Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to może lepiej, że "milczy". ;) Bo ja go mam non stop online, i już wiem, że cały czas błądzę jeżdżąc Subaru. :D BTW @mahu, BMW dociera się w fabryce. ;)

 

Za to na forum BMW konwersuje sobie w najlepsze z chojnym. ;)

A które to forum bmw - bo może też się zapiszę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo ja go mam non stop online, i już wiem, że cały czas błądzę jeżdżąc Subaru
pewnie Stachowi chodzi o to, że nawigacja w Subaru to nie jest state of the art ;)

 

 

 

BMW dociera się w fabryce.
Subaru, a nawet o zgrozo Skody też, ale z jakiegoś powodu w niemalże każdej instrukcji obsługi są zalecenia dotyczące eksploatacji auta przez pierwsze kilometry, pewnie zapomnieli usunąć te akapity z tekstu i tak już zostało ;)

 

 

 

Za to na forum BMW konwersuje sobie w najlepsze z chojnym. ;)
ciekawym, czy konwersacje te są równie miłe i konstruktywne, jak te, swego czasu prowadzone tutaj ;)

 

@@przemekka, btw - pozdrów Stacha ode mnie :)

 

melduję, że dzisiaj zapewne umęczone całodniowym dokuczaniem i rozrabianiem dzieciaki padły przed 20 :yahoo: zatem można się spokojnie uraczyć koniaczkiem i pogrzać przy kominku w miłym towarzystwie małżonki B) zapowiada się stosunkowo udany wieczór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Badania techniczne. Tzw. okresowe, ale to słowo źle się kojarzy :mrgreen:

Przeszła, czy zabrali dowód ?  :P

 

 

melduję, że dzisiaj karmią nas mandarynkami i jakoś tak zapachniało świętami w biurze

Pewnie szykują pieczeń na święta...@  :P

 

wigilia firmowa 2 grudnia, więc nie zdążą mnie odpowiednio odchudzić - teraz przecież modne jest zdrowe żarcie, a ja to tylko tłuszcz, faktem jest, że odpowiednio peklowany w alkoholu, ale jednak passe ;)

poza tym, Ty mi chyba kolego źle życzysz :huh:  w razie czego, to żebyś się mną udławił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja go mam non stop online, i już wiem, że cały czas błądzę jeżdżąc Subaru...

 

 

Fakt, Stach z gorliwością neofity nawraca subarowców na dresowozy ;)

Nawet otworzył galerię i pokazał 3 (słownie: trzy) zdjęcia swojej białej szczały.

 

 

A które to forum bmw...

 

 

jakaśtammarka-klub.pl

Chojny też tam grasuje. Mam tam konto od 10 lat ale staram się nie wychylać, diabli wiedzą kto czyta ;)

Edytowane przez OBK CVT
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@OBK CVT, dobrze, że Twój post zniechęca, w przeciwnym wypadku złamałbyś Regulamin The Forum :lol::P

 

3.    Niedopuszczalne jest umieszczanie na Forum treści oraz łączy do treści:

  k.    agitujących na rzecz innych forów motoryzacyjnych,

 

 

Dzień dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie post zniechęca tylko sama marka ;) wybór buni rozumiem, ale chwalić się tym :facepalm:

Przesadzasz ;) Jechałem ze Stachem jego BMką i mnie jego radość z samochodu bardzo się podoba! Fajnie jest widzieć, że samochód może jeszcze kogoś tak cieszyć.

No i osobiście też się cieszę widząc, że moja robota może sprawić ludziom tyle radości ;)

Edytowane przez Knurek1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo ja go mam non stop online, i już wiem, że cały czas błądzę jeżdżąc Subaru...

 

 

Fakt, Stach z gorliwością neofity nawraca subarowców na dresowozy ;)

Nawet otworzył galerię i pokazał 3 (słownie: trzy) zdjęcia swojej białej szczały.

 

 

A które to forum bmw...

 

 

jakaśtammarka-klub.pl

Chojny też tam grasuje. Mam tam konto od 10 lat ale staram się nie wychylać, diabli wiedzą kto czyta ;)

 

zorba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...