Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ale żeby przy tym być tak bezkrytycznym na działania PiS-u, tego nie pojmuję.

 +1

Osobiście mam w.....e na PO,ale  prawda jest taka że gdyby to np PO,PSL,SLD czy jakakolwiek inna partia odwalało takie klimaty jak teraz PiS to by było już larum że zamach stanu co najmniej robią.

Już dawno zauważyłem pewne prawidłowości:

-nie jesteś za PiS-automatycznie MUSISZ popierać PO ;-)

-PiS musisz przyjmować w całości bezkrytycznie 

-To co jeszcze wczoraj w wykonaniu innej partii było zdradą ,krętactwem,złodziejstwem,bezprawiem etc dzisiaj w wykonaniu PiS jest już jedynym słusznym rozwiązaniem

-Jak PiSowiec traci argumenty to się zaczyna ''a bo PO to,tamto,siamto''...

-zero dialogu,dyskusji jeśli masz choć trochę inne zdanie /pogląd na jakikolwiek temat.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy przeciw PiS-owi nie ma argumentu  Bo_lo to się zaczyna faszyzm, 2005-2007 i tak się możemy przerzucać do śmierci No i wiadomix +1

 

 

 

Ale żeby przy tym być tak bezkrytycznym na działania PiS-u, tego nie pojmuję.

 

Osobiście mam w.....e na PO,ale  prawda jest taka że gdyby to np PO,PSL,SLD czy jakakolwiek inna partia odwalało takie klimaty jak teraz PiS to by było już larum że zamach stanu co najmniej robią.

krótka pamięć u kolegi ;)

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystajmy z wolności słowa, bo już niedługo.... :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/karolina-lewicka-zostala-zawieszona-za-rozmowe-z-ministrem-glinskim-w-tvp-info/6qr1hn

ale tvp nadal jest w rekach PO i PSLu czy coś się zmieniło ?

ps:

pomijam już "kulturę" pani "dziennikarki" ale jak widac ona nadal na froncie walki wyborczej :biglol:

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No zmieniło i jeszcze bardziej się zmieni.

władze tvp które zawiesiły "dziennikarkę" są z PiSu czy z PO/PSL ?

 

Może z PO i PSL, ale równie dobrze mogą być z Marsa. Teraz idzie miotła powyborcza, więc trzęsą tyłkami o swoje stołki.

Ciebie nie razi że Techniczny Wicepremier po zadanym niewygodnym pytaniu przez dziennikarkę publicznie zapowiada, że TVP się zmieni ? Facet dostał 2 pytania na które odpowiedzi były TAK/NIE. Zamiast odpowiedź wygłaszał swoje tyrady, straszył i obrażał TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie razi, ze dziennikarka pomyliła miejsce pracy i zabrakło jej kultury osobistej - do Pałacu Mostowskich mogła by składać CV

a to co powiedział o info TVP to sama prawda - za grosz obiektywizmu, lata głaskania PO teraz sie odbijają czkawką


 

 

No zmieniło i jeszcze bardziej się zmieni.

władze tvp które zawiesiły "dziennikarkę" są z PiSu czy z PO/PSL ?

 

Może z PO i PSL, ale równie dobrze mogą być z Marsa.

 

czyli jak zawsze - nie wygodne pytanie, brak odpowiedzi, insynuacje itp

norma :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie razi, ze dziennikarka pomyliła miejsce pracy i zabrakło jej kultury osobistej - do Pałacu Mostowskich mogła by składać CV

a to co powiedział o info TVP to sama prawda - za grosz obiektywizmu, lata głaskania PO teraz sie odbijają czkawką

 

 

No zmieniło i jeszcze bardziej się zmieni.

władze tvp które zawiesiły "dziennikarkę" są z PiSu czy z PO/PSL ?

 

Może z PO i PSL, ale równie dobrze mogą być z Marsa.

 

czyli jak zawsze - nie wygodne pytanie, brak odpowiedzi, insynuacje itp

norma :biglol:

Czy Ty czasem czytasz ze zrozumieniem ? Napisałem wyraźnie, że nie jest ważne skąd są władze TVP. MOGĄ BYĆ z PO/PSL to nie jest ważne, bo trzęsą tyłkami przed nową władzą.

 

A gdzie brak kultury u dziennikarki ? Zadała pytanie i chciała usłyszeć odpowiedzi. Forma pytan dla myślącego człowieka dawała jedynie 2 możliwości odp. TAK lub NIE. Ani na jedno pytanie facet nie odpowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mnie razi, ze dziennikarka pomyliła miejsce pracy i zabrakło jej kultury osobistej - do Pałacu Mostowskich mogła by składać CV

a to co powiedział o info TVP to sama prawda - za grosz obiektywizmu, lata głaskania PO teraz sie odbijają czkawką

 

 

No zmieniło i jeszcze bardziej się zmieni.

władze tvp które zawiesiły "dziennikarkę" są z PiSu czy z PO/PSL ?

 

Może z PO i PSL, ale równie dobrze mogą być z Marsa.

 

czyli jak zawsze - nie wygodne pytanie, brak odpowiedzi, insynuacje itp

norma :biglol:

Czy Ty czasem czytasz ze zrozumieniem ? Napisałem wyraźnie, że nie jest ważne skąd są władze TVP. MOGĄ BYĆ z PO/PSL to nie jest ważne, bo trzęsą tyłkami przed nową władzą.

 

A gdzie brak kultury u dziennikarki ? Zadała pytanie i chciała usłyszeć odpowiedzi. Forma pytan dla myślącego człowieka dawała jedynie 2 możliwości odp. TAK lub NIE. Ani na jedno pytanie facet nie odpowiedział.

 

 

może ty odpowiadasz na pytanie-tylko -  tak lub nie

ale sa ludzie myślący którzy potrafią zbudować dłuższe zdanie i odpowiedzieć jednym lub nawet dwoma zdaniami na zadane pytanie a nie tylko wydukać z siebie-TAK , NIE

zadała mu pytanie i nie chciała słuchac odpowiedzi, ba w trakcie jak odpowiadał zadawała mu następne pytanie - pomyliła miejsce pracy lub miała gotowa tezę i nie chciała słuchać jego odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mnie razi, ze dziennikarka pomyliła miejsce pracy i zabrakło jej kultury osobistej - do Pałacu Mostowskich mogła by składać CV

a to co powiedział o info TVP to sama prawda - za grosz obiektywizmu, lata głaskania PO teraz sie odbijają czkawką

 

 

No zmieniło i jeszcze bardziej się zmieni.

władze tvp które zawiesiły "dziennikarkę" są z PiSu czy z PO/PSL ?

 

Może z PO i PSL, ale równie dobrze mogą być z Marsa.

 

czyli jak zawsze - nie wygodne pytanie, brak odpowiedzi, insynuacje itp

norma :biglol:

Czy Ty czasem czytasz ze zrozumieniem ? Napisałem wyraźnie, że nie jest ważne skąd są władze TVP. MOGĄ BYĆ z PO/PSL to nie jest ważne, bo trzęsą tyłkami przed nową władzą.

 

A gdzie brak kultury u dziennikarki ? Zadała pytanie i chciała usłyszeć odpowiedzi. Forma pytan dla myślącego człowieka dawała jedynie 2 możliwości odp. TAK lub NIE. Ani na jedno pytanie facet nie odpowiedział.

 

 

może ty odpowiadasz na pytanie-tylko -  tak lub nie

ale sa ludzie myślący którzy potrafią zbudować dłuższe zdanie i odpowiedzieć jednym lub nawet dwoma zdaniami na zadane pytanie a nie tylko wydukać z siebie-TAK , NIE

zadała mu pytanie i nie chciała słuchac odpowiedzi, ba w trakcie jak odpowiadał zadawała mu następne pytanie - pomyliła miejsce pracy lub miała gotowa tezę i nie chciała słuchać jego odpowiedzi

 

Więc Ci przypomnę pytania:

1) Czy art.73 Konstytucji o wolności artystycznej....  nadal obowiązuje ?

2) Czy zwracał się Pan z prośbą do Marszałka Województwa o wstrzymanie przygotowań do premiery, bez oglądania przedstawienia ?

 

Jak dla mnie pytania proste jak konstrukcja cepa, a techniczny Wicepremier zaczyna wygłaszać tyrady itd. i się jeszcze czuje urażony, gdy dziennikarka próbuje uzyskać odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie :biglol:

 

ps:

program publicystyczny polega na tym, że zadaje się pytanie i czeka się na odpowiedz ale nie narzuca się jaka ma to być odpowiedz

to nie przesłuchanie na komendzie tylko rozmowa a rozmowa to coś więcej jak tylko odpowiedz TAK NIE

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość programu publicystycznego albo - szerzej - dowolnej dyskusji polega na tym, że rozmówcy mówią na temat i zachowują ciągłość logiczną wypowiedzi oraz minimum szacunku - również dla inteligencji rozmówców/słuchaczy. Tutaj tego nie było.

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

że zadaje się pytanie i czeka się na odpowiedz ale nie narzuca się jaka ma to być odpowiedz to nie przesłuchanie na komendzie tylko rozmowa a rozmowa to coś więcej jak tylko odpowiedz TAK NIE

Słuchając naszego Wicepremiera, przypominały mi się czasy komunizmu. Jako młody człowiek jak oglądałem TV i rozmowy z jakimiś komuchami, nie mogłem wyjść z podziwu, jak na proste pytania można długo, zawile i bezsensu odpowiadać. Tu miałem takie Deja Vu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kordynator w 1939 Adolf Hitler miał 50 lat, natomiast w 2007 Donald Tusk tez miał 50 lat!!! Przypadek??? Nie sądzę, zbyt wiele ich łączy!!!!

 

 

 

:D

No błagam tak sie nie da rozmawiac :) ja wiem że Lis, wyborcza karmią takimi bzdurami o koncu wolności słowa, o Białorusi, o zamachu na wolność itd. ale im sie nie dziwię ;) my sobie to darujmy. Zostańmy moze przy samej ocenie tego co sie dzieje. Dzis czy arogancja dziennikarki jest akceptowalna i czy moze gość podważać Formułę programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kordynator w 1939 Adolf Hitler miał 50 lat, natomiast w 2007 Donald Tusk tez miał 50 lat!!! Przypadek??? Nie sądzę, zbyt wiele ich łączy!!!!

 

 

 

:D

No błagam tak sie nie da rozmawiac :) ja wiem że Lis, wyborcza karmią takimi bzdurami o koncu wolności słowa, o Białorusi, o zamachu na wolność itd. ale im sie nie dziwię ;) my sobie to darujmy. Zostańmy moze przy samej ocenie tego co sie dzieje. Dzis czy arogancja dziennikarki jest akceptowalna i czy moze gość podważać Formułę programu.

Ludzie, ale to są podstawowe normy kultury osobistej. Jeśli ktoś Cię o coś pyta to UDZIELA SIĘ ODPOWIEDZI NA TO PYTANIE. To czy dziennikarka chamsko, czy nie chamsko próbowała wymusić odpowiedź to osobna sprawa. Wiceminister pytany nie udzielił odpowiedzi, tylko zaczął wieszać psy na TVP i straszyć że się to zmieni. Jeśli ktoś akceptuje takie zachowanie to mu gratuluje.

Edytowane przez kordynator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kordynator w 1939 Adolf Hitler miał 50 lat, natomiast w 2007 Donald Tusk tez miał 50 lat!!! Przypadek??? Nie sądzę, zbyt wiele ich łączy!!!!

 

 

 

:D

No błagam tak sie nie da rozmawiac :) ja wiem że Lis, wyborcza karmią takimi bzdurami o koncu wolności słowa, o Białorusi, o zamachu na wolność itd. ale im sie nie dziwię ;) my sobie to darujmy. Zostańmy moze przy samej ocenie tego co sie dzieje. Dzis czy arogancja dziennikarki jest akceptowalna i czy moze gość podważać Formułę programu.

Ludzie, ale to są podstawowe normy kultury osobistej. Jeśli ktoś Cię o coś pyta to UDZIELA SIĘ ODPOWIEDZI NA TO PYTANIE.

 

To czy dziennikarka chamsko, czy nie chamsko próbowała wymusić odpowiedź to osobna sprawa.

 

Wiceminister pytany nie udzielił odpowiedzi, tylko zaczął wieszać psy na TVP i straszyć że się to zmieni. Jeśli ktoś akceptuje takie zachowanie to mu gratuluje.

 

no udzielał odpowiedzi tylko w środku jej udzielania kobieta zadawała mu już następne pytanie nie czekając jak pytany to spuentuje

sprawa jej chamskiego zachowania nie może być rozpatrywana oddzielnie bo oceniamy całość rozmowy a nie jej wyrywki

ps:

to jak to jest udziela się odpowiedzi czy tylko (lub aż) powinien wydukać- TAK/NIE ?

 

Kaczyński w nocy wykonał telefon do Zukerberga :biglol:

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35751,19231569,fanpage-teatru-polskiego-zostal-zablokowany-przez-facebooka.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Wroclaw_Wyborcza&disableRedirects=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...