Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, llkuba napisał:

A Ja to tylko po bułki jeżdżę :D Znacie rozmiar klucza kwadratowego do dyferencjału ? albo jakiś patent :) 

Jak dobrze widzę klucz 1/2 ponoć taki sam jak w Królowej Lawet :)

1/2 cala ;)

Ja dobijam do 12 tysięcy kilometrów w legacy a mam go od końca  września

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, llkuba napisał:

bardzo dużo jeździsz moje Subaru nie pokonuje takich odległości ... .

 

Czy dużo to się okaże po roku użytkowania-  imprezą rocznie robiłem około 20-21 tysięcy kilometrów tylko że na lpg a tu czyste pb i co najlepsze 100km w legacy kosztuje prawie tyle samo co w imprezie  ( tam miałem stary typ lpg)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, niebieskiultras napisał:

Czy dużo to się okaże po roku użytkowania-  imprezą rocznie robiłem około 20-21 tysięcy kilometrów tylko że na lpg a tu czyste pb i co najlepsze 100km w legacy kosztuje prawie tyle samo co w imprezie  ( tam miałem stary typ lpg)

To elegancko, Legacy pewnie wygodniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elmo ja rozumiem - zbierasz na Porsche czy co tam innego, bo ja wiem, siedzibę kancelarii na Nowym Świecie albo na Krakowskim Przedmieściu, ale... podobno jesteś nieskazitelnego charakteru, ustawa tak stanowi, zatem... ehhh, nieważne :lol:

 

Melduję, że pewien pilot szybowcowy z Polski w ostatnim tygodniu 3 raz w swojej karierze lotniczej musiał skakać na spadaku po powietrznej kolizji dwóch patyków... kurcze, niektórzy to mają szczęście, albo i jego brak, zależy, jak na to spojrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, sluf napisał:

Melduję, że pewien pilot szybowcowy z Polski w ostatnim tygodniu 3 raz w swojej karierze lotniczej musiał skakać na spadaku po powietrznej kolizji dwóch patyków... kurcze, niektórzy to mają szczęście, albo i jego brak, zależy, jak na to spojrzeć.

On po prostu chce być najlepszy w tej dziedzinie, żeby jako ekspert prowadzić szkolenia z zakresu zarządzania sytuacjami beznadziejnymi. Ot taka ścieżka kariery :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, llkuba napisał:

To elegancko, Legacy pewnie wygodniejszy :)

Przy moim wzroście(190cm) impreza była autem 3 osobowym- nikt za mną wygodnie nie mógł podróżować.

W legacy fotel na maxa do tyłu i w 4 czy 5 można podróżować wygodnie.

Mocy trochę brakuje ale mam za to turbo dla ubogich - reduktor - i bez problemu spod świateł często odjezdzam pierwszy:rolleyes:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, niebieskiultras napisał:

Przy moim wzroście(190cm) impreza była autem 3 osobowym- nikt za mną wygodnie nie mógł podróżować.

W legacy fotel na maxa do tyłu i w 4 czy 5 można podróżować wygodnie.

Mocy trochę brakuje ale mam za to turbo dla ubogich - reduktor - i bez problemu spod świateł często odjezdzam pierwszy:rolleyes:

Ja też nie mam Turbo i odpycha się. Nawet reduktora brak. Muszę przyznać, że ostanio wiozłem Psa, Moją Ukochaną i Rodziców i z tyłu nie było za dużo miejsca. Tata ostatnio lubi zjeść bo jest na emeryturze ... więc zaczą stękać bo ledwo zmieścił się :)

 

 

IMG_20180415_173148.jpg

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, llkuba napisał:

ostanio wiozłem Psa, Moją Ukochaną i Rodziców

Fajna kolejność - widać, kto ma jakie miejsce w rodzinie :lol:

 

28 minut temu, llkuba napisał:

Tata ostatnio lubi zjeść bo jest na emeryturze

Cholera, a mi do emerytury zostało jeszcze jakieś 80 lat, a też lubię zjeść :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, sluf napisał:

Fajna kolejność - widać, kto ma jakie miejsce w rodzinie :lol:

Pies nie mówi w naszym języku i jak go głowa boli to nie powie... a z resztą najmniej marudzi :)

 

18 minut temu, sluf napisał:

Cholera, a mi do emerytury zostało jeszcze jakieś 80 lat, a też lubię zjeść :blush:

Geneza mojego psa:

Po śmierci Brutasa I powiedziałem rodzicom, że już więcej nie chce psa bo po uśpieniu nie mogłem dojść do siebie. Ale po kilku latach Tata sam skonsultował się ze sobą i kupił psa. Akurat był okres moich urodzin więc dostałem bardzo fajny prezent (do wychodzenia) Brutusa II. Lubię zwierzęta i spacery i było super. Jednak pewnego dnia Kubuś mieszkający z rodzicami po konsultacjach z Ukochaną Kobietą stwierdził kupujemy mieszkanie (mieszkaliśmy osobno) bo bez sensu jest coś wynajmować bo za to można spłacić kredyt. I tak uciekliśmy z naszych rodzinnych domów. Brutus II został z rodzicami bo są na emeryturach i było by wielkim nieporozumieniem jak psiak został by sam w domu przez co najmniej 8h. Minimu 4 razy w tygodniu odwiedzamy psiaka i wychodzimy z nim :). Mimo dostarczonej rozrywki przez Psa Tacie rośnie brzuch.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, llkuba napisał:

Pies (...) jak go głowa boli to nie powie...

No tak, pies, który nie zniża się do stosowania małżeńskich wymówek... do tego wymieniany przez Ukochaną Kobietą... wiesz, może być to dziwnie odebrane :ph34r:

 

 

;)

Kawa nr 2 (nawet brak mleka w takiej kawie nie przeszkadza):

cb6ba9a1959afc278b86f896f2865334--sexy-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Daniel Janus napisał:

Brak kawy też by nie przeszkadzał ;)

W zasadzie jakikolwiek brak, na ten przykład ubrań, stolika, łyżeczki, albo ubrań, by nie przeszkadzał. Czy wspominałem o absolutnie nieprzeszkadzającym ewentualnym braku ubrań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, sluf napisał:

No tak, pies, który nie zniża się do stosowania małżeńskich wymówek... do tego wymieniany przez Ukochaną Kobietą... wiesz, może być to dziwnie odebrane :ph34r:

He he ale dorzuciłeś do pieca. Sprostowanie: Jak psa boli głowa idzie spać, Jak mnie głowa boli idę spać, Jak moją Kobietę głowa boli to weźmie tabletkę i marudzi ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...