Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Melduje, ze moja lepsza polowa wygonila mnie pod prysznic. Nie wiecie co ja ugyzlo?

Prędzej ktoś ciebie pogryzie :yahoo: jak już spod niego wyjdziesz

skąd wiedziałeś? ukąsiła sobie... :-) ty to jednak znasz baby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję że świnia kopytka rozprostowała i czuje się po porannej gimnastyce świetnie :D

W zdrowym ciele zdrowy oktan :D

 

 

1.22 min. było blisko ;):wrrum:

 

melduję że kawkuję.

W razie czego szykujcie kabiny teleportacyjne to sie podzielę.

Jak ktoś ma nadciśnienie to mam bezkofeinową :)

 

IMG_8831_zpsd87a1926.jpg

Lubię to. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci stach, ze ostatnio zauważam, delikatnie mówiąc, Twoją wzmożoną aktywność. I przyznam, ze coraz bardziej mnie to irytuje. Byle co, aby tylko sie pokazać. Taka wschodzące gwiazdka, która szybciej zgaśnie niż myślisz. Oczywiście wrzuce sobie ignora na Twoje posty, bo nie daje rady tego czytać ale zastanów sie nad swoimi kompleksami, tym co piszesz i co, w jaki sposób chcesz przekazać.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci stach, ze ostatnio zauważam, delikatnie mówiąc, Twoją wzmożoną aktywność. I przyznam, ze coraz bardziej mnie to irytuje. Byle co, aby tylko sie pokazać. Taka wschodzące gwiazdka, która szybciej zgaśnie niż myślisz. Oczywiście wrzuce sobie ignora na Twoje posty, bo nie daje rady tego czytać ale zastanów sie nad swoimi kompleksami, tym co piszesz i co, w jaki sposób chcesz przekazać.

i po co mu ciśniesz na forum publicznym...? Zamiast gadac ze coś zrobisz- to to zrób... A jeżeli masz już potrzebe podzielić się z nim swoimi emocjami to zrób to naPW a nie upokrzasz go przy wszystkich...

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Oczywiście wrzuce sobie ignora na Twoje posty, bo nie daje rady tego czytać ale zastanów sie nad swoimi kompleksami, tym co piszesz i co, w jaki sposób chcesz przekazać.

Cieszę się że jest taka możliwość dzięki której będziesz mógł jakoś przetrwać i nadal bezstresowo korzystać z Forum.

 

Po Taka wschodzące gwiazdka, która szybciej zgaśnie niż myślisz. .

 

Kompletnie nie zależy mi na wirtualnej popularności.Jestem człowiekiem spełnionym rodzinnie i zawodowo i tego życzę również Tobie.

Faktycznie coś mnie ostatnio napadło i stałem sie bardziej aktywny i wylewny na Forum,na którym wbrew pozorom jestem dość długo od ok.1,5 roku.

Może dlatego że poczułem się tu dobrze,jak w moim subaru ;)Może dlatego że lubię działać zrywami :(-zła cecha faktycznie.

Spotykam się tu z nowymi tematami,ludżmi,uczę się.Staram się dyskutować kulturalnie.

I nie masz racji,bo nie może zgasnąć coś co nigdy nie miało ochoty błyszczeć.

 

Jeżeli Ciebie i kogoś jeszcze uraziłem moją nadaktywnością to bardzo przepraszam. :cry:

 

poraz 1875-ty zasiadłem do "Kompanii braci"

 

melduje nadzieje, ze do ksiązki

Książkę przeczytałem raz i to po fascynacji filmem który uważam że jest zrealizowany doskonale.

Jest to jedyny film oprócz Maski który uwielbiam oglądać wiele razy.

książka niewiele różni się od filmu bo jedno i drugie jest oparte na ustnych doniesieniach Wintersa.

Tak czy owak warto i jedno i drugie.

 

i po co mu ciśniesz na forum publicznym...? Zamiast gadac ze coś zrobisz- to to zrób... A jeżeli masz już potrzebe podzielić się z nim swoimi emocjami to zrób to naPW a nie upokrzasz go przy wszystkich...

Myśle,że skłonności do upokarzania innych są w naszym Kraju mocno zakorzenione.Podobnie jak latami wpajana urawniłowka.

Nie czuję się upokorzony ani co więcej zdemaskowany natomiast:

 

-melduję że zrobiło mi się conieco przykro.

 

PS.Powiem Ci Kali,że jaśli miałeś zły dzień,to jutro też wstanie słońce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że właśnie ruszam do pracy. Trzymajcie kciuki żebym wrócił do domu na wigilię.

Melduje ze spadl swiezutki snieg w Nieporecie :-)

 

Melduje sie w pracy :-/

 

Kurcze,aż się prosi ,dla wszystkich którzy wracają dzisiaj do domu

i dla tych co jeszcze w pracy i już odliczają czas jej do końca:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje ze spadl swiezutki snieg w Nieporecie :-)

to coś oblodzone nazywasz świeżutkim śniegiem??

zaliczylem 3 rundki na pustym parkingu i 2 baczki

:puchar: za te dwie rundki ci się należy

Edytowane przez Mike85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję ,że chomik europejski doszczętnie zrył skrawek mojej ziemi i nie wiem co z nim począć :(

Grabki i do dzieła ;)

To musiałbym stać cały dzień :wacko:

Poza tym to ładne zwierzątko ;chyba cała rodzina się osiedliła i szkoda ich troche.Pod ochroną są poza tym :mellow:

ale 1/3 działki wygląda jak wyspa poli- wulkaniczna.

Chciałbym żeby jakaś ekipa ich wysiedliła ale nie wiem czy to możliwe

 

Melduje, ze jestem zejszy o 200 PLN i 6 pkt :-/

 

pewnie osobiście dostane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...