Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Latvala stoi na dojazdówce do OS 22... :facepalm:

Maja problemy z zaciskami.Do konca dnia maja hamulce na trzy koła z czego co najgorsze brak jednrgo z przodu :(

 

Nie kumam jak to jest że Ogier i Latvala tak naginają z taką regularnością i nie mają przygód. RK choć nie ma konkurencyjnego sprzętu , jedzie wolniej ma tyle frustrujących zdarzeń

 

 

Moja teoria jest taka, ze po prostu fura im pozwala na duzo wiecej. Ogladajac onboardy z finki i porownujac z innymi kierowcami fura zapewnia im spora przyczepnosc nawet na sliskiej trasie gdy ją otwieraja, zawias pracuje dynamiczniej, fura bardzo mocno ciagnie przy dodaniu gazu. Latvala po calej drodze plywa, nawet miejscami poza linia i mu samochod nie odjedzie bo przy dodaniu gazu dostaje takiego kopa ze idzie do przodu zamiast slizgac sie na bok :D

 

Przykladajac do tego np Fiesta, no coz :D Fiesta mega slamazarnie wlasnie przy dodawaniu gazu idzie, np z wolnych zakretow

Nie wydaje mnie się żeby to robiło różnice po prostu doświadczenie i tyle.Latvala i Ogier tez dzwonili strasznie zanim wyrobili pewna bezpieczna prędkość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli JML tylko próbował naprawić ten hebel. Zostało mu 10s przewagi, może uda mu się to wybronić...

 

Widać, że Robert najmniej (relatywnie) traci na krótkich odcinkach. Pierwszy przejazd Himos też miał dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert juz na trasie


Czas Roberta to 5:25.3


To był niezły dzień. Wolałbym nie startować pierwszy, ale było dobrze - dużo doświadczeń, dużo nauki - stwierdził na mecie krakowianin.


71047e10cd1e5a85f204deb75268da74,9,62.pn

Czołówka OS23:

1. S. Ogier 5:11.3
2. K. Meeke +4.3
3. A. Mikkelsen +5.3
4. J.-M. Latvala +6.5
5. M. Hirvonen +7.4
6. H. Paddon +8.5
7. J. Hänninen +9.1
8. R. Kubica +14.0
9. E. Evans +14.1
10. C. Breen +16.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latvala just.......

Ciekawe co z tymi hamulcami to juz drugi raz kiedy się mu to przytrafia jak jest na prowadzeniu a co jeszcze bardziej dziwne Ogier nie ma takich problemów. ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latvala just.......

Ciekawe co z tymi hamulcami to juz drugi raz kiedy się mu to przytrafia jak jest na prowadzeniu a co jeszcze bardziej dziwne Ogier nie ma takich problemów. ......

 

 

Latvala sam uszkodzil hamulce, uderzyl w jakas duza dziure na drodze

 

 

 

 

 

 

Robert dalej narzeka, ze silnik przerywa :(

Cos mi sie wydaje, ze bedzie powrot do Citroena ;) Albo przesiadka do Hyundaia

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój humor i opinia na temat Kubicy to jest huśtawka prawie jak na onecie. Kocham tego gościa jak kocha się ambitnego,utalentowanego sportowca. Po każdym dzwonie mam doła a po każdym WYNIKU rozpiera mnie duma. Mocno przeżywam kiedy  jednak Kubek osiąga czasy w okolicach 10-tki bo chętnie widziałbym go na OEsie na miejscach 4-6. Ale jak Ari Vatanen mówi "fast and furous" to ja kłonny jestem nawet na czasy nie patrzeć.

Jakbym siebie słyszał :).

 

 

Cos mi sie wydaje, ze bedzie powrot do Citroena ;) Albo przesiadka do Hyundaia

Ja bym jednak wolał Hyundaia. To młody zespół w dużym budżetem i ambicjami. Na Polskim pokazali, że mogło być szybcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarii jutro albo wygra albo wydzwoni. Gdzieś na wyczytałem wywiad z nim, że nie liczą się mistrzostwa liczy się Finlandia. Zapowiada sie ciekawa końcówka rajdu. Robert dzisiaj ładnie. Trzymam mocno kciuki za obu. Jarii niech wygra, Robert niech dojedzie, niech zbierze max doświadczenia z tego rajdu. Pzdr

 

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS3 Latvala vs Kubica

http://www.youtube.com/watch?v=U-3DxqAmAro#t=706

 

Ktoś tu leci z Nami w....

Na filmiku różnica na mecie 8s, a w wynikach 19,6s

 

O co chodzi ?

Inna sprawa ,że do połowy OSu Kubica grubo przed Latvalą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS3 Latvala vs Kubica

http://www.youtube.com/watch?v=U-3DxqAmAro#t=706

 

Ktoś tu leci z Nami w....

Na filmiku różnica na mecie 8s, a w wynikach 19,6s

 

O co chodzi ?

Inna sprawa ,że do połowy OSu Kubica grubo przed Latvalą!

 

 

Jest urwany kawalek video na onbordzie Roberta, na niektorych na wrc+ tez tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jutro będzie masakryczna walka. Dawno nie było rajdu gdzie wynik się rozstrzygal w ostatni dzień

Dzień dobry , to jak ready for some action ? Oj będzie się dzisiaj działo. ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...