Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Tia, szczescia zycze sprawdzac splity w rajdowce na oesie ;) Juz to widze jak Ingrassia co minute odswieza iphone'a, patrzy w niego i jedboczesnie wie gdzie jest i dyktuje :D

Oczywiscie mowimy o MS, bo w takiej Polsce gdzie kierowca zna kazdy rajd na pamiec pewnie i by sie dalo.

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pilot w aucie moze odpalić stronkę w telefonie i mieć splity na żywo, po oesie wyłączyć telefon.

To już wiem dlaczego splity na wrc.com działają jak działają. Właśnie po to, żeby utrudnić pilotom robotę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert właśnie mówił w radiu że był ciężki dzień i że opony daly radę ;)

 

I teraz Pani skomentowała, że wczoraj Robo wygrał 3 OS'y robiąc super czasy i że dzisiaj też bardzo dobrze jechał.

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi kupiłem Nokiany :(

 

ja też zimówki, WRA3- są rewelacyjne, nie żałuję...

 

 

...co nie zmienia faktu, że na lato muszę kupić gumki ;)  i myślałem o bridgestone, ale chętnie zamienię na Pirelli

na Polsat w wiadomościach sportowych o 19:20 wzmianka z Monte ok 20 s. :toobad:

 

 

 

zaraz wiadomości sportowe na TVN

:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polsacie było więcej. Zaczęli od WRC, wypowiadał się nawet Włodek Z. O 22.00 podsumowanie na PSE (40min).

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na portalu onet.pl ukazał się wywiad z Robertem Kubicą, w którym Polak mówi: "Dla nas wielkim osiągnięciem jest już fakt, że tu przyjechaliśmy - dodaje Kubica. - Gdy pomyśleć, że cztery tygodnie temu nie byłem już kierowcą rajdowym... Przez ten czas przygotowaliśmy zespół. Po drodze były jeszcze święta, kiedy nikt nie pracuje. Spędziłem trzy dni w domu, a resztę czasu pracowałem nad tym projektem. Potem przyjechaliśmy tu dzięki moim sponsorom i partnerom. Dwanaście dni temu ten samochód w zasadzie nie istniał i włożyliśmy wiele wysiłku i pieniędzy, aby wystartować w Monte Carlo. Oczywiście ostateczny wynik nie będzie wspaniały, ale nasze tempo jest imponujące."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...