Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Może się obudzimy w nowej , lepszej Polsce ? ;)

 

Uetam - mię wystarczy, jak się obudzę w łóżku, a potem jajecznica i jakoś się ten dzień pierdyknie.

Jadę jutro na tydzień tłumaczenia do Oświęcimia - więc (na poważnie) trzeba porównywać to, co porównywalne. A ptactwo marzące o pierwszym opierzeniu i tak padnie prędzej niż później.

 

Poza tym - proponuję (dla spokoju ducha) zapoznać sie z fenomenalnym jak dla mnie greckim pojęciem:

o λόγος :P

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pis dajmy im szanse, a PO mówimy baj baj :biglol:

PO zrobiła wszystko, żeby przegrać. Ale za stary jestem, aby wierzyć w bajki. Ludzie aż tak bardzo się nie zmieniają, zwłaszcza, jeżeli ich idee są dla nich najważniejsze i wierzą, że ich wprowadzenie w życie warte jest każdej ceny. Szanse dał im naród, ja w rozsądne i naprawdę korzystne dla Polski ich działanie po prostu nie wierzę. Choć bardzo chciałbym się mylić.

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO wchodzenie w te polityczne gierki i przelewanie je na forum jest bez sensu. Jedni straszą drugimi, a nic się nie zmienia. Ja bym wolał jednych i drugich(razem z resztą) rozliczać za to co robią dla kraju. Niestety większość głosujących pasjonuje się pojedynkiem, a na merytoryczną dyskusję nie ma miejsca.

 

EOT, kawa i trzeba się wziąć za coś poważniejszego ;):P

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...