Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

To tak trochę dla rozluźnienia, mam nadzieję, że choć polityczne, to raczej wesołe niż agresywne :)

 

http://naluzie.onet.pl/usmiechnij-sie/prezydent-duda-oglada-wlasny-spot-to-trzeba-zobaczyc/pbf5hg?utm_source=fb&utm_medium=fb_detal&utm_campaign=podziel_sie

Ciekawie, czy zmontowali by kiedyś taki film z byłym prezydentem ;) No niestety ale obecna władza musi być przygotowana, że główne media prywatne będą w nią dzień w dzień waliły czym będą mogły i hejtowały na potęgę. Na Wyborczej to już trudno znaleść jakąś wiadomość czy artykuł gdzie by nie mieli PiSu. Ale to już się nazywa fobia i obsesja :P

 

Melduję, że jadę do sklepu z żoną bawić się w Mikołaja na jutro ;)

Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawie, czy zmontowali by kiedyś taki film z byłym prezydentem ;) No niestety ale obecna władza musi być przygotowana, że główne media prywatne będą w nią dzień w dzień waliły czym będą mogły i hejtowały na potęgę. Na Wyborczej to już trudno znaleść jakąś wiadomość czy artykuł gdzie by nie mieli PiSu. Ale to już się nazywa fobia i obsesja
   Luuuuuzuuuuu. Święta się zbliżają, szopka noworoczna również ;)

 

 

Melduję, że jadę do sklepu z żoną bawić się w Mikołaja na jutro ;)
   My wieczorem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i ciekawe jak długo ludzie będą łykać puste obietnice???

 

Wiesz Stachu, łykali 8 lat większe ściemy to i teraz dadzą radę. :P  Imponujące jest to jak na siłe chcesz codziennie zrobić  z tego tematu wątek polityczny :P
Fajnie, że Ci imponuję,pomimo,że jest mi to obojętne :)

No niestety,ale mam wrażenie, że przez 4 lata będziesz musiał przyzwyczaić się do różnych tego typu meldunków i to co z tego tutaj widzę raczej nie tylko moich ;)

No chyba ,że nie zechcesz dzielić się tutaj swoimi meldunkami lub np. radością z ekipy rządzącej, którą, nie bójmy się tego stwierdzenia, sam wybrałeś ;)

Póki co nadchodzą Złote Lata dla kabaretów :)

Oby tylko nie dla dramatów :(

BTW czy dziś PAD już kogoś ułaskawił czy może mi coś umknęło? ;)

 

A teraz przerwa :)

Że w Zakopanem piękna pogoda. Wczoraj też taka była. Zimy prawie nie ma. Spacery, relaks, symaptyczność :).

A z mojej strony zdrowa zazdrość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie bójmy się tego stwierdzenia, sam wybrałeś ;)

A zaglądałeś mi w kartę jak głosowałem czy tylko pomawiasz bez żądnych dowodów? B)

Dla Twojego spokoju nie głosowałem w tych wyborach na nikogo z PiSu. :)

 

 

Fajnie, że Ci imponuję,pomimo,że jest mi to obojętne :)

Martwię się o Ciebie, żebyś znowu urlopu nie dostał :P;)

 

 

ps. Zakupy skończone. Ludzi w sklepach jak przed Bożym Narodzeniem :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ps. Zakupy skończone. Ludzi w sklepach jak przed Bożym Narodzeniem :angry:

 

A Polska w ruinie, bieda aż piszczy :wacko: ech ...

 

dlatego byl skok na OFE bo tak było dobrze :P

 

Jak nie ma żadnego sensownego kontrargumentu, to zawsze można napisać o OFE, ośmiorniczkach, ambasadzie rosyjskiej tudzież niesprowadzeniu wraku. Taki głuchy telefon.

 

A OFE oraz ZUS i tak się zawalą, niezależne kto będzie rządził. Można tylko spekulować czy stanie się to szybciej, czy później ... choć patrząc na obecne propozycje skrócenia wieku emerytalnego to pewno szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...