Skocz do zawartości

Subaru vs reszta Świata


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widzę, że wątek ciekawie się rozwija .

 

Panie kolego to wybiórcze cytowanie i spisek, hańba i ujma! :P:P:P

 

Taką mam chorobę, że uwielbiam sleepery. Widziałem kiedyś Abartha Grande Punto z spojlerami z 1.2 sztucznym wlewem od LPG i kołpako-spinerami z Tesco.

Całość dopełniała końcówka wydechu a la wiadro i jakieś 200KM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie takim sleeperem jest Golf R :) Jakis czas temu na swiatlach w nocy przystawila sie Carrera ( 05" ) i dostała bęcki :) 2 lalusiow bylo w mega szoku ze iich prosiak został wciągniety przez Golfa :)))

 

Chodził mi mocno po głowie taki wieśek V6 cztwartej generacji.

Idealny do modzenia w "drugą stronę"

 

Naklejka pionier, stalusy, końcówka wydechu z tesco :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf w VII gen. wprowadza 4Motion poraz pierwszy opcjonalnie w tym modelu nie licząc zdaje się R.

Coraz więcej ofert 4x4 w ofercie różnych firm dla kompaktów a szczególnie limuzyn-Insygnia,wv CC,kizaschi,nie mówiąc o BMW3,czy,c-klasa 4 motion.oprócz tego volvo-różne modele, vW alltrack,skodyCzyli nie tylko SUVy.Coraz gęściej się robi.Ludzie zaczynają doceniać zalety 4x4 chociażby z haldexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodził mi mocno po głowie taki wieśek V6 cztwartej generacji. Idealny do modzenia w "drugą stronę"

 

 

R 'ka czwartej generacji ? ta raczej nie wglada jak sleeper.Tak BTW przy okazji VW nie ma V6 tylko VR6 ;)

 

Golf w VII gen. wprowadza 4Motion poraz pierwszy opcjonalnie w tym modelu nie licząc zdaje się R.

Coraz więcej ofert 4x4 w ofercie różnych firm dla kompaktów a szczególnie limuzyn-Insygnia,wv CC,kizaschi,nie mówiąc o BMW3,czy,c-klasa 4 motion.oprócz tego volvo-różne modele, vW alltrack,skodyCzyli nie tylko SUVy.Coraz gęściej się robi.Ludzie zaczynają doceniać zalety 4x4 chociażby z haldexa.

 

bo samnochody rosna , staja sie ciezsze i FWD przestaje sie sprawdzac.FWD jest fajne do kompakta o wadze 1200 kg a nie klocow po 1500kg i wiecej.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo samnochody rosna , staja sie ciezsze i FWD przestaje sie sprawdzac.FWD jest fajne do kompakta o wadze 1200 kg a nie klocow po 1500kg i wiecej.

 

może i o to chodzi,chociaż bywają i ciężkie byki FWD.

Mnie się zdaje że ludzie(szczególnie w krajach o zmiennym klimacie) zaczynają doceniać zalety 4x4 a firmy to wyczuły.4x4 dzięki haldexowi stało sie tańsze a przez to bardziej dostępne.

No i niech się kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko do kasy kompakt OK , wszystko powyzej dla mnie juz nie , w to sie nie wlicza oczywiscie RWD tak wiec przynajmniej dla nie wybor samochodow ktorymi mogol bym byc zainteresowany jest bardzo ograniczony jak dodamy jeszcze fakt ze nie chce TDI a chce miec 200 KM to praktycznie wybor ogranicza sie do 2-3 marek.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko do kasy kompakt OK , wszystko powyzej dla mnie juz nie , w to sie nie wlicza oczywiscie RWD tak wiec przynajmniej dla nie wybor samochodow ktorymi mogol bym byc zainteresowany jest bardzo ograniczony jak dodamy jeszcze fakt ze nie chce TDI a chce miec 200 KM to praktycznie wybor ogranicza sie do 2-3 marek.

 

mam tak samo tzn TDI fuj, min 200 km w benzynie 4x4 i kombi dlatego szczerze mówiąc czekam niecierpliwie na nowe mondeo - powinno trochę namieszać, bo jakoś insygnia która spełnia te oczekiwania nie przemawia do mnie zupełnie, tak wiem jest skoda ale nieeeeee nie dał bym mentalnie rady...jak wywalą fest cenę za mondeo pójdę w kierunku A4 TFSI choć troszku droooogo kosztuje moim zdaniem :huh:

Edytowane przez akow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Dla większości każde 4x4 jest takie samo.

to nawet nie chodzi o niewiedzę potencjalnych kierowców tych aut, tylko o to , że ten system jest po prostu ok - w zakresie w jakim auto ma sobie poradzić z wyjechaniem z zaśnieżonego parkingu, lub podjechać bez problemu na stok w górach, czy też żeby zwiększyć bezpieczeństwo przy szybkim manewrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko do kasy kompakt OK , wszystko powyzej dla mnie juz nie , w to sie nie wlicza oczywiscie RWD tak wiec przynajmniej dla nie wybor samochodow ktorymi mogol bym byc zainteresowany jest bardzo ograniczony jak dodamy jeszcze fakt ze nie chce TDI a chce miec 200 KM to praktycznie wybor ogranicza sie do 2-3 marek.

 

mam tak samo tzn TDI fuj, min 200 km w benzynie 4x4 i kombi dlatego szczerze mówiąc czekam niecierpliwie na nowe mondeo - powinno trochę namieszać, bo jakoś insygnia która spełnia te oczekiwania nie przemawia do mnie zupełnie, tak wiem jest skoda ale nieeeeee nie dał bym mentalnie rady...jak wywalą fest cenę za mondeo pójdę w kierunku A4 TFSI choć troszku droooogo kosztuje moim zdaniem :huh:

 

no z mondeo fajnie by bylo jeszcze jak by dostalo 2.0T z foki ST to bedzie miodzio.

Insignia spoko ale waga tego auta to jakes nieporozumienie tam nawet te 220 KM nie jedzie.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z wieloma osobami w mniejszym czy większym stopniu interesującymi się motoryzacją. Przyznaję, że zupełnie niezależnie, ich opinie na temat 4x4 są takie same lub zbliżone, w stylu "na cholerę mi to, skoro można to wykorzystać góra 3 dni w roku, a zwiększa zużycie i droższe i coś może klęknąć" etc.

Wiele osób nadal też sądzi, że 4x4 to tylko suvy (co jak wiemy wcale nie jest prawdą, bo masa klientów wybiera w tym segmencie ośki) i ciężarówki.

Z drugie strony nie ma się co dziwić, dla większości kierowców ośka w zupełności wystarcza, gdyby AWD było tak popularne, to tendencja była by inna, a jednak tak nie jest.

My ogólnie jesteśmy skrzywieni przez nasze upodobania, doświadczenia, potrzeby, ale 90% klientów ma to głęboko w poważaniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...