Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

To pewnie ma współpracowników.
Się robiło przy tych samochodach.

 

to biorę górne wyro
Jeżeli już to kojo ;) 

 

 

przy oknie
Okno to lipo. 

Nowości:

http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Tesla-3-juz-do-kupienia-w-USA-i-w-Polsce,wid,18245599,wiadomosc.html?ticaid=116c19&_ticrsn=3

 

widzę, że grypsera Wielebnemu znana ;) oby nie z autopsji :P

a pisałem językiem cywilnym, bo nasz Szef Przemek to taki yntelygent Panie, co to nie zajarzy o czym rozkminiamy ;)

 

@@mahu, jak weźmiesz dwa antybiotyki to i wypić dwa razy więcej będziesz mógł  ;)  

moja wykładnia celowościowa wypowiedzi Szefa Przemka dziwnym trafem prowadzi do identycznych wniosków :D

 

 

 

 

 

niby wolne ale jakoś nie czuje tego - chyba wolałbym siedzieć w pracy dzisiaj ... pracoholizm czy cuś ?
albo coś gorszego - dorastasz i doroślejesz, zatem robisz się odpowiedzialnym człowiekiem - normalnie strach się bać.

 

nie strasz :P

dorastanie ? mam już to dawno za sobą

 

wydaje mi się ,że powodem jest stawka za godzinę pracy :P

 

 

zawsze to dodatkowa kasa na mody w subaru :P

 

 

 

aha, melduję, że angina potwierdzona - antybiotyk przez 10 dni, co oznacza abstynencję alkoholową :( za to bohatersko odmówiłem przedłużenia zwolnienia lekarskiego ;)

 

 

ZDROWIA ŻYCZĘ !

 

 

 

 

 

a dziękuję bardzo :)

 

melduję, że chwilowo dziatwa śpi, a że antybiotyk sobie zapodaję od jutra, to aktualnie piję sobie zimne piwko (może i na chore gardło niezbyt dobre, ale coś z życia trzeba mieć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@diamond, drukujesz Forum? :huh:

Hihihi :D :D :D

 

Zmieniając temat - melduję, że subarozą pozostaję ogarnięty nieprzytomnie. Kupiłem Forka z 98r - sturbo ;)

Pomyślę zanim zrobię ale korci mnie (mez)alians pomiędzy takimi dwoma szkołami:

post-486-0-83032500-1459542836_thumb.jpg

post-486-0-80148500-1459542837_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pomyślę zanim zrobię ale korci mnie (mez)alians pomiędzy takimi dwoma szkołami:

Chodzi Ci o koła? Duże felgi i mały profil w teren albo terenowe opony na małych felgach na asfalt? Intrygujące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę dzisiaj na chyba pierwszą w życiu imprezę bezalkoholową :)

...bo to kinderbalurodziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Własnie mi remontują ulicę, którą wyjeżdża się z mojego osiedla. Panowie oczywiście nie przewidzieli, że ktoś może mieć potrzebę wyjechania w sobotę  :facepalm: Nerwy, kombinacje i złapałem spóźnienie.

2. Próbowałem nadrobić spóźnienie. W efekcie zachowałem się jak ostatni debil i prawie doprowadziłem do kolizji  :facepalm: Oszukałem chyba przeznaczenie  :ph34r:

3. Zdążyłem na spotkanie  :censored:

4. Następnie odebrałem dziś dyplom studiów podyplomowych na SGH. Fajne tam mają studentki  :)

5. Kupiłem etui na tablet - oczywiście nie pasuje, choć przemiła Pani w sklepie się zarzekała, że pasować będzie  :th_dash:

6. Stwierdziłem, że muszę odreagować - kupiłem Igrzyska Śmierci i robię dziś maraton - mam koleżankę, nachos i Jack'a :D  

7. Powrót do garażu - patrz pkt 1  :icon_205:

8. Over - bez odbioru  :drunk:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dałeś ze wszystkim radę, no i że koleżanka jest. Nie wiem, czy w tych okolicznościach nie odpuściłbym filmu i nie poprzestał na koleżance i dżeczku ;).

Miłego popołudnia i wieczoru ;)

No to mamy Mistrzynię Małopolski! :yahoo::yahoo::yahoo:

Gratuluję :). Wspaniale :) Edytowane przez bartosz51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy Mistrzynię Małopolski!  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

Gratulacje :)

 

 

 

 

4. Następnie odebrałem dziś dyplom studiów podyplomowych na SGH. Fajne tam mają studentki :)

 

Przypomniał mi się taki dowcip:

 

Impreza studencka

po czym poznać studenta SGH?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wchodzisz do pokoju i już cię wkurza :D

 

no offence ;) i oczywiście gratulacje

Edytowane przez Aga
korekta słowa :P
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

że dzisiaj na obiad będzie pstrąg z rusztu
O żesz Ty!  :drool:

 

melduję, że pstrąg był obłędnie pyszny ;) do tego ziemniaki pieczone z ziołami i pasta z grillowanego bakłażana z czosnkiem i oliwą :) i nie chwaląc się, sam to uczyniłem :D

 

1. Własnie mi remontują ulicę, którą wyjeżdża się z mojego osiedla. Panowie oczywiście nie przewidzieli, że ktoś może mieć potrzebę wyjechania w sobotę  :facepalm: Nerwy, kombinacje i złapałem spóźnienie.

2. Próbowałem nadrobić spóźnienie. W efekcie zachowałem się jak ostatni debil i prawie doprowadziłem do kolizji  :facepalm: Oszukałem chyba przeznaczenie  :ph34r:

3. Zdążyłem na spotkanie  :censored:

4. Następnie odebrałem dziś dyplom studiów podyplomowych na SGH. Fajne tam mają studentki  :)

5. Kupiłem etui na tablet - oczywiście nie pasuje, choć przemiła Pani w sklepie się zarzekała, że pasować będzie  :th_dash:

6. Stwierdziłem, że muszę odreagować - kupiłem Igrzyska Śmierci i robię dziś maraton - mam koleżankę, nachos i Jack'a :D  

7. Powrót do garażu - patrz pkt 1  :icon_205:

8. Over - bez odbioru  :drunk:

ad. 2 - shame on you Mr. Pony :toobad:

ad. 4 - gratki - to teraz do dyplomu dorzucają studentki... chyba czas pomyśleć o powrocie na uczelnię :evil2:

ad. 5 - etui, na tablet? dla siebie? - serio? :blink:

ad. 6 - maraton z The Hunger Games czy z koleżanką? ;)

 

No to mamy Mistrzynię Małopolski!  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

@Justi, @Przemekka - gratuluję pociechy z pociechy a pociesze (chyba prawidłowo to odmieniłem) gratuluję sukcesu :)

@@Giechu, dobre i jakże prawdziwe (w 90% przypadków się sprawdza, niestety)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Stwierdziłem, że muszę odreagować - kupiłem Igrzyska Śmierci i robię dziś maraton - mam koleżankę, nachos i Jack'a :D  

 

 

Bez tej amerykanskiej bebłoty ale za to z dobrym scotch-em to tak w zasadzie kurka sie wszystko zgadza :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6. Stwierdziłem, że muszę odreagować - kupiłem Igrzyska Śmierci i robię dziś maraton - mam koleżankę, nachos i Jack'a :D  

 

Bez tej amerykanskiej bebłoty ale za to z dobrym scotch-em to tak w zasadzie kurka sie wszystko zgadza :biglol:

 

igrzyska śmierci, jeśli mowa o filmie to niezła porazka to jest :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

odebrałem dziś dyplom studiów podyplomowych na SGH

Gratki ;)

 

 

 

No to mamy Mistrzynię Małopolski! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

O kurczę, piękne gratulacje dla Natalii ... zdolna po Rodzicach bestia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy :) 

 

Jeśli o mnie chodzi to nie miałem nigdy łuku w rękach, więc trudno powiedzieć, czy talent ma po mnie. Muszę sprawdzić. :D

 

Za to Justyna jedną strzałą trafiła mnie celnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...