Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Stara, ale może ktoś nie czytał tak jak ja. Szkoda, że nikt z tych krzykaczy nie przeprosił Roberta po tym wszystkim... A przy okazji chciałbym podziękować Carfitowi za ten niewielki procent informacji od kuchni, którą się z nami dzieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carfit jak tam głowa :) mam nadzieje że skończyło się bez szwów...

I mam pytanko jak oceniasz te warunki jak się nic nie zmieni i nadal będzie odwilż to trasę rozorają i będą koleiny jak na polskim czy będzie ok? I jak jest z oponami mogą coś innego używać poza kolcami?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carfit jak tam głowa :) mam nadzieje że skończyło się bez szwów...

I mam pytanko jak oceniasz te warunki jak się nic nie zmieni i nadal będzie odwilż to trasę rozorają i będą koleiny jak na polskim czy będzie ok? I jak jest z oponami mogą coś innego używać poza kolcami?

Koleiny moga byc ale sniezno - szutrowe, błoto raczej nie , bo tu twarde podłoze , ale bedzie słabo , bo moga moga uzywac tylko opon z kolcami , a po 1 odcinku kolców zwyczajnie nie bedzie bo powypadaja . Tu trzeba bedzie mocno taktycznie podejsc i oszczedac opony , bo limit jest o ile pamietam 24szt. na caly rajd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleiny moga byc ale sniezno - szutrowe, błoto raczej nie , bo tu twarde podłoze , ale bedzie słabo , bo moga moga uzywac tylko opon z kolcami , a po 1 odcinku kolców zwyczajnie nie bedzie bo powypadaja . Tu trzeba bedzie mocno taktycznie podejsc i oszczedac opony , bo limit jest o ile pamietam 24szt. na caly rajd

Czyli raczej wszyscy będą jednakowo w czarnej.... dziurze ;):) Nie będzie loterii z oponami, bo raczej wszyscy będą mieli zniszczone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...