Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Coś nie tak? Bywają gorsze, nie mniej prestiżowo nazwane. Teraz, by coś ładnie wyglądało, musi się inaczej nazywać np. od nazwiska naczelnika :biglol:

Edytowane przez Guliwer
przecinek ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Guliwer napisał:

Coś nie tak? Bywają gorsze, nie mniej prestiżowo nazwane. 

Tysiąc lat a wygląda jak dróżka trzeciej kategorii. Od kilkunastu lat ma być odnowiona, póki co jest tylko niszczona między innymi przez ciężki sprzęt. Wygląda tragicznie. Pamiętam, jak na całej powierzchni były płyty granitowe. Przyjrzyj się co teraz jest, jak będziesz w Gdańsku ;)

 

 

 

 

43 minuty temu, przemekka napisał:

Fajnie. Pusto tak. ;)

 

Była 9:30 i udało mi się złapać chwilę przerwy między wycieczkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał:

Tylko tyle? ;)

Jakieś pozory pracy, przy ogólnym braku czegokolwiek do zrobienia trzeba było zachować ;)

21 minut temu, B-52 napisał:

Proszszsz, se siedzą rysują, a człowieka tu banda barbarzyńców ogniem przypala, że ogólnie czemu termin za 5 miesięcy? 

Kalendarz "przedstawiono celem wyznaczenia terminu" ciężko obejść ;), chociaż u mnie najdalszy termin wyznaczony jest na początku stycznia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie NFZ to jakaś parodia a w szczególności terminy i godziny. Wizyta umówiona na godzinę 12:30 a wchodzimy do gabinetu 13:40. A najlepsze jest to, że trzeba zarezerwować urlop i praktycznie cały dzień w plecy. Po czym okazuje się, że Pan Doktor wypisał receptę na ilość tabletek w opakowaniu która nie występuje nawet na Madagaskarze :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś jedna pani lekarz powiedziała cyt: "Miałam już taki przypadek, jak pani, niestety skończył się zejściem". Chwilę się zastanawiałam co mi powiedziała ... :D

Następnie wypisała mi receptę na wankomycynę ... jakież było moje zdziwienie, jak w 15 chyba aptece farmaceuta się zlitował i wyjaśnił mi, gdzie tego szukać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest dużo absurdów. 

Np. Doktor musi szukać w spisie leków na jaką zniżkę ma zapisać pacjentowi konkretny lek (w zależności od choroby i innych uprawnień są różne zniżki). Jakby nie mogło to się odbywać automatycznie w aptece. Oczywiście to wszystko się zmienia.

A za źle wybraną zniżkę grożą lekarzowi konsekwencje finansowe. :facepalm:

 Dlatego uważam, że radiologia to fajna specjalizacja jest. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...