowa sierpnia to wspaniały czas na urlop. Ja będę miał urlop już w czerwcu, mam więc dużo czasu na myślenie pozytywne :cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szürkebarát napisał:

Druga połowa sierpnia to wspaniały czas na urlop. Ja będę miał urlop już w czerwcu, mam więc dużo czasu na myślenie pozytywne :cry: .

 

W grudniu będą Święta, myśl pozytywnie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że mi urzędnik ciśnienie podniósł mówiąc że kanalizacja jest ciśnieniowa i podłączenie kilkanaście tysięcy złotych kosztuje, ale żebym się tym nie martwił, i tak mnie nie podłączą bo kanalizacja i oczyszczalnia już nie wyrabia. 

 

Jak się okazało jednak podłączą bo moja działka jest ostatnia ze zwykłą grawitacyjną, podciśnieniowa jest dopiero od sąsiada, zweryfikowane organoleptycznie w studzience. Uwielbiam kompetentnych urzędników, za których sam muszę wszystko sprawdzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, skwaro napisał:

Że mi urzędnik ciśnienie podniósł mówiąc że kanalizacja jest ciśnieniowa i podłączenie kilkanaście tysięcy złotych kosztuje, ale żebym się tym nie martwił, i tak mnie nie podłączą bo kanalizacja i oczyszczalnia już nie wyrabia. 

 

Jak się okazało jednak podłączą bo moja działka jest ostatnia ze zwykłą grawitacyjną, podciśnieniowa jest dopiero od sąsiada, zweryfikowane organoleptycznie w studzience. Uwielbiam kompetentnych urzędników, za których sam muszę wszystko sprawdzać :)

Wystaw im fakturę za sprawdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szürkebarát napisał:

Myślę pozytywnie i wychodzi mi z tego, że już w listopadzie będą święta ;).

 

:thumbup: 11 listopada wypada w czwartek, więc piątek piąteczek piątunio urlopik i od środy po pracy długi weekend :yahoo:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Szürkebarát napisał:

Wystaw im fakturę za sprawdzenie.

Wolę z nimi nie zadzierać na razie, podobno jestem ostatni, komu dali zgodę na podłączenie. Zamiast szamba wolę mieć zbiornik na deszczówkę :)

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem na fajnej lodce  B)

troche nas wystraszyli bo w dryfie bez silnika, bez bandery, na waskim torze i nie odpowiadali na radio

na szczescie wczesniej zawiadomili straz ze nie maja zasilania po awarii i prosza o pomoc, zreszta drobiazg odpalilismy w 10minut

en-channel.thumb.JPG.cc8b40940fc07721657c261fb9557343.JPG

mlodziaki z blondynkami pierwszej klasy i wszedzie pelno skuna na widoku  :mrgreen:  maja szczescie ze nie wjechala im straz bo mieliby cieplo

na kilku niezlych motorowkach juz bylem ale takiego wypasu jak zyje nie widzialem

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

  • Super! 2
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, FOR CVT napisał:

bylem na fajnej lodce  B)

troche nas wystraszyli bo w dryfie bez silnika, bez bandery, na waskim torze i nie odpowiadali na radio

na szczescie wczesniej zawiadomili straz ze nie maja zasilania po awarii i prosza o pomoc, zreszta drobiazg odpalilismy w 10minut

en-channel.thumb.JPG.cc8b40940fc07721657c261fb9557343.JPG

mlodziaki z blondynkami pierwszej klasy i wszedzie pelno skuna na widoku  :mrgreen:  maja szczescie ze nie wjechala im straz bo mieliby cieplo

na kilku niezlych motorowkach juz bylem ale takiego wypasu jak zyje nie widzialem

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Dobra dobra. Się przyznaj, że nie masz już na co pieniędzy wydawać i rabat dostałeś i łajbę młodzikom pożyczyłeś, a wcześniej sam zepsułeś i później naprawiłeś i teraz bohater... :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, llkuba napisał:

 

Trzeba myśleć pozytywnie B):OO:

Właśnie, tak zrobiłam i już wróciłam dzisiaj do domu. W końcu robota to głupota ;)

 

Ciekawe, czy ja na ten urlop w ogóle pojadę, jak zrobią lockdown i zakaz lotów :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Aga napisał:

 

Ciekawe, czy ja na ten urlop w ogóle pojadę, jak zrobią lockdown i zakaz lotów :facepalm:

 

To pojedziesz samochodem, zdobądź certyfikat, że jesteś zaszczepiona i będzie elegancko ;).

 

https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/instrukcja-jak-pobrac-unijny-certyfikat-covid

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, llkuba napisał:

 

To pojedziesz samochodem, zdobądź certyfikat, że jesteś zaszczepiona i będzie elegancko ;).

 

https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/instrukcja-jak-pobrac-unijny-certyfikat-covid

 

 

Na Kretę? ;)

 

Trochę daleko, aczkolwiek da się :mrgreen:

Bilety mamy już kupione ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...