Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Poziom organizacji polskiej policji to jedna wielka porażka.

Wczoraj będąc alarmowo ze straży do wypadku czekamy na policję przyjeżdża drogówka z Będzina i po chwili stwierdzają że to nie ich rejon (granicą powiatów) i że mają przyjechać Tarnowskie Góry. Przyjeżdżają Tarnowskie Góry i też twierdzą że to nie ich teren. I znowu Będzin dysponują i dopiero wtedy zajęli się całą akcją.

 

W straży takich problemów nie mamy. KDR zgłasza że potrzebuje np ciężki sprzęt ratownictwa drogowego z Dąbrowy  Górniczej i mu to dysponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OBK CVT napisał:

Spędziłem 9 godzin (pełnych wrażeń) na SOR w Szpitalu Kamieńskiego. Oczywiście Wro ;)

I kiedy wydawało mi się, że już nic mnie nie zaskoczy, to...

SOR.thumb.jpg.40c73eac73c625e57054e6dd2b1b62f7.jpg

 

Miau :)

 

 

Mam nadzieję, źe po SORze pozostały tylko wspomnienia.

 

Uważaj bo: 'Z subaru jak z kotami - nigdy nie kończysz na jednym.'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Knurek1111 napisał:

Mam nadzieję, źe po SORze pozostały tylko wspomnienia.

 

Koszmarne wspomnienia :D

 

3 minuty temu, przemekka napisał:

Lepszy kot niż myszy albo szczury

 

Przemiły pan kot ma kilka misek z wodą i jedzeniem porozstawiane w różnych częściach szpitala.

Szczerze wątpię żeby ryzykował pogoń za gryzoniami ;) ale miła odmiana taki kot na włościach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OBK CVT różnie z tym bywa. Generalnie te wina mają inny charakter, podobnie jak np. wina gruzińskie. Choć ostatnio winiarze w takich "niszowych" krajach zaczynają produkować wina pod klienta. Endemiczne szczepy zastępowane są klasycznymi, albo zmienia się profil produkcji,np. czerwone wina z Tokaju, albo dominacja win wytrawnych nad słodkimi, z których Tokaj przecież słynie. Nie wiem czy to jest z korzyścią dla win. 

Poza tym zawsze można trafić na zepsuta butelkę. 

Spróbuj win z Cricovy. Są dostępne w Selgrosie. Naprawdę niezłe. :)

 

A jakbyś był zainteresowany degustacją win "w miejscu produkcji" to daj znać. We wakacje planujemy kolejny winny wyjazd w ciekawe miejsce. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, przemekka napisał:

 

A jakbyś był zainteresowany degustacją win "w miejscu produkcji"

 

zawsze jestem :) nasza najdluzsza 'winna' wyprawa autem to bulgaria a konkretnie melnyk

generalnie zona gustuje w olasrizlingach z polnocy balatonu i tam najczesciej sie zaopatrujemy

za zaproszenie serdeczne dzieki - niestety na razie jestesmy skresleni z zycia po ciezkim udarze u tesciowej, opieka 24h, takie klimaty

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...